000767Jinneng Holding Shanxi Electric Power Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,58 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元54,72 Mr | 元58,56 Mr | 元60,51 Mr | 元63,00 Mr | 元62,14 Mr | 元57,43 Mr | 元50,94 Mr | 元50,39 Mr | 元48,41 Mr | 元48,65 Mr | 元33,20 Mr | 元30,30 Mr | 元30,48 Mr | 元12,42 Mr | 元12,26 Mr | 元12,39 Mr | 元11,46 Mr | 元10,53 Mr | 元9,29 Mr | 元7,55 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元49,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元44,18 Mr | 元46,09 Mr | 元45,60 Mr | 元46,37 Mr | 元45,85 Mr | 元41,43 Mr | 元37,03 Mr | 元34,17 Mr | 元33,07 Mr | 元30,80 Mr | 元21,19 Mr | 元19,81 Mr | 元17,79 Mr | 元8,77 Mr | 元8,66 Mr | 元7,69 Mr | 元6,08 Mr | 元6,44 Mr | 元4,57 Mr | 元3,62 Mr |
| Net Borç† | 元39,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元15,40 Mr | 元16,62 Mr | 元19,44 Mr | 元20,03 Mr | 元15,11 Mr | 元11,73 Mr | 元11,99 Mr | 元11,10 Mr | 元9,50 Mr | 元8,78 Mr | 元9,08 Mr | 元10,91 Mr | 元9,15 Mr | 元4,94 Mr | 元4,10 Mr | 元4,25 Mr | 元4,03 Mr | 元3,39 Mr | 元3,72 Mr | 元3,14 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,85 Mr | 元1,57 Mr | 元1,25 Mr | 元1,24 Mr | 元2,23 Mr | 元2,30 Mr | 元2,00 Mr | 元491,15 Mn | -元779,81 Mn | 元1,30 Mr | 元2,04 Mr | 元2,00 Mr | 元1,65 Mr | 元149,20 Mn | -元467,04 Mn | -元496,29 Mn | 元90,95 Mn | -元648,42 Mn | 元417,90 Mn | 元496,55 Mn |
| FAVÖK | 元3,70 Mr | 元3,56 Mr | 元3,51 Mr | 元3,42 Mr | 元4,09 Mr | 元4,04 Mr | 元3,56 Mr | 元2,00 Mr | 元437,64 Mn | 元2,98 Mr | 元3,15 Mr | 元3,19 Mr | 元10,28 Mr | 元598,20 Mn | -元61,54 Mn | -元156,16 Mn | 元436,94 Mn | -元224,24 Mn | 元796,82 Mn | 元723,34 Mn |
| Net Kâr | 元196,16 Mn | 元32,08 Mn | -元515,04 Mn | -元680,64 Mn | 元3,84 Mn | 元272,84 Mn | 元68,13 Mn | 元319,39 Mn | -元1,56 Mr | 元75,42 Mn | 元411,88 Mn | 元550,55 Mn | 元455,45 Mn | 元61,68 Mn | -元780,88 Mn | -元749,22 Mn | 元14,06 Mn | -元957,47 Mn | 元478,72 Mn | 元406,53 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,01 | -0,17 | -0,22 | 0,00 | 0,09 | 0,02 | 0,10 | -0,51 | 0,03 | 0,18 | 0,24 | 0,22 | 0,05 | -0,59 | -0,57 | 0,01 | -0,72 | 0,37 | 0,37 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元226,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元542,79 Mn | -元3,10 Mr | -元3,20 Mr | -元799,84 Mn | 元722,80 Mn | -元429,73 Mn | -元200,52 Mn | 元209,68 Mn | -元4,06 Mr | -元5,19 Mr | -元341,97 Mn | 元292,48 Mn | -元39,86 Mn | 元271,57 Mn | -元359,58 Mn | -元1,02 Mr | 元412,63 Mn | -元989,70 Mn | -元1,29 Mr | 元579,86 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元2,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 80,7% | 78,7% | 75,4% | 73,6% | 73,8% | 72,1% | 72,7% | 67,8% | 68,3% | 63,3% | 63,8% | 65,4% | 58,4% | 70,6% | 70,7% | 62,0% | 53,0% | 61,1% | 49,2% | 47,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,28 | 0,32 | 0,32 | 0,24 | 0,20 | 0,24 | 0,22 | 0,20 | 0,18 | 0,27 | 0,36 | 0,30 | 0,40 | 0,33 | 0,34 | 0,35 | 0,32 | 0,40 | 0,42 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,95 | 3,18 | 3,72 | 3,84 | 2,89 | 2,25 | 2,30 | 2,13 | 1,82 | 1,68 | 1,74 | 2,09 | 1,75 | 0,95 | 0,79 | 0,81 | 0,77 | 0,65 | 0,71 | 0,60 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,0% | 9,4% | 6,4% | 6,2% | 14,8% | 19,7% | 16,6% | 4,4% | -8,2% | 14,8% | 22,5% | 18,4% | 18,0% | 3,0% | -11,4% | -11,7% | 2,3% | -19,1% | 11,2% | 15,8% |
| FAVÖK Marjı | 24,0% | 21,4% | 18,1% | 17,1% | 27,1% | 34,4% | 29,7% | 18,0% | 4,6% | 33,9% | 34,7% | 29,2% | 112,4% | 12,1% | -1,5% | -3,7% | 10,8% | -6,6% | 21,4% | 23,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | 0,2% | -2,6% | -3,4% | 0,0% | 2,3% | 0,6% | 2,9% | -16,4% | 0,9% | 4,5% | 5,0% | 5,0% | 1,2% | -19,0% | -17,6% | 0,3% | -28,3% | 12,9% | 12,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,5% | -18,6% | -16,4% | -4,0% | 4,8% | -3,7% | -1,7% | 1,9% | -42,7% | -59,1% | -3,8% | 2,7% | -0,4% | 5,5% | -8,8% | -24,1% | 10,2% | -29,2% | -34,8% | 18,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,58 | -%2,95 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,59 | -%5,77 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,35 | -%1,01 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,86 | +%1,29 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 332,01 | -%5,49 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,57 | -%0,75 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,00 | -%2,49 |