000686Northeast Securities Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,70 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元113,25 Mr | 元89,03 Mr | 元83,33 Mr | 元78,96 Mr | 元80,13 Mr | 元68,69 Mr | 元68,22 Mr | 元64,83 Mr | 元59,94 Mr | 元75,16 Mr | 元74,01 Mr | 元34,66 Mr | 元19,93 Mr | 元16,48 Mr | 元12,56 Mr | 元19,58 Mr | 元18,78 Mr | 元9,03 Mr | 元13,41 Mr | 元567,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元92,62 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元20,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元51,96 Mr | 元39,87 Mr | 元39,70 Mr | 元35,06 Mr | 元38,37 Mr | 元32,91 Mr | 元36,17 Mr | 元36,25 Mr | 元29,05 Mr | 元40,00 Mr | 元39,50 Mr | 元12,70 Mr | 元5,88 Mr | 元2,38 Mr | 元2,10 Mr | 元520.442 | 元900,52 Mn | 元520.000 | 元548.000 | 元0,00 |
| Net Borç† | 元49,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,05 Mr | 元5,56 Mr | 元5,33 Mr | 元4,58 Mr | 元6,86 Mr | 元5,98 Mr | 元5,45 Mr | 元4,34 Mr | 元6,71 Mr | 元6,18 Mr | 元8,70 Mr | 元3,68 Mr | 元2,08 Mr | 元1,28 Mr | 元1,09 Mr | 元1,71 Mr | 元2,22 Mr | 元1,19 Mr | 元2,71 Mr | 元265,71 Mn |
| Brüt Kâr | 元5,14 Mr | 元4,88 Mr | 元4,63 Mr | 元3,86 Mr | 元6,18 Mr | 元5,38 Mr | 元4,96 Mr | 元3,91 Mr | 元4,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 元69,00 Mn |
| FAVÖK | 元2,83 Mr | 元2,39 Mr | 元1,97 Mr | 元1,21 Mr | 元3,23 Mr | 元3,08 Mr | 元2,72 Mr | 元2,16 Mr | 元2,52 Mr | 元3,33 Mr | 元4,85 Mr | 元1,40 Mr | 元628,47 Mn | 元163,57 Mn | -元135,59 Mn | 元664,06 Mn | 元1,20 Mr | -元3,72 Mn | -元48,79 Mn | 元32,60 Mn |
| Net Kâr | 元1,45 Mr | 元873,65 Mn | 元668,45 Mn | 元230,94 Mn | 元1,62 Mr | 元1,33 Mr | 元1,01 Mr | 元301,35 Mn | 元666,95 Mn | 元1,31 Mr | 元2,63 Mr | 元1,06 Mr | 元480,06 Mn | 元150,60 Mn | -元151,55 Mn | 元527,13 Mn | 元912,88 Mn | 元409,95 Mn | 元1,11 Mr | 元14,55 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,62 | 0,37 | 0,29 | 0,10 | 0,69 | 0,57 | 0,43 | 0,13 | 0,28 | 0,58 | 1,26 | 0,51 | 0,23 | 0,09 | -0,11 | 0,39 | 0,67 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元3,30 Mr | 元6,02 Mr | 元4,84 Mr | 元4,17 Mr | 元8,08 Mr | 元800,63 Mn | 元3,88 Mr | 元11,66 Mr | 元4,52 Mr | -元16,05 Mr | 元9,13 Mr | 元5,43 Mr | -元1,84 Mr | -元1,01 Mr | -元6,08 Mr | -元633,07 Mn | 元4,09 Mr | -元3,66 Mr | 元6,75 Mr | -元4,41 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元93,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,9% | 44,8% | 47,6% | 44,4% | 47,9% | 47,9% | 53,0% | 55,9% | 48,5% | 53,2% | 53,4% | 36,7% | 29,5% | 14,4% | 16,7% | 0,0% | 4,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,07 | 0,11 | 0,08 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,12 | 0,13 | 0,20 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,29 | 0,27 | 0,26 | 0,22 | 0,33 | 0,29 | 0,26 | 0,21 | 0,33 | 0,30 | 0,42 | 0,18 | 0,10 | 0,06 | 0,05 | 0,08 | 0,11 | 0,06 | 0,13 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 84,9% | 87,8% | 86,9% | 84,3% | 90,1% | 89,9% | 91,0% | 90,1% | 65,6% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 26,0% |
| FAVÖK Marjı | 46,8% | 43,1% | 36,9% | 26,3% | 47,0% | 51,5% | 49,9% | 49,8% | 37,5% | 53,8% | 55,7% | 38,1% | 30,3% | 12,8% | -12,4% | 38,7% | 54,2% | -0,3% | -1,8% | 12,3% |
| Net Kâr Marjı | 24,0% | 15,7% | 12,5% | 5,0% | 23,7% | 22,3% | 18,5% | 6,9% | 9,9% | 21,3% | 30,2% | 28,8% | 23,1% | 11,8% | -13,9% | 30,8% | 41,1% | 34,4% | 41,1% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 54,5% | 108,4% | 90,8% | 91,1% | 117,8% | 13,4% | 71,1% | 268,8% | 67,4% | -259,5% | 104,9% | 147,7% | -88,6% | -78,6% | -556,6% | -36,9% | 183,7% | -307,4% | 249,3% | -1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |