000793Huawen Media Group Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,37 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,28 Mr | 元2,52 Mr | 元3,30 Mr | 元5,44 Mr | 元6,48 Mr | 元9,19 Mr | 元12,87 Mr | 元12,99 Mr | 元15,83 Mr | 元13,40 Mr | 元12,82 Mr | 元10,84 Mr | 元7,18 Mr | 元6,12 Mr | 元5,25 Mr | 元4,60 Mr | 元4,20 Mr | 元3,61 Mr | 元3,46 Mr | 元4,11 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元241,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元366,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,48 Mr | 元1,38 Mr | 元1,49 Mr | 元2,30 Mr | 元2,49 Mr | 元4,96 Mr | 元5,39 Mr | 元5,72 Mr | 元4,47 Mr | 元1,58 Mr | 元1,57 Mr | 元1,67 Mr | 元1,05 Mr | 元1,11 Mr | 元739,63 Mn | 元406,27 Mn | 元516,46 Mn | 元382,57 Mn | 元558,89 Mn | 元1,14 Mr |
| Net Borç† | 元1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元355,72 Mn | 元327,73 Mn | 元566,21 Mn | 元758,77 Mn | 元1,01 Mr | 元2,96 Mr | 元3,90 Mr | 元3,75 Mr | 元3,41 Mr | 元4,56 Mr | 元4,27 Mr | 元3,89 Mr | 元3,66 Mr | 元3,95 Mr | 元3,66 Mr | 元3,41 Mr | 元2,47 Mr | 元2,76 Mr | 元2,00 Mr | 元1,79 Mr |
| Brüt Kâr | 元38,46 Mn | 元53,56 Mn | 元101,42 Mn | 元110,50 Mn | 元247,72 Mn | 元483,61 Mn | 元898,07 Mn | 元850,93 Mn | 元1,31 Mr | 元1,59 Mr | 元1,76 Mr | 元1,67 Mr | 元1,40 Mr | 元1,35 Mr | 元1,28 Mr | 元1,10 Mr | 元891,65 Mn | 元811,59 Mn | 元580,76 Mn | 元497,44 Mn |
| FAVÖK | -元11,71 Mn | -元135,97 Mn | -元92,91 Mn | -元93,75 Mn | -元13,09 Mn | -元74,08 Mn | 元381,14 Mn | -元342,02 Mn | 元655,74 Mn | 元729,21 Mn | 元976,57 Mn | 元990,76 Mn | 元709,30 Mn | 元732,25 Mn | 元726,07 Mn | 元521,28 Mn | 元431,98 Mn | 元434,36 Mn | 元320,10 Mn | 元414,40 Mn |
| Net Kâr | -元156,25 Mn | -元708,24 Mn | -元1,10 Mr | -元683,49 Mn | 元13,43 Mn | -元2,09 Mr | 元104,59 Mn | -元4,99 Mr | 元277,10 Mn | 元872,81 Mn | 元837,85 Mn | 元983,54 Mn | 元527,01 Mn | 元269,45 Mn | 元255,78 Mn | 元231,86 Mn | 元164,19 Mn | 元166,28 Mn | 元131,03 Mn | 元140,83 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | -0,35 | -0,55 | -0,34 | 0,01 | -1,05 | 0,05 | -2,49 | 0,14 | 0,43 | 0,41 | 0,53 | 0,39 | 0,20 | 0,19 | 0,17 | 0,12 | 0,12 | 0,10 | 0,10 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元12,80 Mn | -元29,24 Mn | 元161,61 Mn | -元176,13 Mn | -元137,96 Mn | -元167,48 Mn | -元493,72 Mn | -元1,07 Mr | 元871,55 Mn | 元882,76 Mn | 元681,35 Mn | 元678,48 Mn | 元778,67 Mn | -元84,60 Mn | 元525,61 Mn | 元297,16 Mn | 元135,74 Mn | 元396,74 Mn | 元397,97 Mn | 元741,35 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元4,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 64,8% | 54,7% | 45,2% | 42,2% | 38,4% | 53,9% | 41,8% | 44,0% | 28,2% | 11,8% | 12,2% | 15,4% | 14,6% | 18,1% | 14,1% | 8,8% | 12,3% | 10,6% | 16,2% | 27,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,16 | 0,13 | 0,17 | 0,14 | 0,16 | 0,32 | 0,30 | 0,29 | 0,22 | 0,34 | 0,33 | 0,36 | 0,51 | 0,65 | 0,70 | 0,74 | 0,59 | 0,77 | 0,58 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,97 | 0,89 | 1,54 | 2,07 | 2,75 | 8,08 | 10,62 | 10,23 | 9,29 | 12,44 | 11,64 | 10,62 | 9,98 | 10,78 | 9,97 | 9,29 | 6,75 | 7,53 | 5,47 | 4,89 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,8% | 16,3% | 17,9% | 14,6% | 24,6% | 16,3% | 23,0% | 22,7% | 38,5% | 34,9% | 41,3% | 42,9% | 38,2% | 34,1% | 35,1% | 32,4% | 36,0% | 29,4% | 29,0% | 27,8% |
| FAVÖK Marjı | -3,3% | -41,5% | -16,4% | -12,4% | -1,3% | -2,5% | 9,8% | -9,1% | 19,2% | 16,0% | 22,9% | 25,4% | 19,4% | 18,5% | 19,9% | 15,3% | 17,5% | 15,7% | 16,0% | 23,1% |
| Net Kâr Marjı | -43,9% | -216,1% | -194,2% | -90,1% | 1,3% | -70,6% | 2,7% | -132,9% | 8,1% | 19,1% | 19,6% | 25,3% | 14,4% | 6,8% | 7,0% | 6,8% | 6,6% | 6,0% | 6,5% | 7,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,6% | -8,9% | 28,5% | -23,2% | -13,7% | -5,7% | -12,7% | -28,6% | 25,6% | 19,4% | 16,0% | 17,4% | 21,3% | -2,1% | 14,4% | 8,7% | 5,5% | 14,4% | 19,9% | 41,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |