000809Liaoning HeZhan Energy Group Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $439,53 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,23 Mr | 元2,97 Mr | 元4,61 Mr | 元4,31 Mr | 元4,41 Mr | 元4,57 Mr | 元5,64 Mr | 元5,81 Mr | 元5,95 Mr | 元6,38 Mr | 元6,30 Mr | 元6,21 Mr | 元5,65 Mr | 元4,38 Mr | 元3,51 Mr | 元3,21 Mr | 元239,90 Mn | 元242,55 Mn | 元224,98 Mn | 元203,85 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元447,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元554,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元204,63 Mn | 元39,05 Mn | 元717,66 Mn | 元975,02 Mn | 元1,06 Mr | 元775,77 Mn | 元2,10 Mr | 元2,23 Mr | 元2,40 Mr | 元2,87 Mr | 元2,56 Mr | 元2,29 Mr | 元1,40 Mr | 元315,00 Mn | 元810,00 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 |
| Net Borç† | -元369,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元358,73 Mn | 元382,73 Mn | 元23,30 Mn | 元219,73 Mn | 元114,19 Mn | 元169,75 Mn | 元183,50 Mn | 元1,55 Mr | 元79,65 Mn | 元20,92 Mn | 元33,58 Mn | 元262,55 Mn | 元1,69 Mr | 元1,40 Mr | 元1,40 Mr | 元1,10 Mr | 元141,54 Mn | 元124,52 Mn | 元100,50 Mn | 元86,71 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,97 Mn | 元20,52 Mn | -元8,01 Mn | 元73,22 Mn | 元28,29 Mn | 元34,64 Mn | 元18,79 Mn | 元177,89 Mn | 元11,80 Mn | -元10,58 Mn | -元4,35 Mn | 元182,35 Mn | 元1,16 Mr | 元1,00 Mr | 元931,76 Mn | 元659,65 Mn | 元101,99 Mn | 元93,09 Mn | 元75,97 Mn | 元64,25 Mn |
| FAVÖK | -元42,04 Mn | -元53,15 Mn | -元40,86 Mn | 元58,47 Mn | -元27,58 Mn | 元24,40 Mn | -元1,04 Mn | 元214,20 Mn | 元326,13 Mn | -元192,11 Mn | -元152,36 Mn | 元126,58 Mn | 元1,04 Mr | 元931,72 Mn | 元876,39 Mn | 元632,66 Mn | — | — | — | — |
| Net Kâr | -元61,91 Mn | -元102,93 Mn | -元105,79 Mn | -元36,12 Mn | -元141,60 Mn | -元60,22 Mn | -元85,21 Mn | 元96,66 Mn | 元101,11 Mn | -元240,47 Mn | -元179,34 Mn | 元28,77 Mn | 元709,42 Mn | 元632,64 Mn | 元607,05 Mn | 元463,16 Mn | -元4,93 Mn | 元3,31 Mn | 元5,90 Mn | 元8,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,08 | -0,12 | -0,13 | -0,04 | -0,17 | -0,07 | -0,10 | 0,12 | 0,12 | -0,29 | -0,22 | 0,03 | 0,86 | 0,77 | 1,03 | 0,82 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元8,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元297,94 Mn | -元157,20 Mn | -元51,19 Mn | 元120,26 Mn | 元57,03 Mn | 元197,52 Mn | 元257,81 Mn | 元206,25 Mn | 元676,66 Mn | -元301,24 Mn | 元102,43 Mn | -元814,71 Mn | -元117,06 Mn | -元96,11 Mn | 元133,93 Mn | 元155,20 Mn | -元830.000 | -元8,09 Mn | -元15,61 Mn | 元8,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元162,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,3% | 1,3% | 15,6% | 22,6% | 24,1% | 17,0% | 37,3% | 38,4% | 40,4% | 44,9% | 40,6% | 36,9% | 24,7% | 7,2% | 23,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,13 | 0,01 | 0,05 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | 0,27 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,04 | 0,30 | 0,32 | 0,40 | 0,34 | 0,59 | 0,51 | 0,45 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,13 | 0,14 | 0,01 | 0,08 | 0,04 | 0,06 | 0,07 | 0,58 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,10 | 0,63 | 0,52 | 0,52 | 0,41 | 0,05 | 0,05 | 0,04 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,6% | 5,4% | -34,4% | 33,3% | 24,8% | 20,4% | 10,2% | 11,5% | 14,8% | -50,5% | -13,0% | 69,5% | 68,6% | 71,7% | 66,4% | 59,8% | 72,1% | 74,8% | 75,6% | 74,1% |
| FAVÖK Marjı | -11,7% | -13,9% | -175,4% | 26,6% | -24,2% | 14,4% | -0,6% | 13,8% | 409,4% | -918,1% | -453,7% | 48,2% | 61,5% | 66,7% | 62,5% | 57,4% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -17,3% | -26,9% | -454,0% | -16,4% | -124,0% | -35,5% | -46,4% | 6,2% | 126,9% | -1.149,2% | -534,1% | 11,0% | 42,1% | 45,3% | 43,3% | 42,0% | -3,5% | 2,7% | 5,9% | 10,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -83,1% | -41,1% | -219,7% | 54,7% | 49,9% | 116,4% | 140,5% | 13,3% | 849,5% | -1.439,7% | 305,0% | -310,3% | -6,9% | -6,9% | 9,5% | 14,1% | -0,6% | -6,5% | -15,5% | 10,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,00 | -%0,54 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 670,00 | +%1,99 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,72 | +%0,58 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,60 | -%0,13 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,91 | +%0,29 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 593,63 | -%2,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,67 | +%0,04 |