000672Gansu Shangfeng Materials Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,15 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元16,62 Mr | 元17,58 Mr | 元17,92 Mr | 元16,24 Mr | 元15,13 Mr | 元11,32 Mr | 元9,90 Mr | 元7,00 Mr | 元5,99 Mr | 元5,81 Mr | 元5,91 Mr | 元3,85 Mr | 元3,34 Mr | 元96,52 Mn | 元96,38 Mn | 元94,75 Mn | 元123,72 Mn | 元149,98 Mn | 元138,36 Mn | 元190,96 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元9,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,79 Mr | 元5,71 Mr | 元5,73 Mr | 元4,50 Mr | 元3,59 Mr | 元1,91 Mr | 元1,85 Mr | 元1,61 Mr | 元2,37 Mr | 元2,54 Mr | 元2,42 Mr | 元1,44 Mr | 元1,32 Mr | 元0,00 | 元4,00 Mn | 元7,00 Mn | 元7,09 Mn | 元11,36 Mn | 元11,36 Mn | 元91,59 Mn |
| Net Borç† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,67 Mr | 元5,43 Mr | 元6,38 Mr | 元7,11 Mr | 元8,27 Mr | 元6,39 Mr | 元7,29 Mr | 元5,24 Mr | 元4,55 Mr | 元2,88 Mr | 元2,11 Mr | 元2,72 Mr | 元2,53 Mr | 元73,22 Mn | 元19,94 Mn | 元20,26 Mn | 元13,33 Mn | 元9,64 Mn | 元9,35 Mn | 元9,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,17 Mr | 元1,21 Mr | 元1,54 Mr | 元2,20 Mr | 元3,39 Mr | 元2,94 Mr | 元3,38 Mr | 元2,34 Mr | 元1,50 Mr | 元503,84 Mn | 元340,95 Mn | 元769,09 Mn | 元592,54 Mn | 元10,45 Mn | 元1,44 Mn | 元133.637 | 元416.057 | 元681.000 | 元9.000 | -元319.000 |
| FAVÖK | 元1,24 Mr | 元1,33 Mr | 元1,41 Mr | 元1,98 Mr | 元3,30 Mr | 元2,98 Mr | 元3,43 Mr | 元2,35 Mr | 元1,47 Mr | 元522,24 Mn | 元291,32 Mn | 元751,42 Mn | 元611,92 Mn | 元4,18 Mn | -元2,31 Mn | -元1,81 Mn | -元4,30 Mn | -元3,18 Mn | -元3,52 Mn | -元5,75 Mn |
| Net Kâr | 元637,64 Mn | 元627,45 Mn | 元744,29 Mn | 元948,87 Mn | 元2,18 Mr | 元2,03 Mr | 元2,33 Mr | 元1,47 Mr | 元791,77 Mn | 元145,23 Mn | 元77,84 Mn | 元370,50 Mn | 元260,79 Mn | 元913.564 | 元3,12 Mn | 元4,64 Mn | 元3,57 Mn | 元5,64 Mn | 元30,43 Mn | -元44,65 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,68 | 0,66 | 0,77 | 0,99 | 2,26 | 2,10 | 2,44 | 1,51 | 0,81 | 0,15 | 0,08 | 0,38 | 0,29 | 0,00 | 0,01 | 0,02 | 0,01 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元102,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元949,33 Mn | 元872,96 Mn | 元222,27 Mn | -元40,28 Mn | 元1,78 Mr | 元1,46 Mr | 元2,80 Mr | 元1,63 Mr | 元843,65 Mn | 元390,55 Mn | -元293,06 Mn | 元556,94 Mn | 元413,83 Mn | 元7,35 Mn | 元4,11 Mn | 元660.300 | -元9,82 Mn | 元916.000 | 元9,07 Mn | -元537.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元190,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 28,8% | 32,5% | 32,0% | 27,7% | 23,8% | 16,9% | 18,7% | 22,9% | 39,6% | 43,8% | 40,9% | 37,3% | 39,6% | 0,0% | 4,2% | 7,4% | 5,7% | 7,6% | 8,2% | 48,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,31 | 0,36 | 0,44 | 0,55 | 0,56 | 0,74 | 0,75 | 0,76 | 0,49 | 0,36 | 0,71 | 0,76 | 0,76 | 0,21 | 0,21 | 0,11 | 0,06 | 0,07 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,48 | 0,56 | 0,65 | 0,73 | 0,85 | 0,65 | 0,75 | 0,54 | 0,47 | 0,29 | 0,22 | 0,28 | 0,26 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 25,1% | 22,3% | 24,2% | 31,0% | 41,1% | 46,0% | 46,3% | 44,7% | 33,1% | 17,5% | 16,2% | 28,3% | 23,4% | 14,3% | 7,2% | 0,7% | 3,1% | 7,1% | 0,1% | -3,4% |
| FAVÖK Marjı | 26,5% | 24,5% | 22,1% | 27,9% | 40,0% | 46,6% | 47,0% | 44,9% | 32,2% | 18,2% | 13,8% | 27,7% | 24,2% | 5,7% | -11,6% | -9,0% | -32,3% | -33,0% | -37,7% | -61,2% |
| Net Kâr Marjı | 13,7% | 11,6% | 11,7% | 13,3% | 26,3% | 31,7% | 32,0% | 28,1% | 17,4% | 5,0% | 3,7% | 13,6% | 10,3% | 1,2% | 15,6% | 22,9% | 26,8% | 58,5% | 325,6% | -474,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 20,3% | 16,1% | 3,5% | -0,6% | 21,5% | 22,9% | 38,4% | 31,0% | 18,5% | 13,6% | -13,9% | 20,5% | 16,4% | 10,0% | 20,6% | 3,3% | -73,7% | 9,5% | 97,1% | -5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |