000877Tianshan Material Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,91 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元275,96 Mr | 元288,01 Mr | 元294,72 Mr | 元288,84 Mr | 元285,20 Mr | 元258,81 Mr | 元15,28 Mr | 元17,04 Mr | 元18,47 Mr | 元18,47 Mr | 元20,53 Mr | 元21,63 Mr | 元21,68 Mr | 元19,50 Mr | 元15,57 Mr | 元10,42 Mr | 元7,94 Mr | 元6,01 Mr | 元4,44 Mr | 元4,28 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元8,91 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元183,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元91,53 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元139,24 Mr | 元143,75 Mr | 元143,85 Mr | 元137,55 Mr | 元133,47 Mr | 元119,94 Mr | 元2,73 Mr | 元4,77 Mr | 元7,24 Mr | 元8,77 Mr | 元10,29 Mr | 元10,75 Mr | 元10,30 Mr | 元8,46 Mr | 元7,45 Mr | 元4,21 Mr | 元4,06 Mr | 元2,93 Mr | 元2,44 Mr | 元2,50 Mr |
| Net Borç† | 元129,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元74,18 Mr | 元86,69 Mr | 元107,00 Mr | 元132,64 Mr | 元170,02 Mr | 元162,28 Mr | 元9,53 Mr | 元7,78 Mr | 元7,03 Mr | 元4,97 Mr | 元5,02 Mr | 元6,50 Mr | 元7,86 Mr | 元7,65 Mr | 元8,21 Mr | 元5,70 Mr | 元4,11 Mr | 元3,49 Mr | 元2,52 Mr | 元2,01 Mr |
| Brüt Kâr | 元11,20 Mr | 元12,24 Mr | 元14,85 Mr | 元19,10 Mr | 元40,27 Mr | 元43,68 Mr | 元3,28 Mr | 元2,63 Mr | 元1,89 Mr | 元924,62 Mn | 元495,90 Mn | 元1,18 Mr | 元1,55 Mr | 元1,45 Mr | 元2,60 Mr | 元1,61 Mr | 元1,06 Mr | 元929,40 Mn | 元636,37 Mn | 元467,17 Mn |
| FAVÖK | 元11,79 Mr | 元12,48 Mr | 元15,47 Mr | 元19,80 Mr | 元36,40 Mr | 元41,07 Mr | 元3,43 Mr | 元2,91 Mr | 元2,12 Mr | 元1,32 Mr | 元813,21 Mn | 元1,35 Mr | 元1,46 Mr | 元1,16 Mr | 元2,20 Mr | 元1,16 Mr | 元726,21 Mn | 元629,53 Mn | 元441,73 Mn | 元338,33 Mn |
| Net Kâr | -元7,29 Mr | -元717,32 Mn | 元1,97 Mr | 元4,54 Mr | 元12,55 Mr | 元12,99 Mr | 元1,64 Mr | 元1,24 Mr | 元264,93 Mn | 元99,79 Mn | -元525,05 Mn | 元252,48 Mn | 元280,20 Mn | 元318,71 Mn | 元1,13 Mr | 元505,42 Mn | 元351,03 Mn | 元192,00 Mn | 元104,80 Mn | 元44,25 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,03 | -0,09 | 0,23 | 0,52 | 1,50 | 12,38 | 1,56 | 1,18 | 0,30 | 0,11 | -0,60 | 0,29 | 0,32 | 0,37 | 1,61 | 0,77 | 0,62 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元7,73 Mr | 元3,62 Mr | 元6,64 Mr | 元491,22 Mn | 元8,81 Mr | 元24,03 Mr | 元2,50 Mr | 元1,68 Mr | 元1,01 Mr | 元654,98 Mn | 元130,91 Mn | -元392,09 Mn | -元1,18 Mr | -元2,61 Mr | -元2,06 Mr | -元1,27 Mr | -元307,12 Mn | 元16,10 Mn | 元433,59 Mn | 元322,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元5,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 50,5% | 49,9% | 48,8% | 47,6% | 46,8% | 46,3% | 17,9% | 28,0% | 39,2% | 47,5% | 50,1% | 49,7% | 47,5% | 43,4% | 47,8% | 40,4% | 51,2% | 48,7% | 54,9% | 58,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,27 | 0,30 | 0,36 | 0,46 | 0,60 | 0,63 | 0,62 | 0,46 | 0,38 | 0,27 | 0,24 | 0,30 | 0,36 | 0,39 | 0,53 | 0,55 | 0,52 | 0,58 | 0,57 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,81 | 0,95 | 1,17 | 1,45 | 1,86 | 1,77 | 0,10 | 0,09 | 0,08 | 0,05 | 0,05 | 0,07 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,06 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,02 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 15,1% | 14,1% | 13,9% | 14,4% | 23,7% | 26,9% | 34,4% | 33,7% | 26,9% | 18,6% | 9,9% | 18,1% | 19,7% | 19,0% | 31,7% | 28,3% | 25,6% | 26,6% | 25,3% | 23,3% |
| FAVÖK Marjı | 15,9% | 14,4% | 14,5% | 14,9% | 21,4% | 25,3% | 36,0% | 37,4% | 30,1% | 26,6% | 16,2% | 20,8% | 18,5% | 15,2% | 26,8% | 20,4% | 17,6% | 18,0% | 17,5% | 16,9% |
| Net Kâr Marjı | -9,8% | -0,8% | 1,8% | 3,4% | 7,4% | 8,0% | 17,2% | 16,0% | 3,8% | 2,0% | -10,5% | 3,9% | 3,6% | 4,2% | 13,8% | 8,9% | 8,5% | 5,5% | 4,2% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,4% | 4,2% | 6,2% | 0,4% | 5,2% | 14,8% | 26,3% | 21,6% | 14,4% | 13,2% | 2,6% | -6,0% | -15,0% | -34,1% | -25,1% | -22,2% | -7,5% | 0,5% | 17,2% | 16,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 282,88 | -%2,15 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 704,56 | -%4,14 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,90 | -%0,34 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,91 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 336,09 | -%4,33 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 595,00 | +%0,68 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,46 | -%1,50 |