000707Hubei Shuanghuan Science and Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $387,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,32 Mr | 元5,38 Mr | 元3,01 Mr | 元2,73 Mr | 元2,19 Mr | 元3,03 Mr | 元3,64 Mr | 元4,32 Mr | 元9,64 Mr | 元10,60 Mr | 元11,08 Mr | 元10,05 Mr | 元8,96 Mr | 元8,53 Mr | 元8,04 Mr | 元7,09 Mr | 元5,41 Mr | 元5,27 Mr | 元2,61 Mr | 元2,50 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,74 Mr | 元1,70 Mr | 元492,38 Mn | 元773,35 Mn | 元1,03 Mr | 元2,71 Mr | 元2,84 Mr | 元3,09 Mr | 元7,00 Mr | 元6,29 Mr | 元6,22 Mr | 元5,10 Mr | 元5,01 Mr | 元4,43 Mr | 元4,27 Mr | 元3,65 Mr | 元2,35 Mr | 元2,28 Mr | 元650,00 Mn | 元742,09 Mn |
| Net Borç† | 元713,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,08 Mr | 元2,65 Mr | 元3,78 Mr | 元4,35 Mr | 元3,06 Mr | 元1,78 Mr | 元2,30 Mr | 元3,76 Mr | 元4,24 Mr | 元3,88 Mr | 元3,82 Mr | 元3,95 Mr | 元3,66 Mr | 元4,55 Mr | 元5,20 Mr | 元3,77 Mr | 元2,95 Mr | 元3,40 Mr | 元1,25 Mr | 元994,56 Mn |
| Brüt Kâr | 元243,52 Mn | 元597,71 Mn | 元881,65 Mn | 元1,22 Mr | 元665,84 Mn | -元26,42 Mn | 元424,25 Mn | -元128,47 Mn | 元16,58 Mn | 元196,29 Mn | 元563,06 Mn | 元577,43 Mn | 元104,55 Mn | 元633,22 Mn | 元1,22 Mr | 元733,50 Mn | 元514,51 Mn | 元793,91 Mn | 元329,25 Mn | 元18,78 Mn |
| FAVÖK | 元336,57 Mn | 元657,61 Mn | 元806,70 Mn | 元1,08 Mr | 元728,55 Mn | -元7,15 Mn | 元349,23 Mn | -元440,26 Mn | -元69,95 Mn | 元69,21 Mn | 元508,68 Mn | 元479,13 Mn | -元99,94 Mn | 元477,27 Mn | 元1,01 Mr | 元509,62 Mn | 元344,61 Mn | 元738,55 Mn | 元277,71 Mn | 元51,49 Mn |
| Net Kâr | -元88,90 Mn | 元298,11 Mn | 元616,32 Mn | 元873,04 Mn | 元422,62 Mn | -元480,37 Mn | 元11,26 Mn | 元135,74 Mn | -元746,26 Mn | -元628,07 Mn | 元11,82 Mn | 元7,69 Mn | -元663,78 Mn | 元9,12 Mn | 元353,85 Mn | 元63,61 Mn | 元4,26 Mn | 元174,30 Mn | 元94,67 Mn | -元90,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,17 | 0,64 | 1,33 | 1,88 | 0,91 | -1,04 | 0,02 | 0,29 | -1,61 | -1,35 | 0,03 | 0,02 | -1,43 | 0,02 | 0,76 | 0,14 | 0,01 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元117,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元164,89 Mn | 元3,57 Mn | 元445,97 Mn | 元728,60 Mn | 元546,43 Mn | 元45,94 Mn | -元38,72 Mn | 元151,53 Mn | -元731,68 Mn | 元52,75 Mn | 元33,75 Mn | -元71,87 Mn | -元374,89 Mn | 元325,03 Mn | 元498,40 Mn | 元10,96 Mn | -元55,84 Mn | -元516,52 Mn | 元31,78 Mn | -元11,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元318,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 32,7% | 31,5% | 16,3% | 28,3% | 47,3% | 89,5% | 78,0% | 71,6% | 72,6% | 59,3% | 56,2% | 50,8% | 55,9% | 52,0% | 53,1% | 51,5% | 43,4% | 43,3% | 24,9% | 29,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,39 | 0,49 | 1,26 | 1,59 | 1,40 | 0,59 | 0,63 | 0,87 | 0,44 | 0,37 | 0,34 | 0,39 | 0,41 | 0,53 | 0,65 | 0,53 | 0,55 | 0,65 | 0,48 | 0,40 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,73 | 0,93 | 1,33 | 1,53 | 1,08 | 0,63 | 0,81 | 1,32 | 1,49 | 1,37 | 1,35 | 1,39 | 1,29 | 1,61 | 1,83 | 1,33 | 1,04 | 1,20 | 0,44 | 0,35 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,7% | 22,5% | 23,3% | 27,9% | 21,8% | -1,5% | 18,5% | -3,4% | 0,4% | 5,1% | 14,7% | 14,6% | 2,9% | 13,9% | 23,4% | 19,5% | 17,4% | 23,3% | 26,3% | 1,9% |
| FAVÖK Marjı | 16,2% | 24,8% | 21,3% | 24,7% | 23,8% | -0,4% | 15,2% | -11,7% | -1,6% | 1,8% | 13,3% | 12,1% | -2,7% | 10,5% | 19,4% | 13,5% | 11,7% | 21,7% | 22,2% | 5,2% |
| Net Kâr Marjı | -4,3% | 11,2% | 16,3% | 20,1% | 13,8% | -27,0% | 0,5% | 3,6% | -17,6% | -16,2% | 0,3% | 0,2% | -18,1% | 0,2% | 6,8% | 1,7% | 0,1% | 5,1% | 7,6% | -9,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,9% | 0,1% | 11,8% | 16,7% | 17,9% | 2,6% | -1,7% | 4,0% | -17,3% | 1,4% | 0,9% | -1,8% | -10,2% | 7,1% | 9,6% | 0,3% | -1,9% | -15,2% | 2,5% | -1,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,51 | -%1,79 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,90 | +%0,76 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,89 | -%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,44 | -%0,32 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,09 | -%0,63 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,89 | -%3,46 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,16 | -%1,10 |