000683Inner Mongolia Berun Chemical Company Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,12 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元37,62 Mr | 元35,88 Mr | 元34,09 Mr | 元29,86 Mr | 元26,07 Mr | 元23,24 Mr | 元23,52 Mr | 元23,65 Mr | 元22,04 Mr | 元22,23 Mr | 元19,38 Mr | 元19,53 Mr | 元11,76 Mr | 元9,97 Mr | 元6,01 Mr | 元5,66 Mr | 元6,46 Mr | 元4,57 Mr | 元3,63 Mr | 元2,42 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元21,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元16,56 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元12,97 Mr | 元9,88 Mr | 元11,41 Mr | 元9,45 Mr | 元7,21 Mr | 元7,96 Mr | 元8,99 Mr | 元9,17 Mr | 元8,39 Mr | 元9,13 Mr | 元8,47 Mr | 元7,62 Mr | 元5,69 Mr | 元4,70 Mr | 元1,90 Mr | 元1,59 Mr | 元1,84 Mr | 元996,32 Mn | 元1,67 Mr | 元1,12 Mr |
| Net Borç† | 元11,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元12,05 Mr | 元13,23 Mr | 元12,00 Mr | 元10,93 Mr | 元12,09 Mr | 元7,51 Mr | 元7,67 Mr | 元8,87 Mr | 元10,25 Mr | 元9,10 Mr | 元7,20 Mr | 元6,99 Mr | 元3,21 Mr | 元3,43 Mr | 元3,01 Mr | 元2,33 Mr | 元1,74 Mr | 元1,99 Mr | 元1,32 Mr | 元1,09 Mr |
| Brüt Kâr | 元3,48 Mr | 元5,23 Mr | 元4,77 Mr | 元4,32 Mr | 元4,85 Mr | 元1,57 Mr | 元2,65 Mr | 元3,51 Mr | 元3,02 Mr | 元1,61 Mr | 元1,98 Mr | 元1,91 Mr | 元662,11 Mn | 元1,15 Mr | 元1,06 Mr | 元623,41 Mn | 元389,66 Mn | 元522,69 Mn | 元497,18 Mn | 元353,13 Mn |
| FAVÖK | 元3,87 Mr | 元5,16 Mr | 元4,49 Mr | 元3,97 Mr | 元4,46 Mr | 元1,58 Mr | 元2,14 Mr | 元2,95 Mr | 元2,37 Mr | 元1,34 Mr | 元1,61 Mr | 元1,53 Mr | 元507,27 Mn | 元882,74 Mn | 元930,58 Mn | 元475,71 Mn | 元84,87 Mn | 元375,63 Mn | 元333,98 Mn | 元222,39 Mn |
| Net Kâr | 元942,17 Mn | 元1,81 Mr | 元1,41 Mr | 元2,66 Mr | 元4,95 Mr | 元68,10 Mn | 元673,48 Mn | 元1,30 Mr | 元711,51 Mn | -元512,78 Mn | 元56,80 Mn | 元208,06 Mn | 元26,90 Mn | 元103,14 Mn | 元172,77 Mn | 元111,08 Mn | 元909,70 Mn | 元107,68 Mn | 元114,50 Mn | 元173,42 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,26 | 0,50 | 0,39 | 0,73 | 1,36 | 0,02 | 0,18 | 0,34 | 0,18 | -0,16 | 0,02 | 0,08 | 0,01 | 0,07 | 0,13 | 0,08 | 0,66 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元92,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元813,47 Mn | 元3,17 Mr | -元532,60 Mn | 元88,29 Mn | 元1,67 Mr | 元1,18 Mr | 元1,10 Mr | 元190,92 Mn | 元368,71 Mn | -元438,51 Mn | -元162,16 Mn | 元400,00 Mn | -元965,48 Mn | -元1,26 Mr | -元122,00 Mn | -元196,97 Mn | -元1,52 Mr | -元52,60 Mn | -元229,06 Mn | 元169,18 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元3,38 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,5% | 27,5% | 33,5% | 31,6% | 27,7% | 34,2% | 38,2% | 38,8% | 38,1% | 41,1% | 43,7% | 39,0% | 48,4% | 47,1% | 31,6% | 28,2% | 28,5% | 21,8% | 45,8% | 46,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,32 | 0,37 | 0,35 | 0,37 | 0,46 | 0,32 | 0,33 | 0,38 | 0,47 | 0,41 | 0,37 | 0,36 | 0,27 | 0,34 | 0,50 | 0,41 | 0,27 | 0,44 | 0,36 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,73 | 0,80 | 0,72 | 0,66 | 0,73 | 0,45 | 0,46 | 0,54 | 0,62 | 0,55 | 0,43 | 0,42 | 0,19 | 0,21 | 0,18 | 0,14 | 0,11 | 0,12 | 0,08 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 28,9% | 39,6% | 39,8% | 39,5% | 40,1% | 20,9% | 34,6% | 39,5% | 29,4% | 17,7% | 27,5% | 27,3% | 20,6% | 33,5% | 35,3% | 26,7% | 22,4% | 26,3% | 37,6% | 32,4% |
| FAVÖK Marjı | 32,1% | 39,0% | 37,4% | 36,3% | 36,9% | 21,0% | 27,9% | 33,2% | 23,1% | 14,7% | 22,4% | 21,9% | 15,8% | 25,7% | 31,0% | 20,4% | 4,9% | 18,9% | 25,3% | 20,4% |
| Net Kâr Marjı | 7,8% | 13,7% | 11,8% | 24,3% | 40,9% | 0,9% | 8,8% | 14,7% | 6,9% | -5,6% | 0,8% | 3,0% | 0,8% | 3,0% | 5,7% | 4,8% | 52,3% | 5,4% | 8,7% | 15,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -6,7% | 24,0% | -4,4% | 0,8% | 13,8% | 15,7% | 14,4% | 2,2% | 3,6% | -4,8% | -2,3% | 5,7% | -30,1% | -36,7% | -4,1% | -8,4% | -87,3% | -2,6% | -17,3% | 15,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |