000777SUFA Technology Industry Co., Ltd., CNNC Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $949,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,86 Mr | 元3,67 Mr | 元3,28 Mr | 元3,02 Mr | 元2,93 Mr | 元2,49 Mr | 元2,42 Mr | 元2,26 Mr | 元2,07 Mr | 元1,92 Mr | 元1,90 Mr | 元1,83 Mr | 元1,84 Mr | 元1,74 Mr | 元1,56 Mr | 元1,44 Mr | 元982,10 Mn | 元815,69 Mn | 元766,91 Mn | 元543,27 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元544,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,36 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,47 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元541,07 Mn | 元543,02 Mn | 元375,86 Mn | 元392,31 Mn | 元472,81 Mn | 元264,91 Mn | 元319,39 Mn | 元163,78 Mn | 元110,30 Mn | 元60,25 Mn | 元152,50 Mn | 元129,00 Mn | 元208,00 Mn | 元216,44 Mn | 元113,84 Mn | 元84,09 Mn | 元78,00 Mn | 元0,00 | 元24,50 Mn | 元48,50 Mn |
| Net Borç† | -元2,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,72 Mr | 元1,84 Mr | 元1,80 Mr | 元1,49 Mr | 元1,55 Mr | 元1,16 Mr | 元1,26 Mr | 元1,22 Mr | 元870,83 Mn | 元961,26 Mn | 元1,03 Mr | 元1,04 Mr | 元941,61 Mn | 元812,13 Mn | 元727,91 Mn | 元594,15 Mn | 元561,36 Mn | 元550,18 Mn | 元425,68 Mn | 元363,64 Mn |
| Brüt Kâr | 元347,88 Mn | 元363,78 Mn | 元360,50 Mn | 元281,91 Mn | 元266,89 Mn | 元239,22 Mn | 元289,83 Mn | 元239,73 Mn | 元136,62 Mn | 元202,92 Mn | 元239,66 Mn | 元239,26 Mn | 元246,45 Mn | 元220,13 Mn | 元170,55 Mn | 元148,45 Mn | 元159,09 Mn | 元156,79 Mn | 元108,05 Mn | 元82,58 Mn |
| FAVÖK | 元119,54 Mn | 元136,71 Mn | 元78,45 Mn | 元51,17 Mn | 元57,50 Mn | 元39,29 Mn | 元41,77 Mn | 元8,43 Mn | -元13,99 Mn | 元28,20 Mn | 元64,71 Mn | 元65,95 Mn | 元75,60 Mn | 元62,39 Mn | 元36,89 Mn | 元41,33 Mn | 元56,48 Mn | 元62,77 Mn | 元54,77 Mn | 元18,65 Mn |
| Net Kâr | 元169,89 Mn | 元229,33 Mn | 元222,03 Mn | 元171,96 Mn | 元120,13 Mn | 元104,63 Mn | 元135,76 Mn | 元102,99 Mn | 元44,56 Mn | 元105,42 Mn | 元86,65 Mn | 元71,94 Mn | 元64,28 Mn | 元60,49 Mn | 元57,82 Mn | 元52,31 Mn | 元43,60 Mn | 元36,75 Mn | 元225,65 Mn | 元13,92 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,44 | 0,60 | 0,58 | 0,45 | 0,31 | 0,27 | 0,35 | 0,27 | 0,12 | 0,28 | 0,23 | 0,19 | 0,17 | 0,16 | 0,15 | 0,14 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元68,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元203,58 Mn | 元175,21 Mn | 元3,52 Mn | 元45,44 Mn | 元168,24 Mn | 元8,61 Mn | -元52,89 Mn | 元86,81 Mn | -元30,17 Mn | 元49,85 Mn | 元86,30 Mn | -元16,12 Mn | 元131,57 Mn | -元162,01 Mn | -元116,78 Mn | -元89,27 Mn | -元73,62 Mn | -元8,05 Mn | 元44,34 Mn | 元28,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元38,08 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 14,0% | 14,8% | 11,4% | 13,0% | 16,1% | 10,7% | 13,2% | 7,3% | 5,3% | 3,1% | 8,0% | 7,1% | 11,3% | 12,4% | 7,3% | 5,8% | 7,9% | 0,0% | 3,2% | 8,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,45 | 0,50 | 0,55 | 0,49 | 0,53 | 0,47 | 0,52 | 0,54 | 0,42 | 0,50 | 0,54 | 0,57 | 0,51 | 0,47 | 0,47 | 0,41 | 0,57 | 0,67 | 0,56 | 0,67 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,70 | 0,74 | 0,73 | 0,60 | 0,63 | 0,47 | 0,51 | 0,50 | 0,35 | 0,39 | 0,42 | 0,42 | 0,38 | 0,33 | 0,29 | 0,24 | 0,23 | 0,22 | 0,17 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,2% | 19,8% | 20,0% | 18,9% | 17,2% | 20,6% | 23,0% | 19,6% | 15,7% | 21,1% | 23,2% | 23,0% | 26,2% | 27,1% | 23,4% | 25,0% | 28,3% | 28,5% | 25,4% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 6,9% | 7,4% | 4,4% | 3,4% | 3,7% | 3,4% | 3,3% | 0,7% | -1,6% | 2,9% | 6,3% | 6,3% | 8,0% | 7,7% | 5,1% | 7,0% | 10,1% | 11,4% | 12,9% | 5,1% |
| Net Kâr Marjı | 9,9% | 12,5% | 12,3% | 11,5% | 7,7% | 9,0% | 10,8% | 8,4% | 5,1% | 11,0% | 8,4% | 6,9% | 6,8% | 7,4% | 7,9% | 8,8% | 7,8% | 6,7% | 53,0% | 3,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,8% | 9,5% | 0,2% | 3,0% | 10,8% | 0,7% | -4,2% | 7,1% | -3,5% | 5,2% | 8,3% | -1,5% | 14,0% | -19,9% | -16,0% | -15,0% | -13,1% | -1,5% | 10,4% | 7,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,62 | -%0,32 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 667,48 | +%1,60 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,51 | +%0,33 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 85,03 | +%0,38 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,50 | +%0,16 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 597,68 | -%2,02 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,73 | +%0,18 |