000807Yunnan Aluminium Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $14,17 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元44,29 Mr | 元42,08 Mr | 元39,46 Mr | 元39,25 Mr | 元37,82 Mr | 元41,17 Mr | 元39,58 Mr | 元37,52 Mr | 元35,88 Mr | 元31,95 Mr | 元29,28 Mr | 元24,41 Mr | 元22,97 Mr | 元19,38 Mr | 元15,21 Mr | 元12,10 Mr | 元9,69 Mr | 元7,41 Mr | 元5,71 Mr | 元5,56 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元6,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元8,76 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元35,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,30 Mr | 元5,45 Mr | 元6,15 Mr | 元8,41 Mr | 元10,05 Mr | 元18,61 Mr | 元19,64 Mr | 元22,29 Mr | 元18,39 Mr | 元16,50 Mr | 元17,96 Mr | 元16,16 Mr | 元14,38 Mr | 元12,17 Mr | 元8,67 Mr | 元5,86 Mr | 元4,03 Mr | 元3,26 Mr | 元2,47 Mr | 元2,14 Mr |
| Net Borç† | -元6,87 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元59,87 Mr | 元54,35 Mr | 元42,57 Mr | 元48,35 Mr | 元41,42 Mr | 元29,51 Mr | 元23,99 Mr | 元21,65 Mr | 元22,01 Mr | 元15,50 Mr | 元15,83 Mr | 元19,09 Mr | 元14,92 Mr | 元10,68 Mr | 元7,99 Mr | 元7,33 Mr | 元5,21 Mr | 元5,99 Mr | 元6,95 Mr | 元6,73 Mr |
| Brüt Kâr | 元9,81 Mr | 元7,00 Mr | 元6,54 Mr | 元7,03 Mr | 元8,07 Mr | 元3,08 Mr | 元2,86 Mr | 元1,33 Mr | 元2,66 Mr | 元2,06 Mr | 元1,03 Mr | 元762,30 Mn | 元634,94 Mn | 元573,36 Mn | 元777,53 Mn | 元530,85 Mn | 元570,25 Mn | 元565,65 Mn | 元1,08 Mr | 元850,04 Mn |
| FAVÖK | 元10,69 Mr | 元7,87 Mr | 元7,48 Mr | 元7,92 Mr | 元9,14 Mr | 元3,68 Mr | 元2,94 Mr | 元589,66 Mn | 元2,77 Mr | 元2,06 Mr | 元999,86 Mn | 元586,72 Mn | 元566,17 Mn | 元503,88 Mn | 元650,33 Mn | 元423,92 Mn | 元521,28 Mn | 元417,07 Mn | 元1,05 Mr | 元785,59 Mn |
| Net Kâr | 元6,05 Mr | 元4,41 Mr | 元3,96 Mr | 元4,57 Mr | 元3,33 Mr | 元902,56 Mn | 元495,23 Mn | -元1,47 Mr | 元657,00 Mn | 元111,13 Mn | 元29,39 Mn | -元467,04 Mn | 元16,09 Mn | 元13,54 Mn | 元96,72 Mn | 元30,48 Mn | 元46,36 Mn | 元69,79 Mn | 元496,16 Mn | 元322,70 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,75 | 1,27 | 1,14 | 1,32 | 1,07 | 0,29 | 0,19 | -0,56 | 0,25 | 0,04 | 0,02 | -0,30 | 0,01 | 0,01 | 0,06 | 0,02 | 0,03 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元171,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元7,86 Mr | 元6,29 Mr | 元5,14 Mr | 元5,95 Mr | 元5,69 Mr | -元415,45 Mn | 元144,52 Mn | -元3,32 Mr | -元774,27 Mn | -元502,73 Mn | 元2,11 Mr | -元930,61 Mn | 元449,36 Mn | -元2,22 Mr | -元2,00 Mr | -元2,32 Mr | -元1,36 Mr | -元359,84 Mn | 元760,92 Mn | 元381,74 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元640,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 9,7% | 13,0% | 15,6% | 21,4% | 26,6% | 45,2% | 49,6% | 59,4% | 51,3% | 51,6% | 61,3% | 66,2% | 62,6% | 62,8% | 57,0% | 48,4% | 41,6% | 43,9% | 43,1% | 38,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,35 | 1,29 | 1,08 | 1,23 | 1,10 | 0,72 | 0,61 | 0,58 | 0,61 | 0,49 | 0,54 | 0,78 | 0,65 | 0,55 | 0,53 | 0,61 | 0,54 | 0,81 | 1,22 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,69 | 1,53 | 1,20 | 1,37 | 1,17 | 0,83 | 0,68 | 0,61 | 0,62 | 0,44 | 0,45 | 0,54 | 0,42 | 0,30 | 0,23 | 0,21 | 0,15 | 0,17 | 0,20 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,4% | 12,9% | 15,4% | 14,5% | 19,5% | 10,4% | 11,9% | 6,1% | 12,1% | 13,3% | 6,5% | 4,0% | 4,3% | 5,4% | 9,7% | 7,2% | 10,9% | 9,4% | 15,6% | 12,6% |
| FAVÖK Marjı | 17,9% | 14,5% | 17,6% | 16,4% | 22,1% | 12,5% | 12,2% | 2,7% | 12,6% | 13,3% | 6,3% | 3,1% | 3,8% | 4,7% | 8,1% | 5,8% | 10,0% | 7,0% | 15,2% | 11,7% |
| Net Kâr Marjı | 10,1% | 8,1% | 9,3% | 9,4% | 8,0% | 3,1% | 2,1% | -6,8% | 3,0% | 0,7% | 0,2% | -2,4% | 0,1% | 0,1% | 1,2% | 0,4% | 0,9% | 1,2% | 7,1% | 4,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,1% | 11,6% | 12,1% | 12,3% | 13,7% | -1,4% | 0,6% | -15,4% | -3,5% | -3,2% | 13,3% | -4,9% | 3,0% | -20,8% | -25,0% | -31,7% | -26,1% | -6,0% | 11,0% | 5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |