000825Shanxi Taigang Stainless Steel Co. Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,88 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元62,14 Mr | 元67,65 Mr | 元68,24 Mr | 元72,86 Mr | 元67,60 Mr | 元68,59 Mr | 元69,55 Mr | 元71,82 Mr | 元74,50 Mr | 元72,66 Mr | 元72,45 Mr | 元76,31 Mr | 元75,81 Mr | 元69,47 Mr | 元66,25 Mr | 元63,88 Mr | 元61,66 Mr | 元65,31 Mr | 元57,71 Mr | 元41,99 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,82 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元27,09 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元35,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元16,95 Mr | 元21,55 Mr | 元18,81 Mr | 元19,61 Mr | 元19,42 Mr | 元25,68 Mr | 元28,80 Mr | 元32,02 Mr | 元35,91 Mr | 元39,63 Mr | 元42,14 Mr | 元39,69 Mr | 元38,29 Mr | 元32,54 Mr | 元31,84 Mr | 元31,97 Mr | 元30,82 Mr | 元34,10 Mr | 元26,62 Mr | 元17,27 Mr |
| Net Borç† | 元12,13 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元90,36 Mr | 元100,37 Mr | 元105,27 Mr | 元97,50 Mr | 元100,95 Mr | 元67,14 Mr | 元70,29 Mr | 元72,64 Mr | 元67,56 Mr | 元56,57 Mr | 元67,77 Mr | 元86,75 Mr | 元104,95 Mr | 元103,38 Mr | 元96,03 Mr | 元87,20 Mr | 元71,82 Mr | 元83,04 Mr | 元81,23 Mr | 元40,43 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,51 Mr | 元964,70 Mn | 元187,10 Mn | 元2,65 Mr | 元12,80 Mr | 元5,75 Mr | 元8,17 Mr | 元11,27 Mr | 元10,78 Mr | 元8,04 Mr | 元3,03 Mr | 元6,71 Mr | 元6,56 Mr | 元7,52 Mr | 元8,01 Mr | 元7,70 Mr | 元6,48 Mr | 元8,52 Mr | 元10,35 Mr | 元5,78 Mr |
| FAVÖK | 元3,47 Mr | 元2,17 Mr | 元1,41 Mr | 元3,47 Mr | 元11,33 Mr | 元5,44 Mr | 元6,20 Mr | 元9,80 Mr | 元9,66 Mr | 元6,38 Mr | 元1,82 Mr | 元4,95 Mr | 元4,65 Mr | 元5,98 Mr | 元7,08 Mr | 元6,64 Mr | 元5,66 Mr | 元6,17 Mr | 元9,13 Mr | 元5,10 Mr |
| Net Kâr | 元51,53 Mn | -元981,02 Mn | -元1,08 Mr | 元153,55 Mn | 元6,31 Mr | 元1,74 Mr | 元2,12 Mr | 元4,98 Mr | 元4,62 Mr | 元1,15 Mr | -元3,71 Mr | 元441,96 Mn | 元629,74 Mn | 元1,11 Mr | 元1,81 Mr | 元1,37 Mr | 元905,75 Mn | 元1,23 Mr | 元4,26 Mr | 元2,44 Mr |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | -0,17 | -0,19 | 0,03 | 1,11 | 0,30 | 0,37 | 0,87 | 0,81 | 0,20 | -0,65 | 0,08 | 0,11 | 0,19 | 0,32 | 0,24 | 0,16 | 0,23 | 0,82 | 0,44 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元669,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,35 Mr | 元147,18 Mn | -元51,42 Mn | 元1,58 Mr | 元13,20 Mr | 元4,57 Mr | 元2,61 Mr | 元8,62 Mr | 元10,33 Mr | 元6,04 Mr | 元3,65 Mn | 元1,33 Mr | -元2,86 Mr | 元2,80 Mr | 元2,86 Mr | 元647,90 Mn | -元1,47 Mr | -元2,45 Mr | -元5,72 Mr | -元4,27 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,79 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 27,3% | 31,9% | 27,6% | 26,9% | 28,7% | 37,4% | 41,4% | 44,6% | 48,2% | 54,5% | 58,2% | 52,0% | 50,5% | 46,8% | 48,1% | 50,0% | 50,0% | 52,2% | 46,1% | 41,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,45 | 1,48 | 1,54 | 1,34 | 1,49 | 0,98 | 1,01 | 1,01 | 0,91 | 0,78 | 0,94 | 1,14 | 1,38 | 1,49 | 1,45 | 1,36 | 1,16 | 1,27 | 1,41 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,58 | 2,87 | 3,01 | 2,78 | 2,88 | 1,92 | 2,01 | 2,07 | 1,93 | 1,61 | 1,93 | 2,48 | 3,00 | 2,95 | 2,74 | 2,49 | 2,05 | 2,37 | 2,32 | 1,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,7% | 1,0% | 0,2% | 2,7% | 12,7% | 8,6% | 11,6% | 15,5% | 16,0% | 14,2% | 4,5% | 7,7% | 6,2% | 7,3% | 8,3% | 8,8% | 9,0% | 10,3% | 12,7% | 14,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,8% | 2,2% | 1,3% | 3,6% | 11,2% | 8,1% | 8,8% | 13,5% | 14,3% | 11,3% | 2,7% | 5,7% | 4,4% | 5,8% | 7,4% | 7,6% | 7,9% | 7,4% | 11,2% | 12,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,1% | -1,0% | -1,0% | 0,2% | 6,3% | 2,6% | 3,0% | 6,9% | 6,8% | 2,0% | -5,5% | 0,5% | 0,6% | 1,1% | 1,9% | 1,6% | 1,3% | 1,5% | 5,2% | 6,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,5% | 0,1% | -0,0% | 1,6% | 13,1% | 6,8% | 3,7% | 11,9% | 15,3% | 10,7% | 0,0% | 1,5% | -2,7% | 2,7% | 3,0% | 0,7% | -2,1% | -2,9% | -7,0% | -10,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |