000826Tus Environmental Science & Technology Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $396,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元17,83 Mr | 元20,72 Mr | 元23,81 Mr | 元26,63 Mr | 元32,78 Mr | 元41,02 Mr | 元44,53 Mr | 元39,94 Mr | 元33,32 Mr | 元22,94 Mr | 元15,85 Mr | 元9,55 Mr | 元7,45 Mr | 元6,33 Mr | 元3,79 Mr | 元2,97 Mr | 元2,64 Mr | 元2,36 Mr | 元1,54 Mr | 元883,92 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元868,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元17,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元96,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元8,56 Mr | 元9,91 Mr | 元10,61 Mr | 元11,41 Mr | 元14,32 Mr | 元19,85 Mr | 元20,49 Mr | 元18,71 Mr | 元15,22 Mr | 元12,61 Mr | 元6,84 Mr | 元3,17 Mr | 元2,08 Mr | 元1,70 Mr | 元1,42 Mr | 元1,03 Mr | 元1,01 Mr | 元877,49 Mn | 元660,37 Mn | 元396,50 Mn |
| Net Borç† | 元7,69 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,64 Mr | 元5,22 Mr | 元5,35 Mr | 元7,04 Mr | 元8,47 Mr | 元8,64 Mr | 元10,14 Mr | 元10,94 Mr | 元9,31 Mr | 元6,86 Mr | 元6,27 Mr | 元4,33 Mr | 元2,66 Mr | 元2,09 Mr | 元1,59 Mr | 元961,97 Mn | 元684,46 Mn | 元523,15 Mn | 元350,19 Mn | 元229,68 Mn |
| Brüt Kâr | 元793,81 Mn | 元1,11 Mr | 元828,50 Mn | 元1,55 Mr | -元83,52 Mn | 元1,48 Mr | 元2,48 Mr | 元2,92 Mr | 元2,80 Mr | 元2,20 Mr | 元1,84 Mr | 元1,45 Mr | 元903,82 Mn | 元774,48 Mn | 元560,54 Mn | 元306,94 Mn | 元279,44 Mn | 元213,66 Mn | 元153,61 Mn | 元82,11 Mn |
| FAVÖK | 元381,64 Mn | 元752,94 Mn | 元467,97 Mn | 元1,56 Mr | -元240,64 Mn | 元970,38 Mn | 元2,26 Mr | 元2,14 Mr | 元2,26 Mr | 元1,90 Mr | 元1,53 Mr | 元1,25 Mr | 元858,48 Mn | 元721,38 Mn | 元521,49 Mn | 元342,39 Mn | 元262,11 Mn | 元212,92 Mn | 元138,96 Mn | 元72,67 Mn |
| Net Kâr | -元3,03 Mr | -元3,06 Mr | -元1,57 Mr | -元963,68 Mn | -元4,54 Mr | -元1,56 Mr | 元359,41 Mn | 元643,91 Mn | 元1,25 Mr | 元1,08 Mr | 元930,74 Mn | 元803,95 Mn | 元585,61 Mn | 元429,94 Mn | 元300,92 Mn | 元206,99 Mn | 元145,72 Mn | 元111,32 Mn | 元86,58 Mn | 元47,43 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -2,12 | -2,15 | -1,10 | -0,68 | -3,19 | -1,09 | 0,25 | 0,45 | 0,91 | 0,90 | 0,78 | 0,68 | 0,50 | 0,37 | 0,30 | 0,20 | 0,14 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元48,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元640,44 Mn | 元791,18 Mn | 元604,13 Mn | 元807,60 Mn | -元536,70 Mn | -元1,10 Mr | -元1,40 Mr | -元2,46 Mr | -元3,59 Mr | -元3,27 Mr | -元1,08 Mr | -元1,25 Mr | -元432,54 Mn | -元200,66 Mn | -元26,65 Mn | 元73,72 Mn | -元450,52 Mn | -元295,31 Mn | 元125,80 Mn | -元144,21 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元127,90 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,0% | 47,8% | 44,6% | 42,8% | 43,7% | 48,4% | 46,0% | 46,8% | 45,7% | 55,0% | 43,2% | 33,2% | 28,0% | 26,9% | 37,4% | 34,8% | 38,2% | 37,2% | 42,9% | 44,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,25 | 0,22 | 0,26 | 0,26 | 0,21 | 0,23 | 0,27 | 0,28 | 0,30 | 0,40 | 0,45 | 0,36 | 0,33 | 0,42 | 0,32 | 0,26 | 0,22 | 0,23 | 0,26 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 47,89 | 53,91 | 55,23 | 72,63 | 87,39 | 89,14 | 104,64 | 112,92 | 96,06 | 70,84 | 64,71 | 44,69 | 27,42 | 21,54 | 16,40 | 9,93 | 7,06 | 5,40 | 3,61 | 2,37 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,1% | 21,2% | 15,5% | 22,0% | -1,0% | 17,2% | 24,4% | 26,7% | 30,1% | 32,1% | 29,4% | 33,5% | 34,0% | 37,1% | 35,3% | 31,9% | 40,8% | 40,8% | 43,9% | 35,7% |
| FAVÖK Marjı | 8,2% | 14,4% | 8,7% | 22,2% | -2,8% | 11,2% | 22,3% | 19,6% | 24,3% | 27,6% | 24,5% | 28,9% | 32,3% | 34,6% | 32,8% | 35,6% | 38,3% | 40,7% | 39,7% | 31,6% |
| Net Kâr Marjı | -65,2% | -58,5% | -29,4% | -13,7% | -53,6% | -18,0% | 3,5% | 5,9% | 13,4% | 15,8% | 14,8% | 18,6% | 22,0% | 20,6% | 18,9% | 21,5% | 21,3% | 21,3% | 24,7% | 20,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,8% | 15,1% | 11,3% | 11,5% | -6,3% | -12,7% | -13,8% | -22,4% | -38,5% | -47,7% | -17,2% | -28,8% | -16,3% | -9,6% | -1,7% | 7,7% | -65,8% | -56,4% | 35,9% | -62,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |