000862Ning Xia Yin Xing Energy Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $770,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元8,62 Mr | 元9,30 Mr | 元9,54 Mr | 元8,97 Mr | 元7,44 Mr | 元8,93 Mr | 元9,36 Mr | 元9,74 Mr | 元10,02 Mr | 元10,02 Mr | 元9,36 Mr | 元9,94 Mr | 元4,99 Mr | 元5,38 Mr | 元5,45 Mr | 元3,83 Mr | 元2,18 Mr | 元1,51 Mr | 元1,23 Mr | 元783,42 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元29,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元4,37 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,11 Mr | 元2,43 Mr | 元4,06 Mr | 元3,52 Mr | 元4,00 Mr | 元5,90 Mr | 元5,99 Mr | 元6,42 Mr | 元6,62 Mr | 元6,60 Mr | 元7,08 Mr | 元7,31 Mr | 元3,84 Mr | 元3,96 Mr | 元3,40 Mr | 元2,11 Mr | 元1,54 Mr | 元968,90 Mn | 元627,10 Mn | 元365,80 Mn |
| Net Borç† | 元1,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元1,30 Mr | 元1,26 Mr | 元1,29 Mr | 元1,33 Mr | 元1,35 Mr | 元1,19 Mr | 元1,35 Mr | 元1,19 Mr | 元979,78 Mn | 元1,43 Mr | 元1,20 Mr | 元1,43 Mr | 元924,11 Mn | 元939,40 Mn | 元1,58 Mr | 元1,02 Mr | 元793,61 Mn | 元386,08 Mn | 元333,61 Mn | 元241,94 Mn |
| Brüt Kâr | 元446,49 Mn | 元412,05 Mn | 元404,70 Mn | 元450,29 Mn | 元431,19 Mn | 元329,36 Mn | 元406,75 Mn | 元447,05 Mn | 元303,72 Mn | 元401,73 Mn | 元362,09 Mn | 元541,24 Mn | 元209,51 Mn | 元159,85 Mn | 元327,78 Mn | 元238,11 Mn | 元193,07 Mn | 元136,47 Mn | 元113,30 Mn | 元83,36 Mn |
| FAVÖK | 元992,42 Mn | 元978,25 Mn | 元1,02 Mr | 元1,06 Mr | 元988,33 Mn | 元885,92 Mn | 元912,94 Mn | 元961,35 Mn | 元722,36 Mn | 元846,30 Mn | 元741,86 Mn | 元913,36 Mn | 元311,02 Mn | 元193,68 Mn | 元302,34 Mn | 元163,74 Mn | 元154,86 Mn | 元94,15 Mn | 元75,63 Mn | 元39,12 Mn |
| Net Kâr | 元44,46 Mn | 元86,91 Mn | 元160,40 Mn | 元203,85 Mn | 元93,60 Mn | 元34,30 Mn | 元28,93 Mn | 元53,15 Mn | -元179,29 Mn | 元11,03 Mn | -元117,03 Mn | 元19,36 Mn | -元148,07 Mn | 元5,61 Mn | 元49,04 Mn | 元31,72 Mn | 元35,95 Mn | 元28,73 Mn | 元18,96 Mn | 元2,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,05 | 0,09 | 0,20 | 0,29 | 0,13 | 0,05 | 0,04 | 0,08 | -0,25 | 0,02 | -0,22 | 0,04 | -0,52 | 0,02 | 0,17 | 0,11 | 0,13 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元849,55 Mn | 元65,04 Mn | -元23,17 Mn | 元284,52 Mn | 元1,69 Mr | 元522,02 Mn | 元578,85 Mn | 元657,63 Mn | -元135,89 Mn | 元376,90 Mn | 元488,08 Mn | 元294,86 Mn | 元173,18 Mn | -元529,98 Mn | -元1,26 Mr | -元863,53 Mn | -元330,75 Mn | -元93,87 Mn | -元222,47 Mn | -元90,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元372,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 12,9% | 26,2% | 42,6% | 39,3% | 53,8% | 66,0% | 64,1% | 65,9% | 66,0% | 65,9% | 75,7% | 73,6% | 77,0% | 73,6% | 62,3% | 55,0% | 70,6% | 64,0% | 51,1% | 46,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,15 | 0,18 | 0,13 | 0,14 | 0,12 | 0,10 | 0,14 | 0,13 | 0,14 | 0,19 | 0,17 | 0,29 | 0,27 | 0,36 | 0,26 | 0,27 | 0,31 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,29 | 0,30 | 0,30 | 0,31 | 0,27 | 0,31 | 0,27 | 0,22 | 0,33 | 0,27 | 0,33 | 0,21 | 0,22 | 0,36 | 0,23 | 0,18 | 0,09 | 0,08 | 0,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 34,3% | 32,7% | 31,3% | 33,9% | 31,9% | 27,6% | 30,1% | 37,6% | 31,0% | 28,1% | 30,2% | 37,8% | 22,7% | 17,0% | 20,7% | 23,3% | 24,3% | 35,3% | 34,0% | 34,5% |
| FAVÖK Marjı | 76,2% | 77,7% | 78,9% | 79,8% | 73,1% | 74,2% | 67,6% | 80,8% | 73,7% | 59,1% | 61,8% | 63,7% | 33,7% | 20,6% | 19,1% | 16,0% | 19,5% | 24,4% | 22,7% | 16,2% |
| Net Kâr Marjı | 3,4% | 6,9% | 12,4% | 15,4% | 6,9% | 2,9% | 2,1% | 4,5% | -18,3% | 0,8% | -9,8% | 1,4% | -16,0% | 0,6% | 3,1% | 3,1% | 4,5% | 7,4% | 5,7% | 1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 65,3% | 5,2% | -1,8% | 21,4% | 125,3% | 43,7% | 42,9% | 55,2% | -13,9% | 26,3% | 40,7% | 20,6% | 18,7% | -56,4% | -79,9% | -84,4% | -41,7% | -24,3% | -66,7% | -37,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |