000757Sichuan Haowu Electromechanical Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $332,39 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,55 Mr | 元2,52 Mr | 元2,75 Mr | 元2,70 Mr | 元2,83 Mr | 元3,05 Mr | 元3,07 Mr | 元3,40 Mr | 元1,12 Mr | 元996,01 Mn | 元892,67 Mn | 元919,23 Mn | 元515,77 Mn | 元592,90 Mn | 元472,35 Mn | 元679,03 Mn | 元738,66 Mn | 元829,87 Mn | 元938,04 Mn | 元1,12 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元802,19 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元926,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元506,23 Mn | 元520,00 Mn | 元738,24 Mn | 元586,17 Mn | 元639,56 Mn | 元916,40 Mn | 元983,94 Mn | 元1,37 Mr | 元204,06 Mn | 元132,25 Mn | 元56,65 Mn | 元28,02 Mn | 元11,92 Mn | 元201,19 Mn | 元111,92 Mn | 元1,03 Mr | 元1,04 Mr | 元1,04 Mr | 元1,05 Mr | 元1,21 Mr |
| Net Borç† | -元310,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,79 Mr | 元3,59 Mr | 元3,85 Mr | 元3,47 Mr | 元4,53 Mr | 元4,08 Mr | 元4,44 Mr | 元4,68 Mr | 元608,73 Mn | 元515,76 Mn | 元472,43 Mn | 元405,02 Mn | 元442,46 Mn | 元479,19 Mn | 元643,80 Mn | 元697,56 Mn | 元453,05 Mn | 元301,33 Mn | 元398,18 Mn | 元458,85 Mn |
| Brüt Kâr | 元307,99 Mn | 元310,99 Mn | 元202,47 Mn | 元261,07 Mn | 元427,63 Mn | 元368,76 Mn | 元438,96 Mn | 元484,71 Mn | 元181,35 Mn | 元149,81 Mn | 元127,16 Mn | 元103,52 Mn | 元129,11 Mn | 元136,26 Mn | 元153,93 Mn | 元137,01 Mn | 元103,73 Mn | 元59,33 Mn | 元79,13 Mn | 元47,61 Mn |
| FAVÖK | 元204,43 Mn | 元176,41 Mn | 元51,64 Mn | 元120,63 Mn | 元255,18 Mn | 元174,61 Mn | 元223,91 Mn | 元229,30 Mn | 元100,11 Mn | 元69,53 Mn | 元44,95 Mn | 元43,25 Mn | 元65,42 Mn | 元70,87 Mn | 元57,81 Mn | -元6,40 Mn | 元50,29 Mn | 元4,80 Mn | 元27,61 Mn | -元45,98 Mn |
| Net Kâr | 元47,75 Mn | -元20,01 Mn | -元125,43 Mn | -元65,68 Mn | 元86,61 Mn | 元52,74 Mn | 元139,50 Mn | 元131,58 Mn | 元47,10 Mn | 元26,32 Mn | 元15,03 Mn | 元18,18 Mn | 元55,07 Mn | 元36,89 Mn | 元409,09 Mn | -元125,93 Mn | 元9,57 Mn | -元114,06 Mn | 元17,54 Mn | -元799,49 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,09 | -0,04 | -0,21 | -0,10 | 0,13 | 0,08 | 0,23 | 0,29 | 0,10 | 0,06 | 0,03 | 0,04 | 0,15 | 0,10 | 1,28 | -0,34 | 0,03 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元29,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元37,59 Mn | 元239,06 Mn | -元100,56 Mn | 元164,05 Mn | 元12,81 Mn | 元26,47 Mn | -元139,07 Mn | 元327,84 Mn | -元93,43 Mn | -元18,59 Mn | -元28,50 Mn | -元65,40 Mn | 元15,36 Mn | 元55,26 Mn | 元18,19 Mn | -元218.380 | -元413.580 | -元11,94 Mn | 元23,40 Mn | -元1,92 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元147,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,8% | 20,7% | 26,8% | 21,7% | 22,6% | 30,0% | 32,0% | 40,2% | 18,3% | 13,3% | 6,3% | 3,0% | 2,3% | 33,9% | 23,7% | 152,3% | 140,9% | 125,4% | 111,7% | 107,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,09 | 1,43 | 1,40 | 1,29 | 1,60 | 1,34 | 1,45 | 1,37 | 0,55 | 0,52 | 0,53 | 0,44 | 0,86 | 0,81 | 1,36 | 1,03 | 0,61 | 0,36 | 0,42 | 0,41 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,75 | 2,25 | 2,41 | 2,18 | 2,84 | 2,56 | 2,78 | 2,93 | 0,38 | 0,32 | 0,30 | 0,25 | 0,28 | 0,30 | 0,40 | 0,44 | 0,28 | 0,19 | 0,25 | 0,29 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,0% | 8,7% | 5,3% | 7,5% | 9,4% | 9,0% | 9,9% | 10,4% | 29,8% | 29,0% | 26,9% | 25,6% | 29,2% | 28,4% | 23,9% | 19,6% | 22,9% | 19,7% | 19,9% | 10,4% |
| FAVÖK Marjı | 7,3% | 4,9% | 1,3% | 3,5% | 5,6% | 4,3% | 5,0% | 4,9% | 16,4% | 13,5% | 9,5% | 10,7% | 14,8% | 14,8% | 9,0% | -0,9% | 11,1% | 1,6% | 6,9% | -10,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,7% | -0,6% | -3,3% | -1,9% | 1,9% | 1,3% | 3,1% | 2,8% | 7,7% | 5,1% | 3,2% | 4,5% | 12,4% | 7,7% | 63,5% | -18,1% | 2,1% | -37,9% | 4,4% | -174,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,3% | 6,7% | -2,6% | 4,7% | 0,3% | 0,6% | -3,1% | 7,0% | -15,3% | -3,6% | -6,0% | -16,1% | 3,5% | 11,5% | 2,8% | -0,0% | -0,1% | -4,0% | 5,9% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |