000729Beijing Yanjing Brewery Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,53 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元23,75 Mr | 元23,15 Mr | 元21,23 Mr | 元20,70 Mr | 元19,42 Mr | 元18,51 Mr | 元18,16 Mr | 元17,69 Mr | 元18,10 Mr | 元18,26 Mr | 元18,24 Mr | 元18,93 Mr | 元18,91 Mr | 元18,22 Mr | 元16,80 Mr | 元14,74 Mr | 元11,86 Mr | 元11,67 Mr | 元10,89 Mr | 元8,79 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,85 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元16,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元738,53 Mn | 元813,43 Mn | 元544,45 Mn | 元325,41 Mn | 元41,50 Mn | 元14,94 Mn | 元50,00 Mn | 元50,00 Mn | 元460,00 Mn | 元851,00 Mn | 元952,00 Mn | 元1,76 Mr | 元1,55 Mr | 元3,87 Mr | 元3,61 Mr | 元2,70 Mr | 元1,33 Mr | 元2,01 Mr | 元2,53 Mr | 元1,33 Mr |
| Net Borç† | -元6,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元14,21 Mr | 元13,55 Mr | 元13,12 Mr | 元12,17 Mr | 元10,99 Mr | 元10,01 Mr | 元10,48 Mr | 元10,34 Mr | 元10,07 Mr | 元10,36 Mr | 元11,26 Mr | 元12,10 Mr | 元12,28 Mr | 元11,63 Mr | 元10,78 Mr | 元9,28 Mr | 元8,65 Mr | 元7,40 Mr | 元6,62 Mr | 元5,60 Mr |
| Brüt Kâr | 元5,34 Mr | 元4,63 Mr | 元4,02 Mr | 元3,66 Mr | 元3,38 Mr | 元3,13 Mr | 元3,27 Mr | 元3,14 Mr | 元2,75 Mr | 元3,19 Mr | 元3,54 Mr | 元3,91 Mr | 元3,78 Mr | 元3,46 Mr | 元3,48 Mr | 元3,13 Mr | 元2,94 Mr | 元2,17 Mr | 元1,99 Mr | 元1,72 Mr |
| FAVÖK | 元2,63 Mr | 元2,02 Mr | 元1,38 Mr | 元1,19 Mr | 元1,04 Mr | 元1,15 Mr | 元1,20 Mr | 元1,22 Mr | 元979,34 Mn | 元1,23 Mr | 元1,52 Mr | 元1,87 Mr | 元1,75 Mr | 元1,57 Mr | 元1,74 Mr | 元1,68 Mr | 元1,52 Mr | 元1,20 Mr | 元1,15 Mr | 元948,12 Mn |
| Net Kâr | 元1,68 Mr | 元1,06 Mr | 元644,71 Mn | 元352,26 Mn | 元228,01 Mn | 元196,87 Mn | 元229,78 Mn | 元179,85 Mn | 元161,35 Mn | 元312,08 Mn | 元587,68 Mn | 元726,14 Mn | 元680,64 Mn | 元616,20 Mn | 元817,22 Mn | 元769,87 Mn | 元627,49 Mn | 元461,28 Mn | 元409,66 Mn | 元307,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,60 | 0,37 | 0,23 | 0,13 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,06 | 0,06 | 0,11 | 0,21 | 0,26 | 0,25 | 0,25 | 0,33 | 0,32 | 0,26 | 0,21 | 0,18 | 0,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元231,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,64 Mr | 元1,74 Mr | 元999,47 Mn | 元1,24 Mr | 元1,25 Mr | 元1,29 Mr | 元1,00 Mr | 元476,78 Mn | 元732,38 Mn | 元325,98 Mn | 元895,04 Mn | 元319,43 Mn | 元1,59 Mr | -元361,25 Mn | -元566,19 Mn | -元293,32 Mn | 元1,16 Mr | -元571,61 Mn | -元80,05 Mn | -元235,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 3,5% | 2,6% | 1,6% | 0,2% | 0,1% | 0,3% | 0,3% | 2,5% | 4,7% | 5,2% | 9,3% | 8,2% | 21,2% | 21,5% | 18,3% | 11,2% | 17,3% | 23,3% | 15,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,60 | 0,59 | 0,62 | 0,59 | 0,57 | 0,54 | 0,58 | 0,58 | 0,56 | 0,57 | 0,62 | 0,64 | 0,65 | 0,64 | 0,64 | 0,63 | 0,73 | 0,63 | 0,61 | 0,64 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,85 | 0,81 | 0,78 | 0,73 | 0,66 | 0,60 | 0,63 | 0,62 | 0,60 | 0,62 | 0,67 | 0,72 | 0,73 | 0,69 | 0,64 | 0,55 | 0,52 | 0,44 | 0,40 | 0,33 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 37,6% | 34,2% | 30,6% | 30,1% | 30,7% | 31,2% | 31,2% | 30,4% | 27,3% | 30,8% | 31,4% | 32,3% | 30,8% | 29,8% | 32,3% | 33,7% | 34,0% | 29,4% | 30,1% | 30,8% |
| FAVÖK Marjı | 18,5% | 14,9% | 10,5% | 9,8% | 9,5% | 11,5% | 11,4% | 11,8% | 9,7% | 11,9% | 13,5% | 15,4% | 14,2% | 13,5% | 16,1% | 18,1% | 17,6% | 16,3% | 17,3% | 16,9% |
| Net Kâr Marjı | 11,8% | 7,8% | 4,9% | 2,9% | 2,1% | 2,0% | 2,2% | 1,7% | 1,6% | 3,0% | 5,2% | 6,0% | 5,5% | 5,3% | 7,6% | 8,3% | 7,3% | 6,2% | 6,2% | 5,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,5% | 12,9% | 7,6% | 10,2% | 11,4% | 12,8% | 9,6% | 4,6% | 7,3% | 3,1% | 7,9% | 2,6% | 12,9% | -3,1% | -5,3% | -3,2% | 13,3% | -7,7% | -1,2% | -4,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |