000828Dongguan Development (Holdings) Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,57 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元15,76 Mr | 元17,37 Mr | 元29,37 Mr | 元26,50 Mr | 元16,66 Mr | 元14,03 Mr | 元11,80 Mr | 元11,05 Mr | 元10,22 Mr | 元8,91 Mr | 元8,32 Mr | 元5,89 Mr | 元5,25 Mr | 元5,03 Mr | 元4,99 Mr | 元4,20 Mr | 元4,72 Mr | 元4,17 Mr | 元3,74 Mr | 元3,06 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,81 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元10,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,79 Mr | 元6,87 Mr | 元10,05 Mr | 元11,08 Mr | 元3,92 Mr | 元3,54 Mr | 元2,88 Mr | 元3,42 Mr | 元3,55 Mr | 元2,79 Mr | 元2,99 Mr | 元1,21 Mr | 元1,15 Mr | 元1,15 Mr | 元1,36 Mr | 元445,00 Mn | 元1,75 Mr | 元1,37 Mr | 元1,06 Mr | 元279,55 Mn |
| Net Borç† | 元1,92 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,55 Mr | 元1,68 Mr | 元4,68 Mr | 元4,10 Mr | 元5,31 Mr | 元1,25 Mr | 元1,63 Mr | 元1,62 Mr | 元1,45 Mr | 元1,23 Mr | 元1,05 Mr | 元901,07 Mn | 元735,99 Mn | 元711,19 Mn | 元694,20 Mn | 元615,61 Mn | 元450,52 Mn | 元416,62 Mn | 元475,66 Mn | 元463,66 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,02 Mr | 元1,07 Mr | 元1,13 Mr | 元934,00 Mn | 元1,01 Mr | 元728,28 Mn | 元1,07 Mr | 元1,04 Mr | 元931,73 Mn | 元788,61 Mn | 元651,17 Mn | 元590,36 Mn | 元457,37 Mn | 元452,10 Mn | 元423,25 Mn | 元361,68 Mn | 元269,66 Mn | 元253,13 Mn | 元300,81 Mn | 元278,31 Mn |
| FAVÖK | 元986,47 Mn | 元1,12 Mr | 元1,33 Mr | 元1,11 Mr | 元1,22 Mr | 元924,96 Mn | 元1,29 Mr | 元1,26 Mr | 元1,09 Mr | 元1,00 Mr | 元811,48 Mn | 元740,81 Mn | 元604,61 Mn | 元594,87 Mn | 元561,53 Mn | 元470,75 Mn | 元355,23 Mn | 元331,80 Mn | 元386,75 Mn | 元362,04 Mn |
| Net Kâr | 元823,51 Mn | 元955,20 Mn | 元666,76 Mn | 元827,89 Mn | 元929,63 Mn | 元912,59 Mn | 元1,07 Mr | 元1,06 Mr | 元886,82 Mn | 元829,02 Mn | 元816,51 Mn | 元590,33 Mn | 元400,20 Mn | 元355,16 Mn | 元354,90 Mn | 元352,08 Mn | 元290,51 Mn | 元184,48 Mn | 元204,85 Mn | 元199,17 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,79 | 0,92 | 0,64 | 0,80 | 0,89 | 0,88 | 1,03 | 1,02 | 0,85 | 0,80 | 0,79 | 0,57 | 0,39 | 0,34 | 0,34 | 0,34 | 0,28 | 0,18 | 0,20 | 0,19 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元4,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,14 Mr | -元380,16 Mn | -元2,33 Mr | -元5,24 Mr | -元2,33 Mr | 元856,09 Mn | 元1,53 Mr | 元2,34 Mr | 元146,61 Mn | -元859,49 Mn | -元1,05 Mr | 元424,33 Mn | 元600,85 Mn | 元619,63 Mn | 元587,27 Mn | 元515,80 Mn | 元370,24 Mn | 元68,48 Mn | 元50,40 Mn | -元71,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元1,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 30,4% | 39,6% | 34,2% | 41,8% | 23,5% | 25,2% | 24,4% | 30,9% | 34,8% | 31,3% | 36,0% | 20,5% | 21,9% | 22,9% | 27,2% | 10,6% | 37,1% | 32,8% | 28,2% | 9,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,10 | 0,10 | 0,16 | 0,15 | 0,32 | 0,09 | 0,14 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,13 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,14 | 0,15 | 0,10 | 0,10 | 0,13 | 0,15 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,15 | 0,16 | 0,45 | 0,40 | 0,52 | 0,12 | 0,16 | 0,16 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,09 | 0,07 | 0,07 | 0,07 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,05 | 0,05 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 66,2% | 63,8% | 24,2% | 22,8% | 19,0% | 58,3% | 65,7% | 64,4% | 64,5% | 64,1% | 61,7% | 65,5% | 62,1% | 63,6% | 61,0% | 58,8% | 59,9% | 60,8% | 63,2% | 60,0% |
| FAVÖK Marjı | 63,8% | 66,6% | 28,4% | 27,1% | 22,9% | 74,1% | 78,9% | 77,8% | 75,4% | 81,6% | 76,9% | 82,2% | 82,1% | 83,6% | 80,9% | 76,5% | 78,8% | 79,6% | 81,3% | 78,1% |
| Net Kâr Marjı | 53,3% | 56,9% | 14,3% | 20,2% | 17,5% | 73,1% | 65,8% | 65,4% | 61,4% | 67,4% | 77,4% | 65,5% | 54,4% | 49,9% | 51,1% | 57,2% | 64,5% | 44,3% | 43,1% | 43,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 73,9% | -22,6% | -49,8% | -128,0% | -43,9% | 68,5% | 93,4% | 144,6% | 10,1% | -69,8% | -99,9% | 47,1% | 81,6% | 87,1% | 84,6% | 83,8% | 82,2% | 16,4% | 10,6% | -15,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 285,52 | -%1,24 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 715,58 | -%2,64 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,71 | -%0,57 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,40 | +%0,74 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 339,14 | -%3,46 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 588,20 | -%0,47 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,85 | -%0,65 |