000711Indium Target Advanced Materials (Harbin) Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,28 Mr | 元1,26 Mr | 元1,32 Mr | 元7,47 Mr | 元8,74 Mr | 元9,80 Mr | 元11,64 Mr | 元10,99 Mr | 元8,71 Mr | 元4,09 Mr | 元297,62 Mn | 元1,19 Mr | 元1,10 Mr | 元778,15 Mn | 元810,95 Mn | 元791,96 Mn | 元812,86 Mn | 元707,84 Mn | 元709,63 Mn | 元539,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元75,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元666,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元605,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元102,12 Mn | 元82,67 Mn | 元10,10 Mn | 元2,43 Mr | 元2,72 Mr | 元2,83 Mr | 元2,45 Mr | 元3,58 Mr | 元2,70 Mr | 元75,62 Mn | 元0,00 | 元807,00 Mn | 元403,00 Mn | 元275,70 Mn | 元403,20 Mn | 元332,20 Mn | 元267,20 Mn | 元179,20 Mn | 元212,50 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | 元26,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元474,96 Mn | 元376,29 Mn | 元147,01 Mn | 元190,71 Mn | 元735,56 Mn | 元1,16 Mr | 元1,90 Mr | 元2,48 Mr | 元1,80 Mr | 元465,33 Mn | 元72,32 Mn | 元69,16 Mn | 元63,27 Mn | 元67,26 Mn | 元64,05 Mn | 元65,08 Mn | 元55,99 Mn | 元52,61 Mn | 元194,82 Mn | 元11,43 Mn |
| Brüt Kâr | -元24,18 Mn | 元25,85 Mn | -元84,92 Mn | -元117,08 Mn | 元102,30 Mn | -元42,88 Mn | 元369,82 Mn | 元692,03 Mn | 元541,65 Mn | 元134,02 Mn | 元39,18 Mn | 元39,83 Mn | 元39,25 Mn | 元48,53 Mn | 元46,30 Mn | 元41,10 Mn | 元41,37 Mn | 元38,39 Mn | 元46,45 Mn | 元2,64 Mn |
| FAVÖK | -元185,29 Mn | -元104,55 Mn | -元536,68 Mn | -元455,51 Mn | -元595,99 Mn | -元669,23 Mn | -元397,49 Mn | 元426,42 Mn | 元412,54 Mn | 元43,85 Mn | -元101,37 Mn | -元41,49 Mn | 元19,95 Mn | 元42,85 Mn | 元18,34 Mn | 元14,94 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | -元211,07 Mn | -元109,89 Mn | 元1,06 Mr | -元1,35 Mr | -元1,53 Mr | -元2,35 Mr | -元1,04 Mr | 元102,54 Mn | 元289,29 Mn | 元11,99 Mn | 元37,63 Mn | -元72,03 Mn | -元27,44 Mn | 元2,20 Mn | 元18,63 Mn | 元9,48 Mn | 元791.000 | 元5,35 Mn | 元14,13 Mn | -元29,13 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,07 | -0,04 | 0,37 | -1,32 | -1,49 | -2,30 | -1,03 | 0,12 | 0,36 | 0,03 | 0,10 | -0,19 | -0,07 | 0,00 | 0,05 | 0,03 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元4,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元112,95 Mn | -元299,59 Mn | -元161,63 Mn | 元88,97 Mn | 元36,36 Mn | -元50,30 Mn | -元229,79 Mn | -元934,92 Mn | -元527,70 Mn | -元404,65 Mn | -元76,47 Mn | -元117,45 Mn | -元67,20 Mn | 元16,24 Mn | 元39,77 Mn | -元7,44 Mn | 元5,38 Mn | -元72,61 Mn | 元120,72 Mn | -元49,55 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元18,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,0% | 6,6% | 0,8% | 32,6% | 31,2% | 28,9% | 21,1% | 32,6% | 31,0% | 1,9% | 0,0% | 67,6% | 36,8% | 35,4% | 49,7% | 41,9% | 32,9% | 25,3% | 29,9% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,37 | 0,30 | 0,11 | 0,03 | 0,08 | 0,12 | 0,16 | 0,23 | 0,21 | 0,11 | 0,24 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,27 | 0,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,78 | 0,62 | 0,24 | 0,31 | 1,21 | 1,91 | 3,14 | 4,10 | 2,97 | 0,77 | 0,12 | 0,11 | 0,10 | 0,11 | 0,11 | 0,11 | 0,09 | 0,09 | 0,32 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -5,1% | 6,9% | -57,8% | -61,4% | 13,9% | -3,7% | 19,5% | 27,9% | 30,1% | 28,8% | 54,2% | 57,6% | 62,0% | 72,2% | 72,3% | 63,2% | 73,9% | 73,0% | 23,8% | 23,1% |
| FAVÖK Marjı | -39,0% | -27,8% | -365,1% | -238,8% | -81,0% | -57,9% | -20,9% | 17,2% | 22,9% | 9,4% | -140,2% | -60,0% | 31,5% | 63,7% | 28,6% | 23,0% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -44,4% | -29,2% | 718,2% | -706,6% | -207,8% | -203,7% | -54,6% | 4,1% | 16,1% | 2,6% | 52,0% | -104,2% | -43,4% | 3,3% | 29,1% | 14,6% | 1,4% | 10,2% | 7,3% | -255,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -23,8% | -79,6% | -109,9% | 46,6% | 4,9% | -4,4% | -12,1% | -37,7% | -29,3% | -87,0% | -105,7% | -169,8% | -106,2% | 24,1% | 62,1% | -11,4% | 9,6% | -138,0% | 62,0% | -433,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |