000725BOE Technology Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $33,14 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元437,26 Mr | 元430,68 Mr | 元419,88 Mr | 元420,91 Mr | 元450,23 Mr | 元424,75 Mr | 元340,49 Mr | 元304,02 Mr | 元256,11 Mr | 元205,14 Mr | 元152,59 Mr | 元136,24 Mr | 元92,54 Mr | 元67,11 Mr | 元68,77 Mr | 元54,18 Mr | 元30,56 Mr | 元13,94 Mr | 元13,30 Mr | 元16,69 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元72,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元222,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元207,48 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元150,59 Mr | 元151,17 Mr | 元153,00 Mr | 元153,23 Mr | 元153,35 Mr | 元173,71 Mr | 元136,35 Mr | 元122,30 Mr | 元107,00 Mr | 元74,17 Mr | 元47,66 Mr | 元39,44 Mr | 元37,80 Mr | 元19,70 Mr | 元22,93 Mr | 元12,77 Mr | 元5,53 Mr | 元5,56 Mr | 元5,22 Mr | 元9,72 Mr |
| Net Borç† | 元76,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元204,16 Mr | 元198,01 Mr | 元174,25 Mr | 元177,95 Mr | 元220,37 Mr | 元135,09 Mr | 元115,73 Mr | 元96,78 Mr | 元93,50 Mr | 元68,67 Mr | 元48,59 Mr | 元36,79 Mr | 元33,75 Mr | 元25,70 Mr | 元12,72 Mr | 元8,01 Mr | 元6,25 Mr | 元8,32 Mr | 元11,16 Mr | 元6,12 Mr |
| Brüt Kâr | 元28,15 Mr | 元26,53 Mr | 元18,42 Mr | 元17,45 Mr | 元60,23 Mr | 元22,46 Mr | 元15,46 Mr | 元18,36 Mr | 元22,96 Mr | 元12,33 Mr | 元9,88 Mr | 元8,07 Mr | 元8,04 Mr | 元2,91 Mr | -元721,99 Mn | -元277,88 Mn | -元27,46 Mn | 元637,25 Mn | 元1,90 Mr | -元700,74 Mn |
| FAVÖK | 元43,95 Mr | 元43,03 Mr | 元32,57 Mr | 元25,50 Mr | 元70,80 Mr | 元28,74 Mr | 元18,89 Mr | 元18,84 Mr | 元22,73 Mr | 元13,28 Mr | 元10,57 Mr | 元8,22 Mr | 元7,26 Mr | 元3,51 Mr | -元677,41 Mn | -元534,79 Mn | 元142,58 Mn | 元493,33 Mn | 元2,19 Mr | 元307,73 Mn |
| Net Kâr | 元5,84 Mr | 元5,25 Mr | 元2,41 Mr | 元6,95 Mr | 元25,40 Mr | 元5,04 Mr | 元1,92 Mr | 元3,44 Mr | 元7,57 Mr | 元1,88 Mr | 元1,64 Mr | 元2,56 Mr | 元2,35 Mr | 元258,13 Mn | 元560,87 Mn | -元2,00 Mr | 元49,68 Mn | -元807,53 Mn | 元690,95 Mn | -元1,31 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | 0,14 | 0,06 | 0,19 | 0,71 | 0,14 | 0,06 | 0,10 | 0,22 | 0,05 | 0,05 | 0,09 | 0,17 | 0,02 | 0,04 | -0,20 | 0,01 | -0,23 | 0,20 | -0,45 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元11,65 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元9,82 Mr | 元16,37 Mr | 元15,72 Mr | 元15,39 Mr | 元26,78 Mr | -元4,88 Mr | -元23,24 Mr | -元28,48 Mr | -元20,90 Mr | -元20,48 Mr | -元7,93 Mr | -元13,18 Mr | -元9,36 Mr | -元1,14 Mr | -元19,11 Mr | -元15,17 Mr | -元2,93 Mr | 元42,49 Mn | 元1,92 Mr | -元521,29 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元40,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,4% | 35,1% | 36,4% | 36,4% | 34,1% | 40,9% | 40,0% | 40,2% | 41,8% | 36,2% | 31,2% | 29,0% | 40,8% | 29,4% | 33,3% | 23,6% | 18,1% | 39,9% | 39,2% | 58,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,46 | 0,41 | 0,42 | 0,49 | 0,32 | 0,34 | 0,32 | 0,37 | 0,33 | 0,32 | 0,27 | 0,36 | 0,38 | 0,18 | 0,15 | 0,20 | 0,60 | 0,84 | 0,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,98 | 0,95 | 0,84 | 0,86 | 1,06 | 0,65 | 0,56 | 0,47 | 0,45 | 0,33 | 0,23 | 0,18 | 0,16 | 0,12 | 0,06 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,8% | 13,4% | 10,6% | 9,8% | 27,3% | 16,6% | 13,4% | 19,0% | 24,6% | 18,0% | 20,3% | 21,9% | 23,8% | 11,3% | -5,7% | -3,5% | -0,4% | 7,7% | 17,0% | -11,5% |
| FAVÖK Marjı | 21,5% | 21,7% | 18,7% | 14,3% | 32,1% | 21,3% | 16,3% | 19,5% | 24,3% | 19,3% | 21,7% | 22,3% | 21,5% | 13,6% | -5,3% | -6,7% | 2,3% | 5,9% | 19,7% | 5,0% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | 2,7% | 1,4% | 3,9% | 11,5% | 3,7% | 1,7% | 3,5% | 8,1% | 2,7% | 3,4% | 7,0% | 7,0% | 1,0% | 4,4% | -25,0% | 0,8% | -9,7% | 6,2% | -21,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,8% | 8,3% | 9,0% | 8,6% | 12,2% | -3,6% | -20,1% | -29,4% | -22,4% | -29,8% | -16,3% | -35,8% | -27,8% | -4,4% | -150,2% | -189,3% | -46,9% | 0,5% | 17,2% | -8,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 298,38 | +%1,66 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 724,47 | -%19,13 | |
| BYD Company Limited Class A | 84,60 | +%0,31 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,50 | +%1,03 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 347,60 | -%20,09 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 587,98 | -%9,97 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,32 | -%10,92 |