000688GuoCheng Mining Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,37 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元11,13 Mr | 元12,09 Mr | 元8,75 Mr | 元7,76 Mr | 元5,47 Mr | 元3,57 Mr | 元2,67 Mr | 元2,62 Mr | 元2,38 Mr | 元1,96 Mr | 元1,92 Mr | 元1,64 Mr | 元1,14 Mr | 元10,54 Mn | 元27,50 Mn | 元2,57 Mn | 元16,01 Mn | 元10,03 Mn | 元1,41 Mn | 元201,57 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元906,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,50 Mr | 元3,42 Mr | 元2,59 Mr | 元1,96 Mr | 元1,17 Mr | 元703,99 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元3,95 Mn | 元0,00 | 元154,00 Mn | 元212,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元162,14 Mn | 元104,00 Mn | 元551,70 Mn |
| Net Borç† | 元4,59 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,78 Mr | 元4,08 Mr | 元1,19 Mr | 元1,54 Mr | 元1,70 Mr | 元901,53 Mn | 元1,01 Mr | 元1,21 Mr | 元1,22 Mr | 元1,10 Mr | 元1,08 Mr | 元975,58 Mn | 元659,63 Mn | 元17,83 Mn | 元14,05 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元14,53 Mn | 元22,35 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,87 Mr | 元1,92 Mr | 元398,55 Mn | 元528,30 Mn | 元496,45 Mn | 元325,14 Mn | 元332,99 Mn | 元634,81 Mn | 元680,06 Mn | 元432,78 Mn | 元467,13 Mn | 元460,54 Mn | 元386,49 Mn | 元22.931 | -元74.089 | -元2,29 Mn | -元407.420 | 元0,00 | 元3,26 Mn | 元6,31 Mn |
| FAVÖK | 元1,80 Mr | 元1,72 Mr | 元267,89 Mn | 元369,99 Mn | 元424,67 Mn | 元323,86 Mn | 元283,72 Mn | 元559,03 Mn | 元612,64 Mn | 元373,32 Mn | 元424,67 Mn | 元435,25 Mn | 元379,79 Mn | -元18,45 Mn | -元5,76 Mn | -元16,46 Mn | -元9,60 Mn | -元9,80 Mn | -元35,23 Mn | -元10,78 Mn |
| Net Kâr | 元1,08 Mr | 元451,39 Mn | 元62,71 Mn | 元185,39 Mn | 元207,54 Mn | 元147,16 Mn | 元170,86 Mn | 元405,03 Mn | 元412,39 Mn | 元234,32 Mn | 元288,39 Mn | 元322,61 Mn | 元282,25 Mn | -元18,89 Mn | 元1,89 Mn | -元21,73 Mn | -元5,72 Mn | -元10,35 Mn | 元1,07 Mr | -元476,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,94 | 0,41 | 0,06 | 0,16 | 0,19 | 0,13 | 0,15 | 0,36 | 0,36 | 0,21 | 0,25 | 0,28 | 0,26 | -0,05 | 0,00 | -0,05 | -0,01 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元40,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元208,67 Mn | -元359,52 Mn | -元147,48 Mn | -元392,23 Mn | -元279,25 Mn | -元71,12 Mn | 元109,31 Mn | 元391,24 Mn | 元409,71 Mn | 元301,52 Mn | 元32,00 Mn | -元203,01 Mn | 元55,61 Mn | -元1,49 Mn | -元8,72 Mn | -元5,67 Mn | -元8,04 Mn | -元14,27 Mn | -元3,59 Mn | -元2,66 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元887,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,4% | 28,3% | 29,7% | 25,2% | 21,3% | 19,7% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 8,0% | 12,9% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1.616,0% | 7.381,1% | 273,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,43 | 0,34 | 0,14 | 0,20 | 0,31 | 0,25 | 0,38 | 0,46 | 0,51 | 0,56 | 0,56 | 0,59 | 0,58 | 1,69 | 0,51 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10,32 | 0,11 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,41 | 1,20 | 0,35 | 0,45 | 0,50 | 0,27 | 0,30 | 0,36 | 0,36 | 0,32 | 0,32 | 0,29 | 0,19 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 39,1% | 47,0% | 33,6% | 34,4% | 29,2% | 36,1% | 32,8% | 52,5% | 55,6% | 39,3% | 43,4% | 47,2% | 58,6% | 0,1% | -0,5% | — | — | — | 22,4% | 28,2% |
| FAVÖK Marjı | 37,7% | 42,1% | 22,6% | 24,1% | 25,0% | 35,9% | 28,0% | 46,2% | 50,1% | 33,9% | 39,5% | 44,6% | 57,6% | -103,5% | -41,0% | — | — | — | -242,4% | -48,2% |
| Net Kâr Marjı | 22,5% | 11,1% | 5,3% | 12,1% | 12,2% | 16,3% | 16,9% | 33,5% | 33,7% | 21,3% | 26,8% | 33,1% | 42,8% | -106,0% | 13,4% | — | — | — | 7.355,9% | -2.133,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,4% | -8,8% | -12,4% | -25,5% | -16,4% | -7,9% | 10,8% | 32,3% | 33,5% | 27,4% | 3,0% | -20,8% | 8,4% | -8,4% | -62,0% | — | — | — | -24,7% | -11,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |