000831China Rare Earth Resources And Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $8,46 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元5,74 Mr | 元5,49 Mr | 元5,54 Mr | 元4,42 Mr | 元3,88 Mr | 元3,14 Mr | 元2,77 Mr | 元2,40 Mr | 元2,18 Mr | 元2,18 Mr | 元2,72 Mr | 元2,67 Mr | 元2,88 Mr | 元2,78 Mr | 元1,94 Mr | 元2,12 Mr | 元2,29 Mr | 元3,19 Mr | 元3,36 Mr | 元3,25 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元722,98 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元739,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元486,68 Mn | 元284,65 Mn | 元250,32 Mn | 元110,83 Mn | 元1,08 Mr | 元504,20 Mn | 元247,84 Mn | 元95,24 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元30,00 Mn | 元1,70 Mr | 元1,88 Mr | 元1,62 Mr | 元1,59 Mr | 元1,51 Mr | 元1,63 Mr |
| Net Borç† | -元883,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,18 Mr | 元2,82 Mr | 元3,97 Mr | 元4,20 Mr | 元2,97 Mr | 元1,65 Mr | 元1,64 Mr | 元924,40 Mn | 元711,32 Mn | 元445,81 Mn | 元458,75 Mn | 元699,81 Mn | 元1,69 Mr | 元3,97 Mr | 元4,29 Mr | 元2,76 Mr | 元1,78 Mr | 元2,48 Mr | 元2,83 Mr | 元2,62 Mr |
| Brüt Kâr | 元517,13 Mn | 元259,74 Mn | 元868,51 Mn | 元1,24 Mr | 元369,85 Mn | 元269,23 Mn | 元174,73 Mn | 元182,82 Mn | 元76,95 Mn | 元54,79 Mn | 元85,98 Mn | 元82,63 Mn | 元398,94 Mn | 元701,05 Mn | 元252,42 Mn | 元83,18 Mn | -元32,47 Mn | -元22,44 Mn | 元275,03 Mn | 元273,59 Mn |
| FAVÖK | 元312,70 Mn | -元207,65 Mn | 元581,86 Mn | 元1,07 Mr | 元295,52 Mn | 元231,78 Mn | 元113,33 Mn | 元143,82 Mn | 元40,56 Mn | -元38,40 Mn | -元213,02 Mn | -元67,96 Mn | 元300,94 Mn | 元574,05 Mn | 元166,07 Mn | 元16,37 Mn | -元225,71 Mn | -元189,38 Mn | 元218,32 Mn | 元197,16 Mn |
| Net Kâr | 元172,58 Mn | -元286,91 Mn | 元417,67 Mn | 元768,63 Mn | 元195,41 Mn | 元278,98 Mn | 元85,89 Mn | 元101,78 Mn | 元30,51 Mn | 元18,59 Mn | -元397,45 Mn | -元55,80 Mn | 元224,20 Mn | 元282,11 Mn | 元6,33 Mn | -元223,01 Mn | -元712,10 Mn | -元498,02 Mn | 元380,20 Mn | 元28,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,16 | -0,27 | 0,42 | 0,78 | 0,20 | 0,28 | 0,09 | 0,10 | 0,03 | 0,02 | -0,41 | -0,06 | 0,23 | 0,29 | 0,01 | -0,34 | -1,09 | -0,76 | 0,58 | 0,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元63,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元416,01 Mn | -元673,10 Mn | 元269,08 Mn | 元1,49 Mr | -元770,76 Mn | -元121,51 Mn | -元116,38 Mn | -元288,97 Mn | 元122,69 Mn | 元149,06 Mn | 元81,12 Mn | 元393,76 Mn | -元562,99 Mn | 元18,61 Mn | -元157,24 Mn | -元11,05 Mn | -元533,82 Mn | 元81,80 Mn | -元49,67 Mn | 元165,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元59,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,5% | 5,2% | 4,5% | 2,5% | 27,8% | 16,1% | 9,0% | 4,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,1% | 87,6% | 88,4% | 70,8% | 49,9% | 44,9% | 50,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,55 | 0,51 | 0,72 | 0,95 | 0,77 | 0,53 | 0,59 | 0,39 | 0,33 | 0,20 | 0,17 | 0,26 | 0,59 | 1,43 | 2,21 | 1,30 | 0,78 | 0,78 | 0,84 | 0,81 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,64 | 0,56 | 0,80 | 0,84 | 0,60 | 0,33 | 0,33 | 0,19 | 0,14 | 0,09 | 0,09 | 0,14 | 0,34 | 0,80 | 0,86 | 0,55 | 0,36 | 0,50 | 0,57 | 0,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,3% | 9,2% | 21,9% | 29,4% | 12,5% | 16,3% | 10,6% | 19,8% | 10,8% | 12,3% | 18,7% | 11,8% | 23,5% | 17,7% | 5,9% | 3,0% | -1,8% | -0,9% | 9,7% | 10,4% |
| FAVÖK Marjı | 9,8% | -7,4% | 14,6% | 25,5% | 10,0% | 14,1% | 6,9% | 15,6% | 5,7% | -8,6% | -46,4% | -9,7% | 17,8% | 14,5% | 3,9% | 0,6% | -12,7% | -7,6% | 7,7% | 7,5% |
| Net Kâr Marjı | 5,4% | -10,2% | 10,5% | 18,3% | 6,6% | 16,9% | 5,2% | 11,0% | 4,3% | 4,2% | -86,6% | -8,0% | 13,2% | 7,1% | 0,1% | -8,1% | -40,0% | -20,1% | 13,4% | 1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,1% | -23,9% | 6,8% | 35,5% | -26,0% | -7,4% | -7,1% | -31,3% | 17,2% | 33,4% | 17,7% | 56,3% | -33,2% | 0,5% | -3,7% | -0,4% | -30,0% | 3,3% | -1,8% | 6,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |