000813Dezhan Healthcare Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,87 Mr | 元5,32 Mr | 元5,38 Mr | 元5,68 Mr | 元5,78 Mr | 元6,42 Mr | 元5,93 Mr | 元5,92 Mr | 元5,14 Mr | 元3,93 Mr | 元1,74 Mr | 元2,03 Mr | 元1,90 Mr | 元598,19 Mn | 元672,34 Mn | 元640,81 Mn | 元512,68 Mn | 元538,91 Mn | 元588,26 Mn | 元578,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元289,86 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元134,78 Mn | 元18,13 Mn | 元7,57 Mn | 元24,84 Mn | 元39,96 Mn | 元56,95 Mn | 元0,00 | 元7,82 Mn | 元8,69 Mn | 元9,30 Mn | 元128,61 Mn | 元378,94 Mn | 元316,89 Mn | 元115,51 Mn | 元181,41 Mn | 元160,48 Mn | 元40,66 Mn | 元2,14 Mn | 元44,03 Mn | 元60,25 Mn |
| Net Borç† | -元1,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元393,04 Mn | 元462,72 Mn | 元486,62 Mn | 元561,40 Mn | 元727,03 Mn | 元950,71 Mn | 元1,76 Mr | 元3,24 Mr | 元2,18 Mr | 元1,42 Mr | 元1,16 Mr | 元552,75 Mn | 元561,75 Mn | 元255,77 Mn | 元299,03 Mn | 元296,55 Mn | 元248,77 Mn | 元374,43 Mn | 元328,95 Mn | 元310,96 Mn |
| Brüt Kâr | 元164,23 Mn | 元246,34 Mn | 元234,92 Mn | 元259,29 Mn | 元444,33 Mn | 元629,18 Mn | 元1,42 Mr | 元2,97 Mr | 元1,94 Mr | 元1,19 Mr | 元969,11 Mn | 元205,47 Mn | 元203,04 Mn | 元27,35 Mn | 元56,08 Mn | 元79,30 Mn | 元8,93 Mn | 元57,04 Mn | 元56,25 Mn | 元56,96 Mn |
| FAVÖK | -元128,68 Mn | -元510.070 | 元25,43 Mn | -元60,31 Mn | -元23,03 Mn | 元307,27 Mn | 元352,30 Mn | 元1,08 Mr | 元948,59 Mn | 元804,57 Mn | 元640,56 Mn | 元156,51 Mn | 元174,96 Mn | -元12,21 Mn | 元4,28 Mn | 元14,44 Mn | -元39,09 Mn | 元29,05 Mn | 元24,49 Mn | 元29,97 Mn |
| Net Kâr | -元345,42 Mn | -元20,41 Mn | 元83,31 Mn | -元46,95 Mn | -元57,58 Mn | 元284,54 Mn | 元336,92 Mn | 元930,53 Mn | 元797,18 Mn | 元661,67 Mn | 元509,20 Mn | 元21,50 Mn | 元26,26 Mn | -元13,55 Mn | 元3,47 Mn | 元6,32 Mn | -元46,65 Mn | 元2,20 Mn | 元15,55 Mn | 元12,46 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,16 | -0,01 | 0,04 | -0,02 | -0,03 | 0,13 | 0,15 | 0,42 | 0,36 | 0,94 | 0,01 | 0,03 | 0,04 | -0,02 | 0,01 | 0,01 | -0,09 | 0,00 | 0,03 | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元69,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元231,23 Mn | -元181,14 Mn | -元31,86 Mn | 元127,32 Mn | -元46,76 Mn | 元821,40 Mn | 元1,55 Mr | 元316,28 Mn | 元278,85 Mn | 元190,47 Mn | 元35,72 Mn | 元55,45 Mn | 元85,42 Mn | -元28,16 Mn | -元62,21 Mn | -元72,96 Mn | 元25,68 Mn | 元48,36 Mn | -元11,10 Mn | 元21,47 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元235,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,8% | 0,3% | 0,1% | 0,4% | 0,7% | 0,9% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 7,4% | 18,7% | 16,6% | 19,3% | 27,0% | 25,0% | 7,9% | 0,4% | 7,5% | 10,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 0,13 | 0,15 | 0,30 | 0,55 | 0,42 | 0,36 | 0,67 | 0,27 | 0,30 | 0,43 | 0,44 | 0,46 | 0,49 | 0,69 | 0,56 | 0,54 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,09 | 0,10 | 0,11 | 0,12 | 0,16 | 0,21 | 0,39 | 0,71 | 0,48 | 0,31 | 0,25 | 0,12 | 0,12 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,05 | 0,08 | 0,07 | 0,07 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 41,8% | 53,2% | 48,3% | 46,2% | 61,1% | 66,2% | 80,3% | 91,9% | 89,0% | 83,6% | 83,7% | 37,2% | 36,1% | 10,7% | 18,8% | 26,7% | 3,6% | 15,2% | 17,1% | 18,3% |
| FAVÖK Marjı | -32,7% | -0,1% | 5,2% | -10,7% | -3,2% | 32,3% | 20,0% | 33,3% | 43,5% | 56,7% | 55,3% | 28,3% | 31,1% | -4,8% | 1,4% | 4,9% | -15,7% | 7,8% | 7,4% | 9,6% |
| Net Kâr Marjı | -87,9% | -4,4% | 17,1% | -8,4% | -7,9% | 29,9% | 19,1% | 28,8% | 36,5% | 46,6% | 44,0% | 3,9% | 4,7% | -5,3% | 1,2% | 2,1% | -18,8% | 0,6% | 4,7% | 4,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -58,8% | -39,1% | -6,5% | 22,7% | -6,4% | 86,4% | 88,1% | 9,8% | 12,8% | 13,4% | 3,1% | 10,0% | 15,2% | -11,0% | -20,8% | -24,6% | 10,3% | 12,9% | -3,4% | 6,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |