000868Anhui Ankai Automobile Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $559,56 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,30 Mr | 元3,62 Mr | 元3,30 Mr | 元3,37 Mr | 元3,78 Mr | 元5,11 Mr | 元5,26 Mr | 元7,13 Mr | 元7,98 Mr | 元9,08 Mr | 元6,18 Mr | 元4,95 Mr | 元4,44 Mr | 元4,17 Mr | 元3,59 Mr | 元2,54 Mr | 元2,20 Mr | 元1,94 Mr | 元1,55 Mr | 元1,35 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,00 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元3,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元847,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,95 Mr | 元1,07 Mr | 元923,51 Mn | 元1,91 Mr | 元1,91 Mr | 元2,55 Mr | 元2,95 Mr | 元3,86 Mr | 元4,19 Mr | 元4,04 Mr | 元2,15 Mr | 元1,91 Mr | 元1,72 Mr | 元1,55 Mr | 元987,04 Mn | 元708,93 Mn | 元754,94 Mn | 元641,61 Mn | 元471,19 Mn | 元491,74 Mn |
| Net Borç† | -元56,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元3,42 Mr | 元2,73 Mr | 元2,14 Mr | 元1,47 Mr | 元1,76 Mr | 元3,25 Mr | 元3,37 Mr | 元3,14 Mr | 元5,44 Mr | 元4,75 Mr | 元4,01 Mr | 元4,83 Mr | 元3,53 Mr | 元3,84 Mr | 元3,73 Mr | 元3,15 Mr | 元2,19 Mr | 元2,14 Mr | 元1,16 Mr | 元1,00 Mr |
| Brüt Kâr | 元213,12 Mn | 元249,13 Mn | 元113,17 Mn | 元32,97 Mn | 元72,83 Mn | 元370,76 Mn | 元510,31 Mn | 元112,04 Mn | 元524,80 Mn | -元887,38 Mn | -元567,59 Mn | 元376,46 Mn | 元184,72 Mn | 元506,12 Mn | 元446,84 Mn | 元371,59 Mn | 元272,10 Mn | 元241,20 Mn | 元150,11 Mn | 元105,83 Mn |
| FAVÖK | -元43,40 Mn | 元25,13 Mn | -元130,48 Mn | -元224,80 Mn | -元224,08 Mn | -元268,69 Mn | 元51,47 Mn | -元610,02 Mn | -元200,06 Mn | -元1,73 Mr | -元1,24 Mr | -元167,59 Mn | -元270,29 Mn | 元95,51 Mn | 元128,55 Mn | 元93,45 Mn | 元51,13 Mn | 元75,23 Mn | 元50,82 Mn | -元87,04 Mn |
| Net Kâr | -元55,24 Mn | 元8,39 Mn | -元169,89 Mn | -元239,70 Mn | -元264,19 Mn | 元99,58 Mn | 元33,62 Mn | -元893,34 Mn | -元230,15 Mn | 元51,35 Mn | 元40,24 Mn | 元23,54 Mn | -元34,73 Mn | 元95,16 Mn | 元98,14 Mn | 元73,34 Mn | 元24,30 Mn | 元24,03 Mn | 元20,31 Mn | -元118,47 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,06 | 0,01 | -0,18 | -0,33 | -0,36 | 0,14 | 0,05 | -1,25 | -0,33 | 0,07 | 0,06 | 0,03 | -0,05 | 0,14 | 0,15 | 0,12 | 0,04 | 0,04 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元99,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元427,38 Mn | 元748.420 | 元436,07 Mn | 元314,72 Mn | -元596,88 Mn | 元376,77 Mn | 元511,57 Mn | -元353,89 Mn | 元215,99 Mn | -元1,34 Mr | -元481,47 Mn | -元62,30 Mn | -元358,60 Mn | 元296,76 Mn | 元190,38 Mn | 元41,73 Mn | 元168,86 Mn | 元122,31 Mn | -元25,54 Mn | 元27,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元24,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 45,3% | 29,5% | 28,0% | 56,7% | 50,4% | 49,9% | 56,1% | 54,1% | 52,5% | 44,5% | 34,8% | 38,6% | 38,7% | 37,1% | 27,5% | 27,9% | 34,4% | 33,0% | 30,4% | 36,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,80 | 0,75 | 0,65 | 0,44 | 0,47 | 0,64 | 0,64 | 0,44 | 0,68 | 0,52 | 0,65 | 0,97 | 0,80 | 0,92 | 1,04 | 1,24 | 1,00 | 1,10 | 0,75 | 0,74 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,04 | 3,22 | 2,53 | 1,74 | 2,08 | 3,84 | 3,98 | 3,70 | 6,42 | 5,60 | 4,73 | 5,70 | 4,16 | 4,52 | 4,40 | 3,72 | 2,58 | 2,53 | 1,37 | 1,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 6,2% | 9,1% | 5,3% | 2,2% | 4,1% | 11,4% | 15,1% | 3,6% | 9,6% | -18,7% | -14,1% | 7,8% | 5,2% | 13,2% | 12,0% | 11,8% | 12,4% | 11,3% | 12,9% | 10,6% |
| FAVÖK Marjı | -1,3% | 0,9% | -6,1% | -15,3% | -12,7% | -8,3% | 1,5% | -19,4% | -3,7% | -36,5% | -30,9% | -3,5% | -7,7% | 2,5% | 3,4% | 3,0% | 2,3% | 3,5% | 4,4% | -8,7% |
| Net Kâr Marjı | -1,6% | 0,3% | -7,9% | -16,3% | -15,0% | 3,1% | 1,0% | -28,4% | -4,2% | 1,1% | 1,0% | 0,5% | -1,0% | 2,5% | 2,6% | 2,3% | 1,1% | 1,1% | 1,7% | -11,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,5% | 0,0% | 20,4% | 21,4% | -33,9% | 11,6% | 15,2% | -11,3% | 4,0% | -28,1% | -12,0% | -1,3% | -10,2% | 7,7% | 5,1% | 1,3% | 7,7% | 5,7% | -2,2% | 2,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |