000676Genimous Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,26 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,23 Mr | 元5,03 Mr | 元4,66 Mr | 元4,30 Mr | 元5,08 Mr | 元6,02 Mr | 元9,26 Mr | 元7,89 Mr | 元7,03 Mr | 元6,49 Mr | 元312,57 Mn | 元628,93 Mn | 元722,35 Mn | 元815,16 Mn | 元931,02 Mn | 元1,16 Mr | 元1,46 Mr | 元1,45 Mr | 元1,51 Mr | 元1,51 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元866,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元771,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元337,69 Mn | 元275,15 Mn | 元296,47 Mn | 元96,79 Mn | 元578,06 Mn | 元703,86 Mn | 元659,82 Mn | 元647,22 Mn | 元198,59 Mn | 元846,93 Mn | 元88,78 Mn | 元199,23 Mn | 元357,02 Mn | 元367,93 Mn | 元328,97 Mn | 元257,55 Mn | 元347,57 Mn | 元546,24 Mn | 元672,53 Mn | 元648,34 Mn |
| Net Borç† | -元1,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,12 Mr | 元3,39 Mr | 元2,93 Mr | 元2,73 Mr | 元5,84 Mr | 元10,77 Mr | 元10,87 Mr | 元7,67 Mr | 元6,37 Mr | 元2,36 Mr | 元313,61 Mn | 元368,10 Mn | 元438,03 Mn | 元478,94 Mn | 元715,47 Mn | 元781,32 Mn | 元777,64 Mn | 元771,48 Mn | 元880,10 Mn | 元800,29 Mn |
| Brüt Kâr | 元706,73 Mn | 元615,12 Mn | 元587,32 Mn | 元606,30 Mn | 元692,37 Mn | 元440,32 Mn | 元1,28 Mr | 元1,43 Mr | 元905,38 Mn | 元497,04 Mn | 元100,27 Mn | 元114,06 Mn | 元121,94 Mn | 元99,91 Mn | 元144,01 Mn | 元184,92 Mn | 元115,86 Mn | 元158,21 Mn | 元180,23 Mn | 元172,39 Mn |
| FAVÖK | 元177,99 Mn | 元227,43 Mn | 元273,81 Mn | 元94,17 Mn | 元192,94 Mn | -元757,23 Mn | 元510,78 Mn | 元806,79 Mn | 元724,71 Mn | 元362,36 Mn | -元21,42 Mn | -元26,10 Mn | 元458,36 Mn | 元509,57 Mn | -元48,82 Mn | 元68,15 Mn | -元38,37 Mn | 元33,68 Mn | 元99,61 Mn | 元94,54 Mn |
| Net Kâr | 元141,60 Mn | 元212,67 Mn | 元322,25 Mn | -元403,03 Mn | 元133,49 Mn | -元2,90 Mr | 元619,70 Mn | 元713,43 Mn | 元527,33 Mn | 元316,11 Mn | 元3,50 Mn | -元68,59 Mn | 元21,04 Mn | -元137,58 Mn | -元79,41 Mn | 元11,85 Mn | -元99,47 Mn | -元28,12 Mn | 元32,04 Mn | 元30,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | 0,17 | 0,25 | -0,32 | 0,10 | -2,27 | 0,48 | 0,57 | 0,42 | 0,35 | 0,01 | -0,17 | 0,05 | -0,34 | -0,19 | 0,03 | -0,24 | -0,07 | 0,08 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元159,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元95,41 Mn | 元17,63 Mn | -元271,49 Mn | 元778,33 Mn | 元106,01 Mn | -元199,49 Mn | 元160,58 Mn | 元310,50 Mn | -元7,40 Mn | 元7,35 Mn | 元27,97 Mn | 元62,79 Mn | 元22,13 Mn | -元40,70 Mn | -元40,99 Mn | -元28,73 Mn | -元28,74 Mn | 元15,46 Mn | 元57,89 Mn | 元62,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,5% | 5,5% | 6,4% | 2,3% | 11,4% | 11,7% | 7,1% | 8,2% | 2,8% | 13,0% | 28,4% | 31,7% | 49,4% | 45,1% | 35,3% | 22,2% | 23,8% | 37,7% | 44,5% | 42,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,79 | 0,67 | 0,63 | 0,63 | 1,15 | 1,79 | 1,17 | 0,97 | 0,91 | 0,36 | 1,00 | 0,59 | 0,61 | 0,59 | 0,77 | 0,67 | 0,53 | 0,53 | 0,58 | 0,53 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 0,76 | 0,66 | 0,61 | 1,31 | 2,42 | 2,44 | 1,72 | 1,43 | 0,53 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,11 | 0,16 | 0,18 | 0,17 | 0,17 | 0,20 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,2% | 18,2% | 20,1% | 22,2% | 11,9% | 4,1% | 11,8% | 18,7% | 14,2% | 21,1% | 32,0% | 31,0% | 27,8% | 20,9% | 20,1% | 23,7% | 14,9% | 20,5% | 20,5% | 21,5% |
| FAVÖK Marjı | 4,3% | 6,7% | 9,4% | 3,5% | 3,3% | -7,0% | 4,7% | 10,5% | 11,4% | 15,4% | -6,8% | -7,1% | 104,6% | 106,4% | -6,8% | 8,7% | -4,9% | 4,4% | 11,3% | 11,8% |
| Net Kâr Marjı | 3,4% | 6,3% | 11,0% | -14,8% | 2,3% | -27,0% | 5,7% | 9,3% | 8,3% | 13,4% | 1,1% | -18,6% | 4,8% | -28,7% | -11,1% | 1,5% | -12,8% | -3,6% | 3,6% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,3% | 0,5% | -9,3% | 28,6% | 1,8% | -1,9% | 1,5% | 4,0% | -0,1% | 0,3% | 8,9% | 17,1% | 5,1% | -8,5% | -5,7% | -3,7% | -3,7% | 2,0% | 6,6% | 7,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |