000776GF Securities Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $22,66 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元975,48 Mr | 元758,75 Mr | 元682,18 Mr | 元617,26 Mr | 元535,86 Mr | 元457,46 Mr | 元394,39 Mr | 元389,11 Mr | 元356,90 Mr | 元360,74 Mr | 元420,34 Mr | 元241,18 Mr | 元117,35 Mr | 元89,98 Mr | 元76,81 Mr | 元95,95 Mr | 元104,34 Mr | 元339,77 Mn | 元373,66 Mn | 元401,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元25,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元839,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元135,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元475,67 Mr | 元393,12 Mr | 元358,03 Mr | 元314,82 Mr | 元264,18 Mr | 元231,04 Mr | 元201,40 Mr | 元201,72 Mr | 元170,12 Mr | 元158,60 Mr | 元192,40 Mr | 元115,74 Mr | 元46,17 Mr | 元19,98 Mr | 元7,91 Mr | 元3,00 Mr | 元2,55 Mr | 元0,00 | 元10,00 Mn | 元50,00 Mn |
| Net Borç† | 元450,20 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元50,84 Mr | 元38,34 Mr | 元32,38 Mr | 元30,65 Mr | 元40,52 Mr | 元34,74 Mr | 元30,23 Mr | 元25,41 Mr | 元25,75 Mr | 元27,16 Mr | 元40,80 Mr | 元14,93 Mr | 元8,68 Mr | 元7,31 Mr | 元5,59 Mr | 元8,79 Mr | 元9,91 Mr | 元58,11 Mn | 元72,11 Mn | 元85,70 Mn |
| Brüt Kâr | 元48,49 Mr | 元35,84 Mr | 元29,67 Mr | 元28,66 Mr | 元38,74 Mr | 元32,77 Mr | 元28,43 Mr | 元23,56 Mr | 元24,38 Mr | 元25,51 Mr | 元39,15 Mr | 元14,18 Mr | 元8,22 Mr | 元6,80 Mr | 元5,07 Mr | 元7,99 Mr | 元9,36 Mr | 元24,04 Mn | 元33,33 Mn | 元43,83 Mn |
| FAVÖK | 元26,95 Mr | 元19,96 Mr | 元16,98 Mr | 元16,36 Mr | 元22,07 Mr | 元19,21 Mr | 元17,51 Mr | 元13,03 Mr | 元18,29 Mr | 元16,92 Mr | 元26,34 Mr | 元9,07 Mr | 元4,66 Mr | 元3,23 Mr | 元2,50 Mr | 元4,32 Mr | 元5,94 Mr | 元36,07 Mn | 元43,92 Mn | 元52,32 Mn |
| Net Kâr | 元12,74 Mr | 元8,73 Mr | 元6,29 Mr | 元7,73 Mr | 元10,84 Mr | 元10,04 Mr | 元7,54 Mr | 元4,30 Mr | 元8,60 Mr | 元8,03 Mr | 元13,20 Mr | 元5,02 Mr | 元2,81 Mr | 元2,19 Mr | 元2,06 Mr | 元4,03 Mr | 元4,69 Mr | 元12,63 Mn | 元11,34 Mn | 元11,20 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,68 | 1,15 | 0,83 | 1,02 | 1,42 | 1,32 | 0,99 | 0,56 | 1,13 | 1,05 | 1,87 | 0,85 | 0,48 | 0,37 | 0,39 | 0,81 | 0,97 | — | — | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元82,68 Mr | 元39,14 Mr | 元51,97 Mr | 元89,27 Mr | 元30,74 Mr | 元20,50 Mr | 元44,13 Mr | 元36,91 Mr | -元35,46 Mr | -元18,62 Mr | 元40,05 Mr | 元26,47 Mr | -元8,20 Mr | -元6,62 Mr | -元32,47 Mr | -元5,17 Mr | 元42,74 Mr | 元23,33 Mn | 元14,47 Mn | 元36,88 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元727,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,8% | 51,8% | 52,5% | 51,0% | 49,3% | 50,5% | 51,1% | 51,8% | 47,7% | 44,0% | 45,8% | 48,0% | 39,3% | 22,2% | 10,3% | 3,1% | 2,4% | 0,0% | 2,7% | 12,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,10 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,17 | 0,19 | 0,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,37 | 0,28 | 0,24 | 0,23 | 0,30 | 0,26 | 0,22 | 0,19 | 0,19 | 0,20 | 0,30 | 0,11 | 0,06 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 95,4% | 93,5% | 91,6% | 93,5% | 95,6% | 94,3% | 94,0% | 92,7% | 94,7% | 93,9% | 96,0% | 94,9% | 94,6% | 93,0% | 90,6% | 90,9% | 94,4% | 41,4% | 46,2% | 51,1% |
| FAVÖK Marjı | 53,0% | 52,1% | 52,4% | 53,4% | 54,5% | 55,3% | 57,9% | 51,3% | 71,0% | 62,3% | 64,6% | 60,8% | 53,6% | 44,1% | 44,8% | 49,1% | 59,9% | 62,1% | 60,9% | 61,1% |
| Net Kâr Marjı | 25,1% | 22,8% | 19,4% | 25,2% | 26,8% | 28,9% | 24,9% | 16,9% | 33,4% | 29,6% | 32,4% | 33,6% | 32,4% | 30,0% | 36,9% | 45,8% | 47,3% | 21,7% | 15,7% | 13,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 162,6% | 102,1% | 160,5% | 291,3% | 75,9% | 59,0% | 146,0% | 145,3% | -137,7% | -68,5% | 98,2% | 177,3% | -94,5% | -90,5% | -580,4% | -58,8% | 431,3% | 40,2% | 20,1% | 43,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |