000778Xinxing Ductile Iron Pipes Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,11 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元52,16 Mr | 元53,31 Mr | 元55,59 Mr | 元56,03 Mr | 元53,50 Mr | 元53,25 Mr | 元49,62 Mr | 元51,89 Mr | 元49,28 Mr | 元49,27 Mr | 元51,37 Mr | 元53,78 Mr | 元52,44 Mr | 元41,06 Mr | 元33,10 Mr | 元26,84 Mr | 元20,63 Mr | 元14,39 Mr | 元11,53 Mr | 元10,37 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元7,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元22,66 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元29,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元13,91 Mr | 元15,77 Mr | 元16,46 Mr | 元17,18 Mr | 元15,47 Mr | 元15,59 Mr | 元16,53 Mr | 元17,70 Mr | 元18,26 Mr | 元22,53 Mr | 元22,61 Mr | 元23,44 Mr | 元22,92 Mr | 元17,59 Mr | 元13,04 Mr | 元7,50 Mr | 元4,76 Mr | 元4,03 Mr | 元2,42 Mr | 元1,57 Mr |
| Net Borç† | 元6,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元36,95 Mr | 元36,13 Mr | 元43,19 Mr | 元47,49 Mr | 元53,19 Mr | 元42,58 Mr | 元40,61 Mr | 元40,38 Mr | 元41,23 Mr | 元52,13 Mr | 元49,96 Mr | 元60,72 Mr | 元62,94 Mr | 元58,74 Mr | 元52,44 Mr | 元37,62 Mr | 元29,07 Mr | 元20,55 Mr | 元14,26 Mr | 元11,01 Mr |
| Brüt Kâr | 元2,65 Mr | 元1,77 Mr | 元2,52 Mr | 元3,11 Mr | 元5,19 Mr | 元5,09 Mr | 元5,36 Mr | 元7,01 Mr | 元4,27 Mr | 元2,81 Mr | 元2,20 Mr | 元2,51 Mr | 元2,97 Mr | 元3,45 Mr | 元4,03 Mr | 元3,26 Mr | 元3,14 Mr | 元1,88 Mr | 元2,07 Mr | 元1,87 Mr |
| FAVÖK | 元2,76 Mr | 元1,70 Mr | 元2,42 Mr | 元3,26 Mr | 元4,15 Mr | 元4,04 Mr | 元4,23 Mr | 元5,63 Mr | 元3,40 Mr | 元2,08 Mr | 元1,44 Mr | 元1,78 Mr | 元2,36 Mr | 元2,86 Mr | 元3,26 Mr | 元2,50 Mr | 元2,12 Mr | 元1,29 Mr | 元1,36 Mr | 元1,18 Mr |
| Net Kâr | 元947,16 Mn | 元167,44 Mn | 元1,35 Mr | 元1,68 Mr | 元2,01 Mr | 元1,81 Mr | 元1,50 Mr | 元2,10 Mr | 元1,09 Mr | 元440,22 Mn | 元599,62 Mn | 元835,20 Mn | 元1,03 Mr | 元1,27 Mr | 元1,46 Mr | 元1,35 Mr | 元890,06 Mn | 元510,69 Mn | 元587,41 Mn | 元478,36 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,24 | 0,04 | 0,34 | 0,42 | 0,51 | 0,46 | 0,38 | 0,53 | 0,27 | 0,12 | 0,16 | 0,23 | 0,35 | 0,44 | 0,51 | — | 0,31 | 0,22 | 0,25 | 0,20 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元351,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元2,48 Mr | -元23,42 Mn | 元1,03 Mr | 元1,13 Mr | 元453,40 Mn | 元2,25 Mr | 元199,68 Mn | 元1,96 Mr | 元2,08 Mr | -元706,81 Mn | 元1,39 Mr | 元378,74 Mn | -元2,67 Mr | -元2,31 Mr | -元3,74 Mr | -元1,71 Mr | 元25,45 Mn | 元874,02 Mn | -元597,24 Mn | -元286,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,7% | 29,6% | 29,6% | 30,7% | 28,9% | 29,3% | 33,3% | 34,1% | 37,1% | 45,7% | 44,0% | 43,6% | 43,7% | 42,8% | 39,4% | 27,9% | 23,1% | 28,0% | 20,9% | 15,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,71 | 0,68 | 0,78 | 0,85 | 0,99 | 0,80 | 0,82 | 0,78 | 0,84 | 1,06 | 0,97 | 1,13 | 1,20 | 1,43 | 1,58 | 1,40 | 1,41 | 1,43 | 1,24 | 1,06 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,27 | 1,24 | 1,48 | 1,63 | 1,82 | 1,46 | 1,39 | 1,39 | 1,41 | 1,79 | 1,71 | 2,08 | 2,16 | 2,01 | 1,80 | 1,29 | 1,00 | 0,70 | 0,49 | 0,38 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,2% | 4,9% | 5,8% | 6,5% | 9,8% | 11,9% | 13,2% | 17,4% | 10,3% | 5,4% | 4,4% | 4,1% | 4,7% | 5,9% | 7,7% | 8,7% | 10,8% | 9,2% | 14,5% | 17,0% |
| FAVÖK Marjı | 7,5% | 4,7% | 5,6% | 6,9% | 7,8% | 9,5% | 10,4% | 13,9% | 8,3% | 4,0% | 2,9% | 2,9% | 3,8% | 4,9% | 6,2% | 6,6% | 7,3% | 6,3% | 9,6% | 10,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,6% | 0,5% | 3,1% | 3,5% | 3,8% | 4,3% | 3,7% | 5,2% | 2,6% | 0,8% | 1,2% | 1,4% | 1,6% | 2,2% | 2,8% | 3,6% | 3,1% | 2,5% | 4,1% | 4,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 6,7% | -0,1% | 2,4% | 2,4% | 0,9% | 5,3% | 0,5% | 4,9% | 5,0% | -1,4% | 2,8% | 0,6% | -4,2% | -3,9% | -7,1% | -4,5% | 0,1% | 4,3% | -4,2% | -2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 280,12 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 692,90 | -%5,73 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,44 | -%0,90 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,70 | +%1,10 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 330,80 | -%5,84 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 586,81 | -%0,71 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,94 | -%2,62 |