000783Changjiang Securities Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,98 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元206,72 Mr | 元171,77 Mr | 元170,73 Mr | 元158,98 Mr | 元159,67 Mr | 元134,84 Mr | 元109,34 Mr | 元99,18 Mr | 元113,15 Mr | 元107,09 Mr | 元99,63 Mr | 元67,92 Mr | 元31,58 Mr | 元31,27 Mr | 元28,66 Mr | 元35,77 Mr | 元35,35 Mr | 元18,19 Mr | 元25,19 Mr | 元3,07 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,60 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元170,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元36,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元92,77 Mr | 元72,66 Mr | 元88,01 Mr | 元77,20 Mr | 元80,11 Mr | 元67,98 Mr | 元49,56 Mr | 元44,42 Mr | 元57,54 Mr | 元50,27 Mr | 元42,23 Mr | 元27,81 Mr | 元7,11 Mr | 元7,13 Mr | 元3,54 Mr | 元2,22 Mr | 元2,13 Mr | 元1,75 Mr | 元879,10 Mn | 元0,00 |
| Net Borç† | 元86,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元13,12 Mr | 元9,30 Mr | 元9,46 Mr | 元9,45 Mr | 元11,96 Mr | 元10,52 Mr | 元9,53 Mr | 元8,28 Mr | 元8,65 Mr | 元8,35 Mr | 元12,33 Mr | 元5,91 Mr | 元3,47 Mr | 元2,54 Mr | 元2,11 Mr | 元3,29 Mr | 元3,07 Mr | 元2,44 Mr | 元4,89 Mr | 元14,49 Mr |
| Brüt Kâr | 元11,68 Mr | 元8,20 Mr | 元8,26 Mr | 元8,15 Mr | 元10,55 Mr | 元9,45 Mr | 元8,57 Mr | 元7,22 Mr | 元7,78 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -元981,50 Mn |
| FAVÖK | 元6,36 Mr | 元3,89 Mr | 元4,07 Mr | 元3,91 Mr | 元5,83 Mr | 元5,23 Mr | 元4,78 Mr | 元2,79 Mr | 元4,41 Mr | 元4,62 Mr | 元6,90 Mr | 元2,27 Mr | 元1,36 Mr | 元863,78 Mn | 元547,23 Mn | 元1,70 Mr | 元1,81 Mr | 元1,38 Mr | 元3,41 Mr | — |
| Net Kâr | 元3,49 Mr | 元1,67 Mr | 元1,66 Mr | 元1,70 Mr | 元2,41 Mr | 元2,09 Mr | 元1,67 Mr | 元257,20 Mn | 元1,55 Mr | 元2,21 Mr | 元3,49 Mr | 元1,71 Mr | 元1,01 Mr | 元683,01 Mn | 元434,98 Mn | 元1,28 Mr | 元1,37 Mr | 元701,63 Mn | 元2,36 Mr | -元1,60 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 0,63 | 0,30 | 0,26 | 0,27 | 0,42 | 0,36 | 0,30 | 0,05 | 0,28 | 0,44 | 0,74 | 0,36 | 0,21 | 0,15 | 0,10 | 0,30 | 0,34 | 0,15 | 0,58 | — |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元10,53 Mr | 元1,46 Mr | 元12,11 Mr | 元7,61 Mr | 元13,36 Mr | 元7,19 Mr | 元5,59 Mr | 元18,98 Mr | -元17,43 Mr | -元12,40 Mr | 元7,19 Mr | 元15,26 Mr | -元4,62 Mr | 元23,80 Mn | -元9,17 Mr | 元873,41 Mn | 元9,29 Mr | -元2,92 Mr | 元12,04 Mr | -元1,71 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元157,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 44,9% | 42,3% | 51,6% | 48,6% | 50,2% | 50,4% | 45,3% | 44,8% | 50,8% | 46,9% | 42,4% | 40,9% | 22,5% | 22,8% | 12,4% | 6,2% | 6,0% | 9,6% | 3,5% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,08 | 0,08 | 0,08 | 0,12 | 0,09 | 0,11 | 0,08 | 0,07 | 0,09 | 0,09 | 0,13 | 0,19 | 4,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,36 | 0,26 | 0,26 | 0,26 | 0,33 | 0,29 | 0,26 | 0,23 | 0,24 | 0,23 | 0,34 | 0,16 | 0,10 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,07 | 0,14 | 0,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 89,0% | 88,2% | 87,3% | 86,2% | 88,2% | 89,9% | 90,0% | 87,2% | 89,9% | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -6,8% |
| FAVÖK Marjı | 48,5% | 41,8% | 43,0% | 41,4% | 48,7% | 49,8% | 50,1% | 33,8% | 50,9% | 55,4% | 55,9% | 38,4% | 39,2% | 34,0% | 25,9% | 51,8% | 58,8% | 56,4% | 69,7% | — |
| Net Kâr Marjı | 26,6% | 18,0% | 17,5% | 18,0% | 20,1% | 19,8% | 17,5% | 3,1% | 17,9% | 26,4% | 28,3% | 28,8% | 29,0% | 26,9% | 20,6% | 39,0% | 44,6% | 28,8% | 48,3% | -11,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 80,3% | 15,7% | 128,1% | 80,5% | 111,7% | 68,4% | 58,6% | 229,3% | -201,4% | -148,6% | 58,3% | 258,0% | -132,8% | 0,9% | -433,7% | 26,5% | 302,2% | -119,8% | 246,1% | -11,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 287,01 | -%0,72 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 713,35 | -%2,95 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,72 | -%0,56 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,77 | +%1,18 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,41 | -%3,38 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,04 | -%0,33 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,91 | -%0,52 |