000728Guoyuan Securities Company Limited Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,87 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元185,43 Mr | 元172,58 Mr | 元132,86 Mr | 元129,50 Mr | 元114,62 Mr | 元90,70 Mr | 元83,17 Mr | 元78,07 Mr | 元79,68 Mr | 元71,69 Mr | 元72,55 Mr | 元53,14 Mr | 元30,33 Mr | 元22,89 Mr | 元22,60 Mr | 元24,90 Mr | 元29,39 Mr | 元11,91 Mr | 元18,83 Mr | 元721,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元5,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元147,28 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元38,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元91,39 Mr | 元90,19 Mr | 元66,28 Mr | 元63,87 Mr | 元54,56 Mr | 元34,61 Mr | 元33,04 Mr | 元30,73 Mr | 元27,93 Mr | 元22,89 Mr | 元22,29 Mr | 元16,90 Mr | 元7,07 Mr | 元169,21 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元350,00 Mn | 元522,69 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | 元85,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元8,70 Mr | 元8,53 Mr | 元8,84 Mr | 元7,17 Mr | 元8,09 Mr | 元6,43 Mr | 元4,93 Mr | 元4,25 Mr | 元5,63 Mr | 元5,22 Mr | 元7,64 Mr | 元4,13 Mr | 元2,20 Mr | 元1,47 Mr | 元1,77 Mr | 元2,21 Mr | 元2,02 Mr | 元1,37 Mr | 元3,64 Mr | 元1,01 Mr |
| Brüt Kâr | 元7,38 Mr | 元7,22 Mr | 元7,80 Mr | 元6,20 Mr | 元7,02 Mr | 元5,31 Mr | 元4,12 Mr | 元3,61 Mr | 元4,88 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -元225,95 Mn |
| FAVÖK | 元4,94 Mr | 元4,74 Mr | 元3,91 Mr | 元3,26 Mr | 元4,20 Mr | 元3,25 Mr | 元2,65 Mr | 元2,36 Mr | 元2,79 Mr | 元2,82 Mr | 元4,91 Mr | 元2,02 Mr | 元871,18 Mn | 元568,46 Mn | 元739,23 Mn | 元1,14 Mr | 元1,26 Mr | 元497,83 Mn | 元3,03 Mr | — |
| Net Kâr | 元2,43 Mr | 元2,24 Mr | 元1,87 Mr | 元1,73 Mr | 元1,91 Mr | 元1,37 Mr | 元914,36 Mn | 元670,37 Mn | 元1,20 Mr | 元1,41 Mr | 元2,78 Mr | 元1,37 Mr | 元664,13 Mn | 元406,71 Mn | 元562,71 Mn | 元924,98 Mn | 元1,04 Mr | 元520,86 Mn | 元2,28 Mr | -元329,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,56 | 0,51 | 0,43 | 0,40 | 0,44 | 0,39 | 0,24 | 0,18 | 0,36 | 0,43 | 0,84 | 0,41 | 0,20 | 0,12 | 0,17 | 0,28 | 0,41 | 0,21 | 0,93 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元10,64 Mr | 元3,72 Mr | -元5,29 Mr | 元3,84 Mr | -元1,48 Mr | 元635,12 Mn | 元4,77 Mr | -元2,49 Mr | -元2,14 Mr | -元6,52 Mr | 元6,70 Mr | 元9,54 Mr | -元3,75 Mr | -元1,51 Mr | -元2,44 Mr | -元4,35 Mr | 元7,62 Mr | -元4,42 Mr | 元8,58 Mr | -元230,69 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元160,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 49,3% | 52,3% | 49,9% | 49,3% | 47,6% | 38,2% | 39,7% | 39,4% | 35,1% | 31,9% | 30,7% | 31,8% | 23,3% | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 2,9% | 2,8% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,07 | 0,07 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,11 | 0,19 | 1,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,22 | 0,23 | 0,19 | 0,21 | 0,17 | 0,13 | 0,11 | 0,15 | 0,14 | 0,20 | 0,11 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,10 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 84,8% | 84,6% | 88,2% | 86,5% | 86,8% | 82,6% | 83,7% | 85,1% | 86,7% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -22,5% |
| FAVÖK Marjı | 56,8% | 55,5% | 44,2% | 45,5% | 51,9% | 50,6% | 53,8% | 55,5% | 49,5% | 54,1% | 64,3% | 48,8% | 39,6% | 38,6% | 41,8% | 51,5% | 62,4% | 36,5% | 83,2% | — |
| Net Kâr Marjı | 27,9% | 26,3% | 21,1% | 24,2% | 23,6% | 21,3% | 18,5% | 15,8% | 21,4% | 26,9% | 36,5% | 33,2% | 30,2% | 27,6% | 31,8% | 41,9% | 51,4% | 38,2% | 62,7% | -32,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 122,3% | 43,6% | -59,8% | 53,6% | -18,3% | 9,9% | 96,8% | -58,5% | -38,0% | -124,9% | 87,8% | 230,9% | -170,6% | -102,2% | -138,3% | -196,9% | 378,0% | -323,8% | 235,9% | -22,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |