000802Beijing Jingxi Culture and Tourism Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $420,18 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元1,78 Mr | 元2,66 Mr | 元2,75 Mr | 元3,46 Mr | 元3,75 Mr | 元4,63 Mr | 元4,58 Mr | 元6,47 Mr | 元5,64 Mr | 元5,28 Mr | 元1,42 Mr | 元1,51 Mr | 元1,10 Mr | 元953,76 Mn | 元947,63 Mn | 元467,73 Mn | 元589,36 Mn | 元559,84 Mn | 元611,58 Mn | 元595,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元125,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元1,17 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元602,09 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元274,45 Mn | 元277,12 Mn | 元238,40 Mn | 元81,36 Mn | 元90,00 Mn | 元774,00 Mn | 元463,69 Mn | 元50,00 Mn | 元135,97 Mn | 元225,97 Mn | 元150,88 Mn | 元140,00 Mn | 元140,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元127,45 Mn | 元171,63 Mn | 元162,74 Mn | 元176,04 Mn | 元189,84 Mn |
| Net Borç† | 元149,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元332,16 Mn | 元316,02 Mn | 元589,00 Mn | 元107,99 Mn | 元297,67 Mn | 元425,50 Mn | 元854,58 Mn | 元738,54 Mn | 元1,32 Mr | 元922,63 Mn | 元341,88 Mn | 元410,74 Mn | 元156,33 Mn | 元159,38 Mn | 元169,09 Mn | 元159,49 Mn | 元153,58 Mn | 元150,16 Mn | 元138,56 Mn | 元142,92 Mn |
| Brüt Kâr | -元247,38 Mn | -元81,98 Mn | -元108,50 Mn | -元22,94 Mn | 元140,37 Mn | 元194,64 Mn | 元92,19 Mn | 元401,01 Mn | 元642,57 Mn | 元494,80 Mn | 元163,58 Mn | 元195,18 Mn | 元78,18 Mn | 元84,31 Mn | 元78,78 Mn | 元69,80 Mn | 元86,40 Mn | 元83,28 Mn | 元68,00 Mn | 元69,00 Mn |
| FAVÖK | -元234,08 Mn | -元72,67 Mn | -元107,69 Mn | 元11,79 Mn | -元57,14 Mn | -元748,17 Mn | -元803,77 Mn | 元230,40 Mn | 元399,16 Mn | 元300,35 Mn | 元1,32 Mn | 元92,09 Mn | 元32,10 Mn | 元39,85 Mn | 元38,08 Mn | 元37,78 Mn | 元39,23 Mn | 元27,63 Mn | 元29,72 Mn | 元53,04 Mn |
| Net Kâr | -元407,22 Mn | -元155,64 Mn | -元279,92 Mn | -元60,98 Mn | -元133,40 Mn | -元767,37 Mn | -元2,31 Mr | 元125,11 Mn | 元310,33 Mn | 元522,40 Mn | 元21,22 Mn | 元79,84 Mn | 元32,55 Mn | 元27,04 Mn | 元8,73 Mn | 元4,57 Mn | 元3,63 Mn | -元30,61 Mn | 元11,16 Mn | 元14,81 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,57 | -0,22 | -0,39 | -0,09 | -0,19 | -1,07 | -3,22 | 0,17 | 0,43 | 0,86 | 0,05 | 0,21 | 0,09 | 0,07 | 0,02 | 0,02 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元119,98 Mn | — | -元21,28 Mn | 元10,22 Mn | 元204,39 Mn | 元18,31 Mn | -元534,62 Mn | 元81,95 Mn | -元400,08 Mn | -元23,83 Mn | 元8,22 Mn | -元196,14 Mn | -元21,45 Mn | -元67,56 Mn | -元57,36 Mn | 元29,81 Mn | 元41,93 Mn | -元5,96 Mn | -元19,89 Mn | 元27,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元44.900 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,5% | 10,4% | 8,7% | 2,3% | 2,4% | 16,7% | 10,1% | 0,8% | 2,4% | 4,3% | 10,6% | 9,3% | 12,7% | 0,0% | 0,0% | 27,2% | 29,1% | 29,1% | 28,8% | 31,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,12 | 0,21 | 0,03 | 0,08 | 0,09 | 0,19 | 0,11 | 0,23 | 0,17 | 0,24 | 0,27 | 0,14 | 0,17 | 0,18 | 0,34 | 0,26 | 0,27 | 0,23 | 0,24 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,55 | 0,52 | 0,98 | 0,18 | 0,49 | 0,71 | 1,42 | 1,23 | 2,19 | 1,53 | 0,57 | 0,68 | 0,26 | 0,26 | 0,28 | 0,26 | 0,26 | 0,25 | 0,23 | 0,24 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -74,5% | -25,9% | -18,4% | -21,2% | 47,2% | 45,7% | 10,8% | 54,3% | 48,7% | 53,6% | 47,8% | 47,5% | 50,0% | 52,9% | 46,6% | 43,8% | 56,3% | 55,5% | 49,1% | 48,3% |
| FAVÖK Marjı | -70,5% | -23,0% | -18,3% | 10,9% | -19,2% | -175,8% | -94,1% | 31,2% | 30,3% | 32,6% | 0,4% | 22,4% | 20,5% | 25,0% | 22,5% | 23,7% | 25,5% | 18,4% | 21,4% | 37,1% |
| Net Kâr Marjı | -122,6% | -49,2% | -47,5% | -56,5% | -44,8% | -180,3% | -269,8% | 16,9% | 23,5% | 56,6% | 6,2% | 19,4% | 20,8% | 17,0% | 5,2% | 2,9% | 2,4% | -20,4% | 8,1% | 10,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 36,1% | — | -3,6% | 9,5% | 68,7% | 4,3% | -62,6% | 11,1% | -30,3% | -2,6% | 2,4% | -47,8% | -13,7% | -42,4% | -33,9% | 18,7% | 27,3% | -4,0% | -14,4% | 19,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,57 | -%1,98 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,60 | -%5,24 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,57 | +%0,16 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,05 | +%0,42 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,65 | -%7,30 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 589,19 | +%0,41 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,80 | -%2,54 |