000860Beijing Shunxin Agriculture Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,13 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元13,76 Mr | 元14,99 Mr | 元15,37 Mr | 元20,26 Mr | 元19,39 Mr | 元21,74 Mr | 元22,02 Mr | 元19,85 Mr | 元18,41 Mr | 元17,83 Mr | 元16,17 Mr | 元15,81 Mr | 元14,04 Mr | 元12,72 Mr | 元10,56 Mr | 元10,12 Mr | 元8,03 Mr | 元6,57 Mr | 元4,14 Mr | 元3,56 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,97 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元6,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,80 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元4,67 Mr | 元4,63 Mr | 元4,86 Mr | 元6,73 Mr | 元6,90 Mr | 元7,27 Mr | 元7,50 Mr | 元6,37 Mr | 元7,81 Mr | 元9,02 Mr | 元8,38 Mr | 元8,36 Mr | 元8,50 Mr | 元8,50 Mr | 元6,42 Mr | 元5,96 Mr | 元4,37 Mr | 元3,11 Mr | 元1,55 Mr | 元1,17 Mr |
| Net Borç† | -元1,74 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元6,48 Mr | 元8,17 Mr | 元9,55 Mr | 元10,42 Mr | 元13,47 Mr | 元14,06 Mr | 元13,25 Mr | 元10,52 Mr | 元10,48 Mr | 元11,07 Mr | 元8,56 Mr | 元8,46 Mr | 元8,21 Mr | 元7,80 Mr | 元7,21 Mr | 元6,02 Mr | 元5,89 Mr | 元5,16 Mr | 元4,51 Mr | 元3,21 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,39 Mr | 元2,12 Mr | 元2,14 Mr | 元2,26 Mr | 元2,57 Mr | 元2,82 Mr | 元3,61 Mr | 元3,15 Mr | 元2,60 Mr | 元3,59 Mr | 元2,39 Mr | 元2,05 Mr | 元1,86 Mr | 元1,60 Mr | 元1,52 Mr | 元1,23 Mr | 元1,06 Mr | 元1,09 Mr | 元815,04 Mn | 元586,18 Mn |
| FAVÖK | 元293,66 Mn | 元940,76 Mn | 元353,50 Mn | 元94,33 Mn | 元1,05 Mr | 元1,21 Mr | 元1,55 Mr | 元1,50 Mr | 元963,49 Mn | 元807,77 Mn | 元923,31 Mn | 元915,53 Mn | 元618,05 Mn | 元564,52 Mn | 元464,76 Mn | 元509,80 Mn | 元369,66 Mn | 元403,68 Mn | 元309,92 Mn | 元226,41 Mn |
| Net Kâr | -元152,36 Mn | 元231,17 Mn | -元295,60 Mn | -元673,23 Mn | 元102,30 Mn | 元420,01 Mn | 元809,23 Mn | 元744,26 Mn | 元438,37 Mn | 元412,57 Mn | 元376,27 Mn | 元359,43 Mn | 元197,65 Mn | 元125,82 Mn | 元306,84 Mn | 元265,35 Mn | 元160,61 Mn | 元221,05 Mn | 元147,24 Mn | 元97,97 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,21 | 0,31 | -0,40 | -0,91 | 0,14 | 0,57 | 1,09 | 1,00 | 0,59 | 0,56 | 0,51 | 0,55 | 0,35 | 0,22 | 0,54 | 0,47 | 0,28 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元27,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元355,63 Mn | 元41,97 Mn | -元879,02 Mn | 元1,31 Mr | -元460,47 Mn | 元1,38 Mr | 元1,19 Mr | 元2,93 Mr | 元2,26 Mr | 元620,97 Mn | 元219,94 Mn | -元175,17 Mn | 元76,47 Mn | -元823,70 Mn | -元456,16 Mn | -元550,96 Mn | -元1,05 Mr | -元1,27 Mr | -元37,36 Mn | -元441,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元83,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 34,0% | 30,9% | 31,6% | 33,2% | 35,6% | 33,4% | 34,0% | 32,1% | 42,4% | 50,6% | 51,8% | 52,9% | 60,5% | 66,8% | 60,8% | 58,8% | 54,5% | 47,3% | 37,4% | 32,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,47 | 0,55 | 0,62 | 0,51 | 0,69 | 0,65 | 0,60 | 0,53 | 0,57 | 0,62 | 0,53 | 0,54 | 0,58 | 0,61 | 0,68 | 0,59 | 0,73 | 0,79 | 1,09 | 0,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,95 | 1,20 | 1,40 | 1,53 | 1,98 | 2,07 | 1,95 | 1,55 | 1,54 | 1,63 | 1,26 | 1,24 | 1,21 | 1,15 | 1,06 | 0,88 | 0,87 | 0,76 | 0,66 | 0,47 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,5% | 25,9% | 22,4% | 21,7% | 19,1% | 20,0% | 27,3% | 29,9% | 24,8% | 32,4% | 27,9% | 24,3% | 22,7% | 20,5% | 21,1% | 20,4% | 18,0% | 21,0% | 18,1% | 18,3% |
| FAVÖK Marjı | 4,5% | 11,5% | 3,7% | 0,9% | 7,8% | 8,6% | 11,7% | 14,3% | 9,2% | 7,3% | 10,8% | 10,8% | 7,5% | 7,2% | 6,4% | 8,5% | 6,3% | 7,8% | 6,9% | 7,1% |
| Net Kâr Marjı | -2,4% | 2,8% | -3,1% | -6,5% | 0,8% | 3,0% | 6,1% | 7,1% | 4,2% | 3,7% | 4,4% | 4,2% | 2,4% | 1,6% | 4,3% | 4,4% | 2,7% | 4,3% | 3,3% | 3,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -5,5% | 0,5% | -9,2% | 12,5% | -3,4% | 9,8% | 9,0% | 27,8% | 21,6% | 5,6% | 2,6% | -2,1% | 0,9% | -10,6% | -6,3% | -9,2% | -17,8% | -24,5% | -0,8% | -13,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,35 | -%1,35 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 660,37 | -%4,69 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,79 | +%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,74 | +%1,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 308,61 | -%6,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 595,27 | +%1,44 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,40 | -%1,20 |