000735Luoniushan Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,02 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,62 Mr | 元10,43 Mr | 元12,55 Mr | 元12,67 Mr | 元11,10 Mr | 元8,43 Mr | 元6,54 Mr | 元6,32 Mr | 元6,18 Mr | 元6,18 Mr | 元4,50 Mr | 元4,25 Mr | 元4,32 Mr | 元4,40 Mr | 元3,65 Mr | 元2,93 Mr | 元2,45 Mr | 元2,12 Mr | 元2,35 Mr | 元2,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元759,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,75 Mr | 元1,68 Mr | 元3,00 Mr | 元2,71 Mr | 元2,20 Mr | 元2,26 Mr | 元931,00 Mn | 元810,00 Mn | 元757,90 Mn | 元788,90 Mn | 元1,44 Mr | 元1,58 Mr | 元1,56 Mr | 元1,65 Mr | 元1,15 Mr | 元626,62 Mn | 元382,43 Mn | 元239,01 Mn | 元322,08 Mn | 元577,29 Mn |
| Net Borç† | 元956,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,37 Mr | 元3,32 Mr | 元4,22 Mr | 元2,84 Mr | 元1,88 Mr | 元2,30 Mr | 元1,15 Mr | 元1,15 Mr | 元1,31 Mr | 元879,85 Mn | 元721,85 Mn | 元986,08 Mn | 元1,68 Mr | 元848,10 Mn | 元1,08 Mr | 元876,65 Mn | 元814,08 Mn | 元789,96 Mn | 元779,74 Mn | 元571,08 Mn |
| Brüt Kâr | 元821,69 Mn | 元726,01 Mn | 元633,34 Mn | 元370,93 Mn | 元23,55 Mn | 元281,36 Mn | 元159,50 Mn | 元247,41 Mn | 元352,84 Mn | 元189,98 Mn | 元74,96 Mn | 元87,31 Mn | 元238,18 Mn | 元108,98 Mn | 元169,98 Mn | 元44,19 Mn | 元104,61 Mn | 元138,32 Mn | 元141,81 Mn | 元43,14 Mn |
| FAVÖK | 元657,22 Mn | 元696,43 Mn | 元119,27 Mn | 元407,38 Mn | -元83,90 Mn | 元253,92 Mn | 元133,86 Mn | 元128,14 Mn | 元226,68 Mn | 元121,73 Mn | -元7,84 Mn | -元17,61 Mn | 元188,92 Mn | 元80,99 Mn | 元150,73 Mn | 元28,57 Mn | 元78,71 Mn | 元121,47 Mn | 元126,81 Mn | -元11,97 Mn |
| Net Kâr | 元153,77 Mn | 元241,76 Mn | -元487,63 Mn | 元89,23 Mn | -元422,67 Mn | 元102,08 Mn | 元30,04 Mn | 元388,71 Mn | 元152,97 Mn | 元79,88 Mn | 元60,83 Mn | 元50,99 Mn | 元28,35 Mn | 元14,55 Mn | 元59,96 Mn | 元29,18 Mn | 元61,19 Mn | 元81,38 Mn | 元366,22 Mn | -元101,51 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,13 | 0,21 | -0,42 | 0,08 | -0,37 | 0,09 | 0,03 | 0,34 | 0,13 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | 0,02 | 0,07 | 0,03 | 0,07 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元7,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元336,44 Mn | 元127,77 Mn | 元129,25 Mn | 元90,22 Mn | 元365,88 Mn | -元1,29 Mr | -元172,15 Mn | -元304,84 Mn | -元193,85 Mn | -元193,08 Mn | -元348,64 Mn | -元409,40 Mn | -元128,12 Mn | -元235,65 Mn | -元84,81 Mn | 元11,31 Mn | 元74,16 Mn | 元11,59 Mn | -元95,91 Mn | -元87,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元215,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,2% | 16,2% | 23,9% | 21,4% | 19,8% | 26,9% | 14,2% | 12,8% | 12,3% | 12,8% | 32,0% | 37,1% | 36,2% | 37,5% | 31,5% | 21,4% | 15,6% | 11,3% | 13,7% | 27,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,35 | 0,32 | 0,34 | 0,22 | 0,17 | 0,27 | 0,18 | 0,18 | 0,21 | 0,14 | 0,16 | 0,23 | 0,39 | 0,19 | 0,30 | 0,30 | 0,33 | 0,37 | 0,33 | 0,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,71 | 0,69 | 0,88 | 0,59 | 0,39 | 0,48 | 0,24 | 0,24 | 0,27 | 0,18 | 0,15 | 0,21 | 0,35 | 0,18 | 0,23 | 0,18 | 0,17 | 0,17 | 0,16 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,4% | 21,9% | 15,0% | 13,1% | 1,3% | 12,2% | 13,9% | 21,6% | 26,9% | 21,6% | 10,4% | 8,9% | 14,2% | 12,8% | 15,7% | 5,0% | 12,9% | 17,5% | 18,2% | 7,6% |
| FAVÖK Marjı | 19,5% | 21,0% | 2,8% | 14,3% | -4,5% | 11,1% | 11,7% | 11,2% | 17,3% | 13,8% | -1,1% | -1,8% | 11,2% | 9,5% | 13,9% | 3,3% | 9,7% | 15,4% | 16,3% | -2,1% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 7,3% | -11,5% | 3,1% | -22,5% | 4,4% | 2,6% | 33,9% | 11,7% | 9,1% | 8,4% | 5,2% | 1,7% | 1,7% | 5,5% | 3,3% | 7,5% | 10,3% | 47,0% | -17,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -10,0% | 3,9% | 3,1% | 3,2% | 19,5% | -56,1% | -15,0% | -26,6% | -14,8% | -21,9% | -48,3% | -41,5% | -7,6% | -27,8% | -7,8% | 1,3% | 9,1% | 1,5% | -12,3% | -15,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |