000752Tibet Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $342,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,38 Mr | 元1,00 Mr | 元926,56 Mn | 元905,46 Mn | 元909,24 Mn | 元915,69 Mn | 元903,07 Mn | 元1,13 Mr | 元1,50 Mr | 元1,40 Mr | 元1,42 Mr | 元1,38 Mr | 元1,35 Mr | 元1,15 Mr | 元1,12 Mr | 元1,19 Mr | 元1,17 Mr | 元1,08 Mr | 元934,18 Mn | 元1,04 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元969,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元254,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元155,04 Mn | 元303,55 Mn | 元310,29 Mn | 元469,50 Mn | 元450,21 Mn | 元472,65 Mn | 元466,28 Mn | 元371,86 Mn | 元137,76 Mn | 元96,30 Mn | 元144,30 Mn | 元124,30 Mn | 元104,30 Mn | 元87,30 Mn | 元119,30 Mn | 元269,30 Mn | 元269,30 Mn | 元256,34 Mn | 元179,30 Mn | 元269,30 Mn |
| Net Borç† | -元814,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元431,10 Mn | 元418,43 Mn | 元336,01 Mn | 元274,85 Mn | 元389,95 Mn | 元403,02 Mn | 元315,80 Mn | 元320,26 Mn | 元358,16 Mn | 元354,15 Mn | 元390,83 Mn | 元398,98 Mn | 元450,16 Mn | 元475,09 Mn | 元440,91 Mn | 元415,42 Mn | 元363,65 Mn | 元280,97 Mn | 元240,11 Mn | 元190,50 Mn |
| Brüt Kâr | 元177,80 Mn | 元159,88 Mn | 元99,12 Mn | 元38,39 Mn | 元88,63 Mn | 元93,12 Mn | 元83,38 Mn | 元80,80 Mn | 元101,32 Mn | 元83,47 Mn | 元106,24 Mn | 元113,56 Mn | 元138,11 Mn | 元131,78 Mn | 元120,24 Mn | 元116,75 Mn | 元123,29 Mn | 元96,02 Mn | 元81,26 Mn | 元71,89 Mn |
| FAVÖK | 元296,58 Mn | 元114,80 Mn | 元82,69 Mn | -元66,57 Mn | 元44,99 Mn | 元61,75 Mn | 元60,51 Mn | -元238,92 Mn | 元83,54 Mn | 元77,42 Mn | 元94,45 Mn | 元100,08 Mn | 元109,86 Mn | 元114,00 Mn | 元112,04 Mn | 元107,47 Mn | 元110,06 Mn | 元89,58 Mn | 元81,99 Mn | 元70,84 Mn |
| Net Kâr | 元144,00 Mn | 元26,20 Mn | -元25,77 Mn | -元78,93 Mn | -元14,37 Mn | 元14,05 Mn | -元333,41 Mn | -元417,17 Mn | 元9,52 Mn | 元7,97 Mn | 元16,46 Mn | 元25,71 Mn | 元129,68 Mn | 元22,36 Mn | 元37,38 Mn | 元15,10 Mn | 元28,41 Mn | 元21,25 Mn | 元14,70 Mn | 元13,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,55 | 0,10 | -0,10 | -0,30 | -0,05 | 0,05 | -1,26 | -1,58 | 0,04 | 0,03 | 0,06 | 0,10 | 0,49 | 0,08 | 0,14 | 0,06 | 0,11 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元449.773 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元77,35 Mn | 元74,32 Mn | 元24,26 Mn | 元70,07 Mn | 元36,10 Mn | -元50,43 Mn | 元39,11 Mn | 元93,17 Mn | 元20,45 Mn | 元90,56 Mn | 元110,45 Mn | 元60,97 Mn | 元89,25 Mn | 元213,84 Mn | 元241,19 Mn | -元15,70 Mn | 元185,19 Mn | 元141,40 Mn | 元51,09 Mn | -元67,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元55,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,2% | 30,3% | 33,5% | 51,9% | 49,5% | 51,6% | 51,6% | 32,8% | 9,2% | 6,9% | 10,1% | 9,0% | 7,7% | 7,6% | 10,7% | 22,6% | 23,1% | 23,8% | 19,2% | 25,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,31 | 0,42 | 0,36 | 0,30 | 0,43 | 0,44 | 0,35 | 0,28 | 0,24 | 0,25 | 0,27 | 0,29 | 0,33 | 0,41 | 0,39 | 0,35 | 0,31 | 0,26 | 0,26 | 0,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,38 | 0,37 | 0,30 | 0,24 | 0,35 | 0,36 | 0,28 | 0,28 | 0,32 | 0,31 | 0,35 | 0,35 | 0,40 | 0,42 | 0,39 | 0,37 | 0,32 | 0,25 | 0,21 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,2% | 38,2% | 29,5% | 14,0% | 22,7% | 23,1% | 26,4% | 25,2% | 28,3% | 23,6% | 27,2% | 28,5% | 30,7% | 27,7% | 27,3% | 28,1% | 33,9% | 34,2% | 33,8% | 37,7% |
| FAVÖK Marjı | 68,8% | 27,4% | 24,6% | -24,2% | 11,5% | 15,3% | 19,2% | -74,6% | 23,3% | 21,9% | 24,2% | 25,1% | 24,4% | 24,0% | 25,4% | 25,9% | 30,3% | 31,9% | 34,1% | 37,2% |
| Net Kâr Marjı | 33,4% | 6,3% | -7,7% | -28,7% | -3,7% | 3,5% | -105,6% | -130,3% | 2,7% | 2,3% | 4,2% | 6,4% | 28,8% | 4,7% | 8,5% | 3,6% | 7,8% | 7,6% | 6,1% | 7,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 17,9% | 17,8% | 7,2% | 25,5% | 9,3% | -12,5% | 12,4% | 29,1% | 5,7% | 25,6% | 28,3% | 15,3% | 19,8% | 45,0% | 54,7% | -3,8% | 50,9% | 50,3% | 21,3% | -35,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,69 | -%1,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,51 | -%6,41 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,65 | +%0,26 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,48 | +%0,93 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,70 | +%0,49 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,06 | -%1,96 |