000668Rongfeng Holding Group Co. Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $461,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,27 Mr | 元1,38 Mr | 元1,85 Mr | 元2,33 Mr | 元3,85 Mr | 元2,62 Mr | 元2,71 Mr | 元2,82 Mr | 元2,26 Mr | 元2,03 Mr | 元1,44 Mr | 元1,69 Mr | 元1,52 Mr | 元1,12 Mr | 元942,06 Mn | 元951,61 Mn | 元1,05 Mr | 元1,10 Mr | 元635,91 Mn | 元609,29 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元239,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元500,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元768,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元132,67 Mn | 元196,51 Mn | 元179,27 Mn | 元375,12 Mn | 元810,27 Mn | 元729,65 Mn | 元886,95 Mn | 元1,11 Mr | 元956,46 Mn | 元901,98 Mn | 元107,14 Mn | 元811,28 Mn | 元599,85 Mn | 元199,00 Mn | 元50,00 Mn | 元50,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元126,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元404,07 Mn | 元132,89 Mn | 元108,83 Mn | 元614,21 Mn | 元248,47 Mn | 元108,84 Mn | 元416,23 Mn | 元246,87 Mn | 元269,99 Mn | 元24,76 Mn | 元99,92 Mn | 元23,08 Mn | 元96,92 Mn | 元76,56 Mn | 元60,50 Mn | 元159,67 Mn | 元342,83 Mn | 元2,84 Mr | 元3,41 Mr | 元3,30 Mr |
| Brüt Kâr | 元70,80 Mn | -元32,81 Mn | 元12,90 Mn | 元121,52 Mn | 元38,71 Mn | 元30,45 Mn | 元224,81 Mn | 元120,25 Mn | 元110,09 Mn | 元19,82 Mn | 元70,85 Mn | 元18,32 Mn | 元67,47 Mn | 元60,04 Mn | 元31,33 Mn | 元115,51 Mn | 元202,76 Mn | 元288,56 Mn | 元256,62 Mn | 元244,70 Mn |
| FAVÖK | 元100,87 Mn | -元222,20 Mn | 元3,94 Mn | 元11,25 Mn | -元19,61 Mn | -元16,94 Mn | 元107,16 Mn | 元29,63 Mn | 元32,62 Mn | -元16,75 Mn | 元39,41 Mn | -元47,42 Mn | 元26,89 Mn | 元12,64 Mn | 元12,53 Mn | — | — | — | — | — |
| Net Kâr | 元26,15 Mn | -元367,78 Mn | -元49,63 Mn | -元37,93 Mn | 元235,60 Mn | -元23,18 Mn | 元36,65 Mn | 元8,83 Mn | 元10,38 Mn | -元40,94 Mn | 元25,49 Mn | -元46,09 Mn | 元1,77 Mn | 元1,77 Mn | 元3,35 Mn | 元57,93 Mn | 元111,60 Mn | 元184,57 Mn | 元68,34 Mn | 元36,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,18 | -2,50 | -0,34 | -0,26 | 1,60 | -0,16 | 0,25 | 0,06 | 0,07 | -0,28 | 0,17 | -0,31 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,39 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元261,85 Mn | 元14,29 Mn | 元3,58 Mn | -元89,40 Mn | 元112,08 Mn | -元91,13 Mn | -元175,32 Mn | 元49,76 Mn | 元126,70 Mn | -元95,26 Mn | -元153,54 Mn | 元164,71 Mn | -元159,97 Mn | -元92,89 Mn | 元34,05 Mn | -元3,06 Mn | 元140,68 Mn | -元368,62 Mn | 元60,52 Mn | 元78,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元16.467 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 10,5% | 14,3% | 9,7% | 16,1% | 21,1% | 27,8% | 32,7% | 39,5% | 42,3% | 44,5% | 7,4% | 48,1% | 39,4% | 17,8% | 5,3% | 5,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,10 | 0,06 | 0,26 | 0,06 | 0,04 | 0,15 | 0,09 | 0,12 | 0,01 | 0,07 | 0,01 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,17 | 0,33 | 2,58 | 5,36 | 5,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,53 | 0,17 | 0,14 | 0,80 | 0,32 | 0,14 | 0,54 | 0,32 | 0,35 | 0,03 | 0,13 | 0,03 | 0,13 | 0,10 | 0,08 | 0,21 | 0,45 | 3,70 | 4,43 | 4,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,5% | -24,7% | 11,9% | 19,8% | 15,6% | 28,0% | 54,0% | 48,7% | 40,8% | 80,0% | 70,9% | 79,4% | 69,6% | 78,4% | 51,8% | 72,3% | 59,1% | 10,1% | 7,5% | 7,4% |
| FAVÖK Marjı | 25,0% | -167,2% | 3,6% | 1,8% | -7,9% | -15,6% | 25,7% | 12,0% | 12,1% | -67,7% | 39,4% | -205,5% | 27,7% | 16,5% | 20,7% | — | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | 6,5% | -276,7% | -45,6% | -6,2% | 94,8% | -21,3% | 8,8% | 3,6% | 3,8% | -165,3% | 25,5% | -199,7% | 1,8% | 2,3% | 5,5% | 36,3% | 32,6% | 6,5% | 2,0% | 1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 64,8% | 10,8% | 3,3% | -14,6% | 45,1% | -83,7% | -42,1% | 20,2% | 46,9% | -384,7% | -153,7% | 713,8% | -165,1% | -121,3% | 56,3% | -1,9% | 41,0% | -13,0% | 1,8% | 2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 281,36 | -%2,68 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 696,84 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,42 | -%0,92 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,89 | +%1,33 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 333,63 | -%5,03 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,37 | -%0,45 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,18 | -%2,10 |