000726Lu Thai Textile Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $676,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元14,11 Mr | 元13,93 Mr | 元13,43 Mr | 元13,35 Mr | 元12,99 Mr | 元12,26 Mr | 元11,89 Mr | 元10,55 Mr | 元10,17 Mr | 元9,46 Mr | 元9,07 Mr | 元8,63 Mr | 元8,41 Mr | 元8,15 Mr | 元7,78 Mr | 元7,06 Mr | 元6,30 Mr | 元7,09 Mr | 元5,84 Mr | 元4,98 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,40 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,84 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,87 Mr | 元2,91 Mr | 元2,58 Mr | 元2,72 Mr | 元3,41 Mr | 元3,03 Mr | 元2,35 Mr | 元1,50 Mr | 元1,21 Mr | 元1,01 Mr | 元805,88 Mn | 元635,73 Mn | 元851,52 Mn | 元1,45 Mr | 元1,25 Mr | 元1,11 Mr | 元1,44 Mr | 元2,67 Mr | 元2,73 Mr | 元2,33 Mr |
| Net Borç† | -元619,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元5,88 Mr | 元6,06 Mr | 元5,93 Mr | 元6,87 Mr | 元5,21 Mr | 元4,72 Mr | 元6,76 Mr | 元6,82 Mr | 元6,36 Mr | 元5,99 Mr | 元6,12 Mr | 元6,12 Mr | 元6,42 Mr | 元5,87 Mr | 元6,03 Mr | 元5,03 Mr | 元4,04 Mr | 元3,92 Mr | 元3,81 Mr | 元2,86 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,26 Mr | 元1,35 Mr | 元1,26 Mr | 元1,64 Mr | 元992,26 Mn | 元917,67 Mn | 元1,90 Mr | 元1,90 Mr | 元1,84 Mr | 元1,94 Mr | 元1,72 Mr | 元1,85 Mr | 元1,90 Mr | 元1,52 Mr | 元1,81 Mr | 元1,60 Mr | 元1,23 Mr | 元1,00 Mr | 元982,85 Mn | 元706,96 Mn |
| FAVÖK | 元1,04 Mr | 元1,14 Mr | 元955,57 Mn | 元1,20 Mr | 元698,42 Mn | 元580,57 Mn | 元1,41 Mr | 元1,47 Mr | 元1,41 Mr | 元1,41 Mr | 元1,26 Mr | 元1,38 Mr | 元1,46 Mr | 元1,20 Mr | 元1,42 Mr | 元1,30 Mr | 元1,09 Mr | 元947,90 Mn | 元874,32 Mn | 元662,53 Mn |
| Net Kâr | 元593,59 Mn | 元410,32 Mn | 元403,44 Mn | 元963,86 Mn | 元347,61 Mn | 元97,31 Mn | 元952,39 Mn | 元811,53 Mn | 元841,15 Mn | 元808,76 Mn | 元712,19 Mn | 元958,73 Mn | 元999,26 Mn | 元707,86 Mn | 元848,53 Mn | 元739,09 Mn | 元570,22 Mn | 元512,94 Mn | 元459,73 Mn | 元341,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,66 | 0,47 | 0,42 | 0,95 | 0,36 | 0,11 | 1,11 | 0,90 | 0,91 | 0,88 | 0,75 | 1,00 | 1,04 | 0,71 | 0,85 | 0,74 | 0,57 | 0,60 | 0,54 | 0,41 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元175,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元848,20 Mn | 元1,08 Mr | 元118,78 Mn | 元999,48 Mn | -元226.510 | 元188,57 Mn | 元309,22 Mn | 元525,30 Mn | 元460,18 Mn | 元447,80 Mn | 元576,43 Mn | 元390,94 Mn | 元859,58 Mn | 元521,69 Mn | 元292,12 Mn | 元692,08 Mn | 元813,84 Mn | 元352,92 Mn | -元505,13 Mn | -元31,02 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元189,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,4% | 20,9% | 19,2% | 20,4% | 26,2% | 24,8% | 19,8% | 14,2% | 11,8% | 10,7% | 8,9% | 7,4% | 10,1% | 17,7% | 16,1% | 15,8% | 22,9% | 37,7% | 46,6% | 46,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,44 | 0,44 | 0,51 | 0,40 | 0,39 | 0,57 | 0,65 | 0,63 | 0,63 | 0,67 | 0,71 | 0,76 | 0,72 | 0,77 | 0,71 | 0,64 | 0,55 | 0,65 | 0,57 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,58 | 0,60 | 0,59 | 0,68 | 0,51 | 0,47 | 0,67 | 0,67 | 0,63 | 0,59 | 0,60 | 0,60 | 0,63 | 0,58 | 0,60 | 0,50 | 0,40 | 0,39 | 0,38 | 0,28 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,5% | 22,2% | 21,3% | 23,9% | 19,0% | 19,4% | 28,1% | 27,9% | 29,0% | 32,4% | 28,2% | 30,3% | 29,7% | 25,9% | 30,0% | 31,9% | 30,6% | 25,5% | 25,8% | 24,7% |
| FAVÖK Marjı | 17,7% | 18,8% | 16,1% | 17,4% | 13,4% | 12,3% | 20,8% | 21,6% | 22,2% | 23,5% | 20,6% | 22,5% | 22,8% | 20,4% | 23,5% | 25,8% | 27,1% | 24,2% | 23,0% | 23,2% |
| Net Kâr Marjı | 10,1% | 6,8% | 6,8% | 14,0% | 6,7% | 2,1% | 14,1% | 11,9% | 13,2% | 13,5% | 11,6% | 15,7% | 15,6% | 12,1% | 14,1% | 14,7% | 14,1% | 13,1% | 12,1% | 12,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 14,4% | 17,9% | 2,0% | 14,6% | -0,0% | 4,0% | 4,6% | 7,7% | 7,2% | 7,5% | 9,4% | 6,4% | 13,4% | 8,9% | 4,8% | 13,8% | 20,2% | 9,0% | -13,3% | -1,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 278,50 | -%0,58 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,94 | -%5,19 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,24 | +%0,98 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,71 | +%1,21 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,01 | -%7,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 610,00 | +%3,95 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,65 | -%0,65 |