000812Shaanxi Jinye Science Technology and Education Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $429,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,39 Mr | 元5,14 Mr | 元4,50 Mr | 元4,06 Mr | 元3,75 Mr | 元3,26 Mr | 元3,08 Mr | 元2,61 Mr | 元2,43 Mr | 元1,80 Mr | 元1,96 Mr | 元1,76 Mr | 元1,53 Mr | 元1,37 Mr | 元1,32 Mr | 元1,16 Mr | 元1,07 Mr | 元1,01 Mr | 元991,83 Mn | 元779,41 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元491,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,43 Mr | 元1,82 Mr | 元1,55 Mr | 元1,27 Mr | 元1,18 Mr | 元992,01 Mn | 元1,04 Mr | 元615,71 Mn | 元440,66 Mn | 元210,93 Mn | 元218,90 Mn | 元328,49 Mn | 元227,83 Mn | 元175,10 Mn | 元170,70 Mn | 元131,50 Mn | 元173,35 Mn | 元136,10 Mn | 元146,50 Mn | 元174,60 Mn |
| Net Borç† | 元1,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,39 Mr | 元1,44 Mr | 元1,23 Mr | 元1,28 Mr | 元1,28 Mr | 元917,23 Mn | 元908,07 Mn | 元969,73 Mn | 元768,19 Mn | 元984,65 Mn | 元524,08 Mn | 元584,64 Mn | 元632,30 Mn | 元568,14 Mn | 元536,58 Mn | 元461,25 Mn | 元508,00 Mn | 元538,28 Mn | 元325,06 Mn | 元302,87 Mn |
| Brüt Kâr | 元271,10 Mn | 元343,21 Mn | 元318,41 Mn | 元315,45 Mn | 元296,09 Mn | 元261,54 Mn | 元302,05 Mn | 元289,40 Mn | 元207,15 Mn | 元209,67 Mn | 元146,75 Mn | 元180,62 Mn | 元200,46 Mn | 元184,93 Mn | 元182,85 Mn | 元148,22 Mn | 元147,36 Mn | 元128,47 Mn | 元96,33 Mn | 元39,34 Mn |
| FAVÖK | 元268,01 Mn | 元325,24 Mn | 元295,46 Mn | 元215,49 Mn | 元211,16 Mn | 元191,54 Mn | 元129,09 Mn | 元160,65 Mn | 元131,66 Mn | 元139,11 Mn | 元95,51 Mn | 元107,87 Mn | 元132,50 Mn | 元130,60 Mn | 元134,27 Mn | 元112,76 Mn | 元77,53 Mn | 元90,41 Mn | 元76,27 Mn | -元7,73 Mn |
| Net Kâr | -元227,36 Mn | 元42,02 Mn | 元39,76 Mn | 元60,04 Mn | 元31,23 Mn | 元23,95 Mn | 元25,56 Mn | 元22,34 Mn | 元27,17 Mn | 元34,93 Mn | 元19,80 Mn | 元71,59 Mn | 元72,48 Mn | 元82,87 Mn | 元67,46 Mn | 元47,33 Mn | 元43,71 Mn | 元18,99 Mn | 元57,74 Mn | -元124,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,30 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,05 | 0,03 | 0,11 | 0,11 | 0,12 | 0,11 | 0,07 | 0,07 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元37,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元31,60 Mn | -元149,67 Mn | -元54,02 Mn | -元214,28 Mn | 元42,52 Mn | 元42,01 Mn | -元202,95 Mn | -元105,93 Mn | 元82,65 Mn | 元86,07 Mn | 元73,14 Mn | 元33,74 Mn | 元14,96 Mn | -元64,82 Mn | 元59,49 Mn | 元66,49 Mn | 元83,06 Mn | 元50,52 Mn | 元17,92 Mn | -元28,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元274,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,0% | 35,4% | 34,5% | 31,3% | 31,4% | 30,5% | 33,7% | 23,6% | 18,1% | 11,7% | 11,2% | 18,6% | 14,9% | 12,7% | 13,0% | 11,4% | 16,2% | 13,4% | 14,8% | 22,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,28 | 0,27 | 0,32 | 0,34 | 0,28 | 0,30 | 0,37 | 0,32 | 0,55 | 0,27 | 0,33 | 0,41 | 0,41 | 0,41 | 0,40 | 0,47 | 0,53 | 0,33 | 0,39 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 0,89 | 0,77 | 0,80 | 0,79 | 0,57 | 0,57 | 0,60 | 0,48 | 0,61 | 0,33 | 0,36 | 0,39 | 0,35 | 0,33 | 0,29 | 0,32 | 0,34 | 0,20 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 19,5% | 23,9% | 25,9% | 24,6% | 23,2% | 28,5% | 33,3% | 29,8% | 27,0% | 21,3% | 28,0% | 30,9% | 31,7% | 32,6% | 34,1% | 32,1% | 29,0% | 23,9% | 29,6% | 13,0% |
| FAVÖK Marjı | 19,3% | 22,6% | 24,0% | 16,8% | 16,6% | 20,9% | 14,2% | 16,6% | 17,1% | 14,1% | 18,2% | 18,5% | 21,0% | 23,0% | 25,0% | 24,4% | 15,3% | 16,8% | 23,5% | -2,6% |
| Net Kâr Marjı | -16,3% | 2,9% | 3,2% | 4,7% | 2,4% | 2,6% | 2,8% | 2,3% | 3,5% | 3,5% | 3,8% | 12,2% | 11,5% | 14,6% | 12,6% | 10,3% | 8,6% | 3,5% | 17,8% | -40,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,3% | -10,4% | -4,4% | -16,7% | 3,3% | 4,6% | -22,3% | -10,9% | 10,8% | 8,7% | 14,0% | 5,8% | 2,4% | -11,4% | 11,1% | 14,4% | 16,4% | 9,4% | 5,5% | -9,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,98 | -%1,83 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 661,19 | -%4,58 | |
| BYD Company Limited Class A | 80,63 | -%0,99 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,60 | -%0,12 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 314,98 | -%4,78 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 576,30 | -%1,79 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,68 | -%2,80 |