000815MCC Meili Cloud Computing Industry Investment Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,61 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,20 Mr | 元2,51 Mr | 元2,79 Mr | 元3,10 Mr | 元3,11 Mr | 元3,15 Mr | 元3,29 Mr | 元3,10 Mr | 元2,80 Mr | 元2,86 Mr | 元1,41 Mr | 元1,51 Mr | 元2,47 Mr | 元3,13 Mr | 元3,91 Mr | 元3,87 Mr | 元3,46 Mr | 元3,20 Mr | 元3,03 Mr | 元4,64 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元204,58 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元781,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,42 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元329,85 Mn | 元594,56 Mn | 元476,92 Mn | 元650,21 Mn | 元565,67 Mn | 元604,40 Mn | 元708,48 Mn | 元445,08 Mn | 元215,09 Mn | 元190,00 Mn | 元177,50 Mn | 元211,52 Mn | 元1,49 Mr | 元552,80 Mn | 元1,30 Mr | 元1,31 Mr | 元1,44 Mr | 元1,49 Mr | 元1,74 Mr | 元3,29 Mr |
| Net Borç† | 元125,27 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元341,17 Mn | 元887,99 Mn | 元1,08 Mr | 元1,10 Mr | 元1,23 Mr | 元1,16 Mr | 元1,04 Mr | 元1,05 Mr | 元838,86 Mn | 元585,02 Mn | 元555,20 Mn | 元619,15 Mn | 元550,57 Mn | 元1,35 Mr | 元1,14 Mr | 元1,16 Mr | 元994,63 Mn | 元1,22 Mr | 元1,06 Mr | 元904,74 Mn |
| Brüt Kâr | 元125,51 Mn | 元59,27 Mn | 元79,79 Mn | 元13,38 Mn | 元79,40 Mn | 元113,84 Mn | 元110,24 Mn | 元103,42 Mn | 元80,85 Mn | 元10,83 Mn | -元6,17 Mn | -元48,59 Mn | -元48,38 Mn | 元142,75 Mn | 元51,16 Mn | 元144,12 Mn | 元140,46 Mn | 元186,76 Mn | 元133,89 Mn | 元118,52 Mn |
| FAVÖK | 元115,50 Mn | -元130,26 Mn | 元106,20 Mn | -元18,16 Mn | 元81,41 Mn | 元131,17 Mn | 元122,18 Mn | 元91,70 Mn | 元81,05 Mn | -元15,47 Mn | -元158,04 Mn | -元90,95 Mn | -元66,95 Mn | 元196,43 Mn | 元59,33 Mn | 元206,43 Mn | 元190,87 Mn | 元233,25 Mn | 元178,55 Mn | 元163,97 Mn |
| Net Kâr | 元66,63 Mn | -元548,48 Mn | -元17,77 Mn | -元232,37 Mn | -元17,28 Mn | 元48,53 Mn | 元50,94 Mn | 元44,24 Mn | 元25,50 Mn | 元3,53 Mn | 元148,08 Mn | -元649,10 Mn | -元237,15 Mn | 元24,78 Mn | -元189,74 Mn | -元117,79 Mn | 元8,13 Mn | 元68,83 Mn | 元63,94 Mn | 元33,74 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,10 | -0,79 | -0,03 | -0,33 | -0,02 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,01 | 0,47 | -2,05 | -0,75 | 0,08 | -0,60 | -0,37 | 0,03 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元17,33 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元171,55 Mn | -元144,09 Mn | -元109,80 Mn | -元153,78 Mn | -元7,89 Mn | -元256,86 Mn | -元13,25 Mn | -元113,70 Mn | -元255,37 Mn | -元8,30 Mn | -元5,17 Mn | -元61,23 Mn | -元293,69 Mn | -元57,92 Mn | 元32,54 Mn | 元222,45 Mn | -元195,38 Mn | 元68,54 Mn | -元873,63 Mn | -元788,07 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元29,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,0% | 23,7% | 17,1% | 21,0% | 18,2% | 19,2% | 21,5% | 14,4% | 7,7% | 6,6% | 12,6% | 14,0% | 60,4% | 17,6% | 33,2% | 33,9% | 41,6% | 46,5% | 57,5% | 70,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,35 | 0,39 | 0,36 | 0,40 | 0,37 | 0,32 | 0,34 | 0,30 | 0,20 | 0,39 | 0,41 | 0,22 | 0,43 | 0,29 | 0,30 | 0,29 | 0,38 | 0,35 | 0,19 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,24 | 0,62 | 0,76 | 0,77 | 0,87 | 0,82 | 0,73 | 0,74 | 0,59 | 0,41 | 0,39 | 0,44 | 0,39 | 0,95 | 0,80 | 0,82 | 0,70 | 0,86 | 0,75 | 0,64 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 36,8% | 6,7% | 7,4% | 1,2% | 6,5% | 9,8% | 10,6% | 9,9% | 9,6% | 1,9% | -1,1% | -7,8% | -8,8% | 10,5% | 4,5% | 12,4% | 14,1% | 15,3% | 12,6% | 13,1% |
| FAVÖK Marjı | 33,9% | -14,7% | 9,8% | -1,7% | 6,6% | 11,3% | 11,7% | 8,8% | 9,7% | -2,6% | -28,5% | -14,7% | -12,2% | 14,5% | 5,2% | 17,8% | 19,2% | 19,1% | 16,8% | 18,1% |
| Net Kâr Marjı | 19,5% | -61,8% | -1,6% | -21,1% | -1,4% | 4,2% | 4,9% | 4,2% | 3,0% | 0,6% | 26,7% | -104,8% | -43,1% | 1,8% | -16,7% | -10,1% | 0,8% | 5,6% | 6,0% | 3,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 50,3% | -16,2% | -10,2% | -14,0% | -0,6% | -22,1% | -1,3% | -10,9% | -30,4% | -1,4% | -0,9% | -9,9% | -53,3% | -4,3% | 2,9% | 19,1% | -19,6% | 5,6% | -82,0% | -87,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,20 | -%2,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,06 | -%6,47 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,55 | +%0,14 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,41 | +%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,20 | -%9,25 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 590,00 | +%0,54 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,97 | -%2,16 |