000792Qinghai Salt Lake Industry Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $18,88 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元55,79 Mr | 元45,78 Mr | 元46,41 Mr | 元42,13 Mr | 元25,27 Mr | 元20,11 Mr | 元22,53 Mr | 元74,99 Mr | 元82,42 Mr | 元82,95 Mr | 元80,71 Mr | 元67,90 Mr | 元55,56 Mr | 元43,38 Mr | 元29,91 Mr | 元10,68 Mr | 元9,49 Mr | 元8,09 Mr | 元6,78 Mr | 元5,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元23,27 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元7,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元47,89 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,12 Mr | 元370,76 Mn | 元6,62 Mr | 元7,50 Mr | 元8,24 Mr | 元9,88 Mr | 元38,14 Mr | 元43,82 Mr | 元50,35 Mr | 元46,36 Mr | 元46,12 Mr | 元38,88 Mr | 元29,61 Mr | 元18,26 Mr | 元9,77 Mr | 元460,29 Mn | 元946,50 Mn | 元765,40 Mn | 元1,22 Mr | 元1,48 Mr |
| Net Borç† | -元31,49 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元15,42 Mr | 元15,04 Mr | 元21,40 Mr | 元30,41 Mr | 元14,68 Mr | 元13,94 Mr | 元17,78 Mr | 元17,80 Mr | 元11,61 Mr | 元10,28 Mr | 元10,11 Mr | 元9,75 Mr | 元7,57 Mr | 元7,81 Mr | 元6,31 Mr | 元4,95 Mr | 元4,56 Mr | 元4,07 Mr | 元3,11 Mr | 元2,60 Mr |
| Brüt Kâr | 元8,58 Mr | 元7,57 Mr | 元11,75 Mr | 元23,83 Mr | 元8,56 Mr | 元5,60 Mr | 元4,51 Mr | 元4,46 Mr | 元3,69 Mr | 元4,20 Mr | 元4,82 Mr | 元4,58 Mr | 元3,56 Mr | 元4,09 Mr | 元3,87 Mr | 元2,87 Mr | 元2,94 Mr | 元3,13 Mr | 元2,16 Mr | 元1,76 Mr |
| FAVÖK | 元7,79 Mr | 元6,16 Mr | 元10,70 Mr | 元22,17 Mr | 元6,34 Mr | 元4,03 Mr | -元36,16 Mr | 元3,13 Mr | 元2,50 Mr | 元1,95 Mr | 元3,10 Mr | 元2,76 Mr | 元2,19 Mr | 元3,22 Mr | 元3,16 Mr | 元1,87 Mr | 元2,27 Mr | 元2,90 Mr | 元1,99 Mr | 元1,58 Mr |
| Net Kâr | 元8,48 Mr | 元4,66 Mr | 元7,91 Mr | 元15,57 Mr | 元4,48 Mr | 元2,04 Mr | -元45,86 Mr | -元3,45 Mr | -元4,16 Mr | 元341,26 Mn | 元558,97 Mn | 元1,30 Mr | 元1,05 Mr | 元2,52 Mr | 元2,48 Mr | 元1,11 Mr | 元1,23 Mr | 元1,35 Mr | 元990,29 Mn | 元815,01 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,60 | 0,88 | 1,46 | 2,93 | 0,85 | 0,49 | -16,46 | -1,24 | -1,49 | 0,12 | 0,23 | 0,55 | 0,44 | 1,06 | 1,19 | 0,96 | 1,07 | 1,17 | 0,86 | 0,71 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元82,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元8,60 Mr | 元6,57 Mr | 元11,06 Mr | 元16,82 Mr | 元3,98 Mr | -元983,32 Mn | 元2,32 Mr | 元6,42 Mr | -元774,88 Mn | -元1,28 Mr | -元4,05 Mr | -元6,13 Mr | -元9,43 Mr | -元7,86 Mr | -元4,76 Mr | 元1,81 Mr | 元709,98 Mn | 元1,78 Mr | 元1,37 Mr | 元1,22 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,64 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,0% | 0,8% | 14,3% | 17,8% | 32,6% | 49,1% | 169,3% | 58,4% | 61,1% | 55,9% | 57,1% | 57,3% | 53,3% | 42,1% | 32,7% | 4,3% | 10,0% | 9,5% | 17,9% | 25,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,28 | 0,33 | 0,46 | 0,72 | 0,58 | 0,69 | 0,79 | 0,24 | 0,14 | 0,12 | 0,13 | 0,14 | 0,14 | 0,18 | 0,21 | 0,46 | 0,48 | 0,50 | 0,46 | 0,45 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,32 | 0,31 | 0,45 | 0,64 | 0,31 | 0,29 | 0,37 | 0,37 | 0,24 | 0,21 | 0,21 | 0,20 | 0,16 | 0,16 | 0,13 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,06 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 55,7% | 50,3% | 54,9% | 78,3% | 58,3% | 40,2% | 25,3% | 25,0% | 31,8% | 40,9% | 47,7% | 47,0% | 47,0% | 52,3% | 61,3% | 58,0% | 64,4% | 77,0% | 69,6% | 67,6% |
| FAVÖK Marjı | 50,5% | 40,9% | 50,0% | 72,9% | 43,2% | 28,9% | -203,4% | 17,6% | 21,6% | 18,9% | 30,7% | 28,3% | 29,0% | 41,2% | 50,1% | 37,9% | 49,8% | 71,4% | 64,1% | 61,0% |
| Net Kâr Marjı | 55,0% | 31,0% | 37,0% | 51,2% | 30,5% | 14,6% | -258,0% | -19,4% | -35,8% | 3,3% | 5,5% | 13,4% | 13,9% | 32,3% | 39,3% | 22,4% | 27,0% | 33,3% | 31,9% | 31,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 55,8% | 43,7% | 51,7% | 55,3% | 27,1% | -7,1% | 13,1% | 36,1% | -6,7% | -12,4% | -40,0% | -62,9% | -124,5% | -100,6% | -75,3% | 36,6% | 15,6% | 43,6% | 44,1% | 46,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |