000761Bengang Steel Plates Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,30 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元45,77 Mr | 元45,82 Mr | 元46,52 Mr | 元44,46 Mr | 元55,15 Mr | 元65,01 Mr | 元60,73 Mr | 元59,63 Mr | 元63,00 Mr | 元54,20 Mr | 元44,46 Mr | 元49,17 Mr | 元43,05 Mr | 元38,34 Mr | 元41,25 Mr | 元36,60 Mr | 元34,95 Mr | 元33,05 Mr | 元29,30 Mr | 元27,31 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元37,01 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元28,49 Mr | 元24,48 Mr | 元19,90 Mr | 元15,41 Mr | 元19,70 Mr | 元31,56 Mr | 元30,58 Mr | 元29,40 Mr | 元39,75 Mr | 元30,52 Mr | 元24,18 Mr | 元20,42 Mr | 元16,24 Mr | 元13,68 Mr | 元13,19 Mr | 元9,39 Mr | 元10,91 Mr | 元7,20 Mr | 元5,80 Mr | 元4,51 Mr |
| Net Borç† | 元27,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元46,38 Mr | 元51,22 Mr | 元57,90 Mr | 元62,41 Mr | 元77,70 Mr | 元48,62 Mr | 元52,61 Mr | 元49,97 Mr | 元40,38 Mr | 元29,44 Mr | 元29,25 Mr | 元41,42 Mr | 元40,33 Mr | 元44,59 Mr | 元50,43 Mr | 元45,69 Mr | 元35,60 Mr | 元38,70 Mr | 元31,35 Mr | 元24,69 Mr |
| Brüt Kâr | -元2,24 Mr | -元3,56 Mr | -元592,12 Mn | 元83,40 Mn | 元5,77 Mr | 元2,19 Mr | 元3,36 Mr | 元4,67 Mr | 元4,65 Mr | 元3,73 Mr | -元587,16 Mn | 元2,87 Mr | 元2,52 Mr | 元2,64 Mr | 元4,25 Mr | 元4,91 Mr | 元1,76 Mr | 元4,31 Mr | 元4,96 Mr | 元2,81 Mr |
| FAVÖK | -元1,57 Mr | -元2,93 Mr | 元327,84 Mn | 元1,28 Mr | 元6,54 Mr | 元3,04 Mr | 元3,69 Mr | 元4,93 Mr | 元4,48 Mr | 元3,84 Mr | -元946,32 Mn | 元3,03 Mr | 元42,56 Mr | 元2,32 Mr | 元2,84 Mr | 元3,05 Mr | 元1,43 Mr | 元3,66 Mr | 元5,68 Mr | 元2,42 Mr |
| Net Kâr | -元3,94 Mr | -元5,04 Mr | -元1,72 Mr | -元1,23 Mr | 元2,50 Mr | 元384,25 Mn | 元555,65 Mn | 元1,04 Mr | 元1,60 Mr | 元781,30 Mn | -元3,29 Mr | 元232,80 Mn | 元275,59 Mn | 元69,38 Mn | 元795,83 Mn | 元925,37 Mn | -元1,55 Mr | 元165,09 Mn | 元1,59 Mr | 元1,76 Mr |
| Hisse Başı Kâr | -0,96 | -1,23 | -0,42 | -0,30 | 0,61 | 0,10 | 0,14 | 0,27 | 0,51 | 0,25 | -1,05 | 0,07 | 0,09 | 0,02 | 0,25 | 0,30 | -0,49 | 0,05 | 0,51 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元90,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元4,00 Mr | 元125,08 Mn | 元3,35 Mr | -元428,22 Mn | -元888,79 Mn | -元3,04 Mr | 元2,43 Mr | 元3,04 Mr | 元2,17 Mr | 元7,21 Mr | -元5,77 Mr | 元2,25 Mr | 元1,56 Mr | -元990,79 Mn | -元1,69 Mr | -元1,25 Mr | -元233,29 Mn | 元1,81 Mr | 元342,63 Mn | 元535,03 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 62,2% | 53,4% | 42,8% | 34,7% | 35,7% | 48,5% | 50,4% | 49,3% | 63,1% | 56,3% | 54,4% | 41,5% | 37,7% | 35,7% | 32,0% | 25,7% | 31,2% | 21,8% | 19,8% | 16,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 1,12 | 1,24 | 1,40 | 1,41 | 0,75 | 0,87 | 0,84 | 0,64 | 0,54 | 0,66 | 0,84 | 0,94 | 1,16 | 1,22 | 1,25 | 1,02 | 1,17 | 1,07 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,39 | 5,95 | 6,73 | 7,25 | 9,03 | 5,65 | 6,12 | 5,81 | 4,69 | 3,42 | 3,40 | 4,81 | 4,69 | 5,18 | 5,86 | 5,31 | 4,14 | 4,50 | 3,64 | 2,87 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -4,8% | -6,9% | -1,0% | 0,1% | 7,4% | 4,5% | 6,4% | 9,3% | 11,5% | 12,7% | -2,0% | 6,9% | 6,2% | 5,9% | 8,4% | 10,8% | 5,0% | 11,1% | 15,8% | 11,4% |
| FAVÖK Marjı | -3,4% | -5,7% | 0,6% | 2,0% | 8,4% | 6,2% | 7,0% | 9,9% | 11,1% | 13,0% | -3,2% | 7,3% | 105,5% | 5,2% | 5,6% | 6,7% | 4,0% | 9,4% | 18,1% | 9,8% |
| Net Kâr Marjı | -8,5% | -9,8% | -3,0% | -2,0% | 3,2% | 0,8% | 1,1% | 2,1% | 4,0% | 2,7% | -11,3% | 0,6% | 0,7% | 0,2% | 1,6% | 2,0% | -4,3% | 0,4% | 5,1% | 7,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -8,6% | 0,2% | 5,8% | -0,7% | -1,1% | -6,3% | 4,6% | 6,1% | 5,4% | 24,5% | -19,7% | 5,4% | 3,9% | -2,2% | -3,4% | -2,7% | -0,7% | 4,7% | 1,1% | 2,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |