000883Hubei Energy Group Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,69 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元100,36 Mr | 元98,42 Mr | 元91,29 Mr | 元79,47 Mr | 元73,08 Mr | 元60,25 Mr | 元60,36 Mr | 元48,33 Mr | 元46,36 Mr | 元41,76 Mr | 元42,99 Mr | 元33,67 Mr | 元31,69 Mr | 元32,25 Mr | 元31,51 Mr | 元28,60 Mr | 元34,99 Mr | 元4,10 Mr | 元3,01 Mr | 元2,37 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元3,70 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元55,75 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元44,25 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元48,35 Mr | 元48,60 Mr | 元41,62 Mr | 元32,73 Mr | 元27,43 Mr | 元20,20 Mr | 元22,05 Mr | 元14,98 Mr | 元14,49 Mr | 元12,42 Mr | 元15,38 Mr | 元15,68 Mr | 元15,50 Mr | 元17,22 Mr | 元19,98 Mr | 元16,53 Mr | 元20,95 Mr | 元1,58 Mr | 元1,12 Mr | 元887,77 Mn |
| Net Borç† | 元42,72 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元17,38 Mr | 元19,94 Mr | 元18,61 Mr | 元20,42 Mr | 元22,49 Mr | 元16,89 Mr | 元15,72 Mr | 元12,26 Mr | 元11,50 Mr | 元9,31 Mr | 元7,02 Mr | 元7,21 Mr | 元11,05 Mr | 元10,23 Mr | 元9,54 Mr | 元11,23 Mr | 元8,83 Mr | 元3,76 Mr | 元2,74 Mr | 元1,70 Mr |
| Brüt Kâr | 元3,70 Mr | 元4,88 Mr | 元3,64 Mr | 元2,64 Mr | 元3,58 Mr | 元4,49 Mr | 元3,07 Mr | 元2,40 Mr | 元3,09 Mr | 元3,22 Mr | 元2,57 Mr | 元2,21 Mr | 元1,80 Mr | 元1,96 Mr | 元1,53 Mr | 元2,23 Mr | 元2,09 Mr | 元386,73 Mn | 元279,27 Mn | 元215,27 Mn |
| FAVÖK | 元6,44 Mr | 元7,08 Mr | 元5,48 Mr | 元4,15 Mr | 元5,44 Mr | 元6,12 Mr | 元4,21 Mr | 元3,51 Mr | 元4,25 Mr | 元4,17 Mr | 元3,01 Mr | 元2,81 Mr | 元2,33 Mr | 元2,63 Mr | 元2,28 Mr | 元2,58 Mr | 元2,32 Mr | 元205,54 Mn | 元143,72 Mn | 元112,43 Mn |
| Net Kâr | 元1,91 Mr | 元1,81 Mr | 元1,75 Mr | 元1,16 Mr | 元2,35 Mr | 元2,46 Mr | 元1,50 Mr | 元1,81 Mr | 元2,17 Mr | 元1,91 Mr | 元1,58 Mr | 元1,14 Mr | 元943,76 Mn | 元669,49 Mn | 元599,81 Mn | 元1,04 Mr | 元694,37 Mn | 元31,16 Mn | 元21,73 Mn | 元20,37 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,29 | 0,28 | 0,27 | 0,18 | 0,36 | 0,38 | 0,23 | 0,28 | 0,33 | 0,29 | 0,29 | 0,21 | 0,18 | 0,15 | 0,15 | 0,25 | 0,17 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元22,84 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元841,33 Mn | -元4,48 Mr | -元6,17 Mr | 元264,97 Mn | -元48,97 Mn | 元3,18 Mr | -元339,88 Mn | -元920,23 Mn | -元200,86 Mn | -元717,96 Mn | 元467,84 Mn | 元382,90 Mn | 元507,99 Mn | 元2,05 Mr | 元867,01 Mn | 元790,30 Mn | 元1,51 Mr | 元55,04 Mn | -元218,47 Mn | 元156,52 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元7,43 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 48,2% | 49,4% | 45,6% | 41,2% | 37,5% | 33,5% | 36,5% | 31,0% | 31,3% | 29,7% | 35,8% | 46,6% | 48,9% | 53,4% | 63,4% | 57,8% | 59,9% | 38,7% | 37,3% | 37,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,17 | 0,20 | 0,20 | 0,26 | 0,31 | 0,28 | 0,26 | 0,25 | 0,25 | 0,22 | 0,16 | 0,21 | 0,35 | 0,32 | 0,30 | 0,39 | 0,25 | 0,92 | 0,91 | 0,72 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,45 | 0,42 | 0,46 | 0,51 | 0,38 | 0,36 | 0,28 | 0,26 | 0,21 | 0,16 | 0,16 | 0,25 | 0,23 | 0,22 | 0,25 | 0,20 | 0,09 | 0,06 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,3% | 24,5% | 19,6% | 12,9% | 15,9% | 26,6% | 19,5% | 19,6% | 26,9% | 34,6% | 36,6% | 30,6% | 16,3% | 19,2% | 16,1% | 19,9% | 23,6% | 10,3% | 10,2% | 12,6% |
| FAVÖK Marjı | 37,1% | 35,5% | 29,5% | 20,3% | 24,2% | 36,2% | 26,8% | 28,6% | 37,0% | 44,8% | 42,9% | 39,0% | 21,1% | 25,7% | 23,9% | 23,0% | 26,2% | 5,5% | 5,2% | 6,6% |
| Net Kâr Marjı | 11,0% | 9,1% | 9,4% | 5,7% | 10,4% | 14,5% | 9,5% | 14,8% | 18,9% | 20,5% | 22,5% | 15,9% | 8,5% | 6,5% | 6,3% | 9,2% | 7,9% | 0,8% | 0,8% | 1,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,8% | -22,4% | -33,2% | 1,3% | -0,2% | 18,8% | -2,2% | -7,5% | -1,7% | -7,7% | 6,7% | 5,3% | 4,6% | 20,0% | 9,1% | 7,0% | 17,2% | 1,5% | -8,0% | 9,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 286,52 | -%0,89 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 722,38 | -%1,72 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,21 | -%1,18 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,32 | +%1,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 347,39 | -%1,11 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 587,68 | -%0,56 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,05 | -%0,22 |