000839CITIC Guoan Information Industry Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,65 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元6,18 Mr | 元6,30 Mr | 元6,22 Mr | 元5,92 Mr | 元9,98 Mr | 元13,34 Mr | 元17,11 Mr | 元17,65 Mr | 元16,80 Mr | 元14,83 Mr | 元11,00 Mr | 元12,11 Mr | 元11,95 Mr | 元11,75 Mr | 元10,96 Mr | 元10,86 Mr | 元10,82 Mr | 元10,40 Mr | 元10,27 Mr | 元8,88 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元421,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元5,15 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,03 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元2,82 Mr | 元2,86 Mr | 元2,72 Mr | 元2,69 Mr | 元2,89 Mr | 元4,15 Mr | 元4,80 Mr | 元5,17 Mr | 元6,68 Mr | 元6,35 Mr | 元2,83 Mr | 元4,23 Mr | 元5,21 Mr | 元4,95 Mr | 元4,10 Mr | 元4,07 Mr | 元4,06 Mr | 元4,45 Mr | 元4,30 Mr | 元3,49 Mr |
| Net Borç† | 元2,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,30 Mr | 元3,35 Mr | 元2,96 Mr | 元2,68 Mr | 元2,64 Mr | 元2,35 Mr | 元3,49 Mr | 元3,95 Mr | 元4,35 Mr | 元3,91 Mr | 元2,79 Mr | 元2,65 Mr | 元2,05 Mr | 元1,94 Mr | 元1,72 Mr | 元1,99 Mr | 元1,95 Mr | 元1,84 Mr | 元2,28 Mr | 元1,79 Mr |
| Brüt Kâr | 元456,91 Mn | 元437,98 Mn | 元481,89 Mn | 元296,82 Mn | 元334,91 Mn | 元88,47 Mn | 元335,81 Mn | 元453,52 Mn | 元769,30 Mn | 元747,72 Mn | 元397,49 Mn | 元389,78 Mn | 元288,05 Mn | 元341,17 Mn | 元334,84 Mn | 元539,30 Mn | 元614,09 Mn | 元619,94 Mn | 元862,86 Mn | 元788,18 Mn |
| FAVÖK | 元405,17 Mn | 元117,30 Mn | 元263,93 Mn | -元691,45 Mn | -元336,64 Mn | 元21,81 Mn | -元16,00 Mn | -元143,38 Mn | 元150,17 Mn | 元195,35 Mn | 元91,32 Mn | 元110,65 Mn | 元133,94 Mn | 元128,43 Mn | 元142,88 Mn | 元325,88 Mn | 元352,92 Mn | 元319,14 Mn | 元587,01 Mn | 元476,68 Mn |
| Net Kâr | 元94,20 Mn | -元77,79 Mn | -元91,02 Mn | -元1,39 Mr | -元1,48 Mr | -元2,63 Mr | 元6,49 Mn | 元2,01 Mr | 元260,29 Mn | 元230,20 Mn | 元351,47 Mn | 元171,78 Mn | 元130,50 Mn | 元169,97 Mn | 元146,25 Mn | 元260,22 Mn | 元611,75 Mn | 元355,87 Mn | 元325,25 Mn | 元441,94 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | -0,02 | -0,02 | -0,35 | -0,38 | -0,67 | 0,00 | 0,51 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | 0,04 | 0,03 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,16 | 0,09 | 0,08 | 0,12 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元79,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元161,10 Mn | -元141,88 Mn | -元108,21 Mn | -元365,01 Mn | 元3,51 Mn | -元313,28 Mn | 元5,30 Mn | -元1,36 Mr | -元1,06 Mr | -元440,85 Mn | 元292,14 Mn | 元1,42 Mr | -元277,16 Mn | -元314,70 Mn | 元55,83 Mn | -元410,36 Mn | 元179,50 Mn | 元217,70 Mn | -元661,28 Mn | -元1,49 Mr |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元17,24 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,6% | 45,3% | 43,7% | 45,4% | 29,0% | 31,1% | 28,1% | 29,3% | 39,8% | 42,8% | 25,7% | 35,0% | 43,6% | 42,1% | 37,4% | 37,5% | 37,5% | 42,8% | 41,9% | 39,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,53 | 0,53 | 0,48 | 0,45 | 0,26 | 0,18 | 0,20 | 0,22 | 0,26 | 0,26 | 0,25 | 0,22 | 0,17 | 0,17 | 0,16 | 0,18 | 0,18 | 0,18 | 0,22 | 0,20 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,21 | 3,26 | 2,88 | 2,61 | 2,57 | 2,28 | 3,39 | 3,84 | 4,23 | 3,80 | 2,71 | 2,58 | 1,99 | 1,89 | 1,68 | 1,94 | 1,90 | 1,79 | 2,22 | 1,74 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,9% | 13,1% | 16,3% | 11,1% | 12,7% | 3,8% | 9,6% | 11,5% | 17,7% | 19,1% | 14,3% | 14,7% | 14,1% | 17,5% | 19,4% | 27,1% | 31,5% | 33,7% | 37,8% | 44,2% |
| FAVÖK Marjı | 12,3% | 3,5% | 8,9% | -25,8% | -12,7% | 0,9% | -0,5% | -3,6% | 3,5% | 5,0% | 3,3% | 4,2% | 6,5% | 6,6% | 8,3% | 16,4% | 18,1% | 17,3% | 25,7% | 26,7% |
| Net Kâr Marjı | 2,9% | -2,3% | -3,1% | -51,7% | -55,8% | -112,3% | 0,2% | 50,8% | 6,0% | 5,9% | 12,6% | 6,5% | 6,4% | 8,7% | 8,5% | 13,1% | 31,3% | 19,3% | 14,3% | 24,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,9% | -4,2% | -3,7% | -13,6% | 0,1% | -13,4% | 0,2% | -34,3% | -24,3% | -11,3% | 10,5% | 53,5% | -13,5% | -16,2% | 3,2% | -20,6% | 9,2% | 11,8% | -29,0% | -83,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |