000692Shenyang Huitian Thermal Power Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $335,64 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,44 Mr | 元5,74 Mr | 元5,40 Mr | 元5,66 Mr | 元5,84 Mr | 元5,02 Mr | 元6,05 Mr | 元6,05 Mr | 元5,64 Mr | 元4,89 Mr | 元4,28 Mr | 元3,79 Mr | 元3,71 Mr | 元3,32 Mr | 元3,53 Mr | 元2,81 Mr | 元2,77 Mr | 元2,65 Mr | 元2,61 Mr | 元2,49 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,32 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元84,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,00 Mr | 元3,24 Mr | 元2,44 Mr | 元3,35 Mr | 元2,87 Mr | 元2,99 Mr | 元2,95 Mr | 元2,89 Mr | 元2,58 Mr | 元1,83 Mr | 元1,20 Mr | 元1,08 Mr | 元901,72 Mn | 元795,00 Mn | 元815,06 Mn | 元431,50 Mn | 元486,20 Mn | 元426,25 Mn | 元462,25 Mn | 元427,25 Mn |
| Net Borç† | 元2,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,10 Mr | 元2,10 Mr | 元1,94 Mr | 元1,97 Mr | 元1,99 Mr | 元1,89 Mr | 元1,84 Mr | 元1,89 Mr | 元1,75 Mr | 元1,81 Mr | 元1,56 Mr | 元1,56 Mr | 元1,55 Mr | 元1,50 Mr | 元1,34 Mr | 元1,29 Mr | 元1,34 Mr | 元1,04 Mr | 元961,44 Mn | 元782,45 Mn |
| Brüt Kâr | -元77,60 Mn | -元241,48 Mn | -元525,72 Mn | -元1,08 Mr | -元269,49 Mn | -元137,46 Mn | -元35,04 Mn | 元43,01 Mn | 元70,74 Mn | 元111,92 Mn | 元234,53 Mn | 元201,98 Mn | 元155,98 Mn | 元138,57 Mn | 元185,38 Mn | 元160,42 Mn | 元279,48 Mn | 元91,82 Mn | 元128,73 Mn | 元10,60 Mn |
| FAVÖK | 元129,41 Mn | -元33,11 Mn | -元344,10 Mn | -元1,38 Mr | -元170,09 Mn | -元83,45 Mn | 元69,47 Mn | 元137,09 Mn | 元146,09 Mn | 元176,13 Mn | 元315,88 Mn | 元274,53 Mn | 元227,89 Mn | 元183,55 Mn | 元215,08 Mn | 元190,33 Mn | 元253,71 Mn | 元106,20 Mn | 元175,06 Mn | 元63,31 Mn |
| Net Kâr | -元53,52 Mn | -元327,04 Mn | 元976,90 Mn | -元1,94 Mr | -元220,96 Mn | -元972,43 Mn | -元115,50 Mn | 元5,98 Mn | -元66,60 Mn | 元52,61 Mn | 元74,57 Mn | 元41,56 Mn | 元20,84 Mn | 元28,50 Mn | 元44,18 Mn | 元40,85 Mn | 元40,05 Mn | -元18,06 Mn | 元11,89 Mn | -元26,14 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,10 | -0,61 | 1,83 | -3,64 | -0,41 | -1,83 | -0,22 | 0,01 | -0,12 | 0,10 | 0,14 | 0,08 | 0,04 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元33,94 Mn | -元777,29 Mn | 元1,08 Mr | -元392,75 Mn | -元462,56 Mn | 元303,35 Mn | -元200,30 Mn | -元210,74 Mn | -元412,41 Mn | -元543,89 Mn | -元116,48 Mn | 元45,95 Mn | -元284,24 Mn | -元124,14 Mn | -元311,68 Mn | -元140,91 Mn | 元320,96 Mn | 元47,15 Mn | 元129,13 Mn | -元46,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元649,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 62,2% | 56,5% | 45,2% | 59,1% | 49,2% | 59,5% | 48,8% | 47,8% | 45,7% | 37,4% | 28,1% | 28,6% | 24,3% | 24,0% | 23,1% | 15,4% | 17,5% | 16,1% | 17,7% | 17,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,37 | 0,36 | 0,35 | 0,34 | 0,38 | 0,30 | 0,31 | 0,31 | 0,37 | 0,36 | 0,41 | 0,42 | 0,45 | 0,38 | 0,46 | 0,48 | 0,39 | 0,37 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 24,95 | 24,93 | 23,04 | 23,41 | 23,57 | 22,46 | 21,83 | 22,44 | 20,74 | 21,46 | 18,51 | 18,55 | 18,39 | 17,73 | 15,85 | 15,32 | 15,84 | 12,34 | 11,40 | 9,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -3,7% | -11,5% | -27,1% | -54,5% | -13,6% | -7,3% | -1,9% | 2,3% | 4,0% | 6,2% | 15,0% | 12,9% | 10,1% | 9,3% | 13,9% | 12,4% | 20,9% | 8,8% | 13,4% | 1,4% |
| FAVÖK Marjı | 6,2% | -1,6% | -17,7% | -69,9% | -8,6% | -4,4% | 3,8% | 7,2% | 8,4% | 9,7% | 20,2% | 17,6% | 14,7% | 12,3% | 16,1% | 14,7% | 19,0% | 10,2% | 18,2% | 8,1% |
| Net Kâr Marjı | -2,5% | -15,6% | 50,3% | -98,2% | -11,1% | -51,4% | -6,3% | 0,3% | -3,8% | 2,9% | 4,8% | 2,7% | 1,3% | 1,9% | 3,3% | 3,2% | 3,0% | -1,7% | 1,2% | -3,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,6% | -37,0% | 55,8% | -19,9% | -23,3% | 16,0% | -10,9% | -11,1% | -23,6% | -30,1% | -7,5% | 2,9% | -18,3% | -8,3% | -23,3% | -10,9% | 24,0% | 4,5% | 13,4% | -6,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,94 | -%2,21 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 659,25 | -%4,86 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,49 | +%0,06 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,79 | +%0,11 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 307,33 | -%7,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,60 | -%0,04 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,69 | -%2,78 |