000697Ligeance Aerospace Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,88 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,61 Mr | 元3,39 Mr | 元3,80 Mr | 元2,81 Mr | 元3,25 Mr | 元3,49 Mr | 元3,64 Mr | 元5,21 Mr | 元5,22 Mr | 元1,64 Mr | 元1,69 Mr | 元1,57 Mr | 元726,19 Mn | 元599,58 Mn | 元626,86 Mn | 元747,58 Mn | 元821,82 Mn | 元784,91 Mn | 元996,30 Mn | 元1,13 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,21 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元3,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元688,54 Mn | 元2,73 Mr | 元2,88 Mr | 元2,63 Mr | 元2,35 Mr | 元1,95 Mr | 元1,59 Mr | 元1,47 Mr | 元3,13 Mr | 元6,38 Mn | 元85,44 Mn | 元74,53 Mn | 元69,41 Mn | 元7,92 Mn | 元164,17 Mn | 元235,63 Mn | 元219,01 Mn | 元206,39 Mn | 元228,33 Mn | 元337,87 Mn |
| Net Borç† | -元673,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,87 Mr | 元1,73 Mr | 元1,52 Mr | 元1,24 Mr | 元968,69 Mn | 元1,11 Mr | 元1,98 Mr | 元1,60 Mr | 元752,68 Mn | 元12,77 Mn | 元137,97 Mn | 元231,44 Mn | 元213,22 Mn | 元199,11 Mn | 元731,17 Mn | 元767,20 Mn | 元743,61 Mn | 元952,17 Mn | 元1,02 Mr | 元1,19 Mr |
| Brüt Kâr | 元114,11 Mn | 元126,67 Mn | 元133,85 Mn | 元87,41 Mn | 元28,83 Mn | 元53,30 Mn | 元325,90 Mn | 元320,03 Mn | 元153,99 Mn | -元23,79 Mn | 元65,57 Mn | 元115,04 Mn | 元103,18 Mn | 元96,65 Mn | 元20,48 Mn | 元2,48 Mn | 元9,92 Mn | 元34,15 Mn | 元21,74 Mn | 元45,72 Mn |
| FAVÖK | -元31,46 Mn | 元57,44 Mn | 元56,45 Mn | -元28,03 Mn | -元38,71 Mn | -元10,60 Mn | 元164,40 Mn | 元162,33 Mn | 元27,31 Mn | -元26,48 Mn | 元74,71 Mn | 元127,82 Mn | 元124,12 Mn | 元99,69 Mn | -元36,33 Mn | -元39,64 Mn | -元55,52 Mn | 元4,58 Mn | 元7,41 Mn | -元957.000 |
| Net Kâr | -元518,02 Mn | -元261,92 Mn | -元261,66 Mn | -元802,11 Mn | -元554,67 Mn | -元479,55 Mn | -元1,55 Mr | 元24,55 Mn | 元57,89 Mn | -元38,04 Mn | 元59,78 Mn | 元82,46 Mn | 元63,86 Mn | 元44,48 Mn | -元47,47 Mn | -元73,73 Mn | 元10,21 Mn | -元58,85 Mn | -元58,58 Mn | 元39,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,51 | -0,30 | -0,39 | -1,19 | -0,83 | -0,71 | -2,31 | 0,04 | 0,10 | -0,07 | 0,11 | 0,15 | 0,13 | 0,09 | -0,10 | -0,40 | 0,05 | -0,32 | -0,31 | 0,65 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元12,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元211,49 Mn | -元272,79 Mn | -元407,09 Mn | -元202,56 Mn | -元304,32 Mn | -元241,65 Mn | -元166,09 Mn | -元197,96 Mn | -元185,06 Mn | -元243,99 Mn | -元190,37 Mn | -元87,30 Mn | 元122,70 Mn | -元85,17 Mn | -元63,19 Mn | 元3,01 Mn | 元29,43 Mn | -元68,30 Mn | -元46,71 Mn | 元53,59 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元124,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,0% | 80,4% | 75,8% | 93,8% | 72,4% | 55,9% | 43,8% | 28,3% | 60,0% | 0,4% | 5,1% | 4,7% | 9,6% | 1,3% | 26,2% | 31,5% | 26,6% | 26,3% | 22,9% | 29,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,41 | 0,51 | 0,40 | 0,44 | 0,30 | 0,32 | 0,54 | 0,31 | 0,14 | 0,01 | 0,08 | 0,15 | 0,29 | 0,33 | 1,17 | 1,03 | 0,90 | 1,21 | 1,02 | 1,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,56 | 0,52 | 0,45 | 0,37 | 0,29 | 0,33 | 0,59 | 0,48 | 0,22 | 0,00 | 0,04 | 0,07 | 0,06 | 0,06 | 0,22 | 0,23 | 0,22 | 0,28 | 0,30 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,1% | 7,3% | 8,8% | 7,1% | 3,0% | 4,8% | 16,5% | 20,0% | 20,5% | -186,3% | 47,5% | 49,7% | 48,4% | 48,5% | 2,8% | 0,3% | 1,3% | 3,6% | 2,1% | 3,9% |
| FAVÖK Marjı | -1,7% | 3,3% | 3,7% | -2,3% | -4,0% | -1,0% | 8,3% | 10,1% | 3,6% | -207,3% | 54,2% | 55,2% | 58,2% | 50,1% | -5,0% | -5,2% | -7,5% | 0,5% | 0,7% | -0,1% |
| Net Kâr Marjı | -27,6% | -15,1% | -17,3% | -64,9% | -57,3% | -43,0% | -78,2% | 1,5% | 7,7% | -297,9% | 43,3% | 35,6% | 29,9% | 22,3% | -6,5% | -9,6% | 1,4% | -6,2% | -5,7% | 3,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -11,3% | -15,7% | -26,9% | -16,4% | -31,4% | -21,7% | -8,4% | -12,4% | -24,6% | -1.910,8% | -138,0% | -37,7% | 57,5% | -42,8% | -8,6% | 0,4% | 4,0% | -7,2% | -4,6% | 4,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |