000888Emei Shan Tourism Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $736,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元3,25 Mr | 元3,27 Mr | 元3,25 Mr | 元3,09 Mr | 元3,49 Mr | 元3,48 Mr | 元3,08 Mr | 元2,87 Mr | 元2,70 Mr | 元2,64 Mr | 元2,47 Mr | 元2,21 Mr | 元1,93 Mr | 元1,30 Mr | 元1,22 Mr | 元1,18 Mr | 元1,11 Mr | 元1,07 Mr | 元1,10 Mr | 元1,01 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,67 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元831,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,39 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元220,32 Mn | 元521,26 Mn | 元526,00 Mn | 元492,56 Mn | 元619,80 Mn | 元581,75 Mn | 元206,08 Mn | 元205,64 Mn | 元220,23 Mn | 元323,14 Mn | 元256,46 Mn | 元172,09 Mn | 元117,09 Mn | 元95,00 Mn | 元162,09 Mn | 元272,09 Mn | 元312,09 Mn | 元387,09 Mn | 元405,00 Mn | 元295,00 Mn |
| Net Borç† | -元1,45 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元929,60 Mn | 元1,01 Mr | 元1,04 Mr | 元423,55 Mn | 元620,54 Mn | 元459,48 Mn | 元1,10 Mr | 元1,07 Mr | 元1,08 Mr | 元1,01 Mr | 元1,02 Mr | 元950,28 Mn | 元789,23 Mn | 元906,69 Mn | 元865,71 Mn | 元705,61 Mn | 元579,36 Mn | 元378,16 Mn | 元457,97 Mn | 元369,69 Mn |
| Brüt Kâr | 元432,80 Mn | 元475,74 Mn | 元477,17 Mn | -元25,61 Mn | 元159,42 Mn | 元78,01 Mn | 元439,60 Mn | 元415,24 Mn | 元434,70 Mn | 元365,06 Mn | 元361,23 Mn | 元383,46 Mn | 元301,29 Mn | 元383,70 Mn | 元344,15 Mn | 元259,08 Mn | 元231,82 Mn | 元119,17 Mn | 元179,47 Mn | 元170,81 Mn |
| FAVÖK | 元359,16 Mn | 元453,03 Mn | 元468,92 Mn | -元11,03 Mn | 元175,42 Mn | 元90,54 Mn | 元410,07 Mn | 元417,04 Mn | 元392,85 Mn | 元323,11 Mn | 元332,00 Mn | 元382,84 Mn | 元263,17 Mn | 元338,24 Mn | 元277,56 Mn | 元240,84 Mn | 元211,95 Mn | 元140,70 Mn | 元160,54 Mn | 元124,65 Mn |
| Net Kâr | 元220,03 Mn | 元234,64 Mn | 元227,62 Mn | -元145,69 Mn | 元18,08 Mn | -元38,52 Mn | 元226,18 Mn | 元209,24 Mn | 元196,61 Mn | 元191,20 Mn | 元196,25 Mn | 元189,50 Mn | 元114,20 Mn | 元188,84 Mn | 元145,10 Mn | 元110,29 Mn | 元83,86 Mn | 元22,33 Mn | 元46,35 Mn | 元41,26 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,42 | 0,45 | 0,43 | -0,28 | 0,03 | -0,07 | 0,43 | 0,40 | 0,37 | 0,36 | 0,37 | 0,36 | 0,24 | 0,40 | 0,31 | 0,23 | 0,18 | 0,05 | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元1,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元311,03 Mn | 元256,24 Mn | 元412,56 Mn | -元104,13 Mn | 元133,17 Mn | -元51,77 Mn | 元359,51 Mn | 元319,18 Mn | 元125,59 Mn | 元24,59 Mn | 元46,78 Mn | -元63,01 Mn | -元34,64 Mn | 元67,30 Mn | 元208,90 Mn | 元180,15 Mn | 元105,46 Mn | 元49,28 Mn | -元29,45 Mn | -元112,04 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元67,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,8% | 16,0% | 16,2% | 16,0% | 17,8% | 16,7% | 6,7% | 7,2% | 8,2% | 12,3% | 10,4% | 7,8% | 6,1% | 7,3% | 13,3% | 23,1% | 28,2% | 36,0% | 36,7% | 29,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,31 | 0,32 | 0,14 | 0,18 | 0,13 | 0,36 | 0,37 | 0,40 | 0,38 | 0,41 | 0,43 | 0,41 | 0,70 | 0,71 | 0,60 | 0,52 | 0,35 | 0,42 | 0,37 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,39 | 0,42 | 0,43 | 0,18 | 0,26 | 0,19 | 0,46 | 0,45 | 0,45 | 0,42 | 0,43 | 0,40 | 0,33 | 0,38 | 0,36 | 0,30 | 0,24 | 0,16 | 0,19 | 0,15 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 46,6% | 47,2% | 46,1% | -6,0% | 25,7% | 17,0% | 39,8% | 38,8% | 40,4% | 36,3% | 35,5% | 40,4% | 38,2% | 42,3% | 39,8% | 36,7% | 40,0% | 31,5% | 39,2% | 46,2% |
| FAVÖK Marjı | 38,6% | 44,9% | 45,3% | -2,6% | 28,3% | 19,7% | 37,2% | 39,0% | 36,5% | 32,1% | 32,6% | 40,3% | 33,3% | 37,3% | 32,1% | 34,1% | 36,6% | 37,2% | 35,1% | 33,7% |
| Net Kâr Marjı | 23,7% | 23,3% | 22,0% | -34,4% | 2,9% | -8,4% | 20,5% | 19,6% | 18,3% | 19,0% | 19,3% | 19,9% | 14,5% | 20,8% | 16,8% | 15,6% | 14,5% | 5,9% | 10,1% | 11,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 33,5% | 25,4% | 39,9% | -24,6% | 21,5% | -11,3% | 32,6% | 29,9% | 11,7% | 2,4% | 4,6% | -6,6% | -4,4% | 7,4% | 24,1% | 25,5% | 18,2% | 13,0% | -6,4% | -30,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 283,23 | -%2,03 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 709,97 | -%3,41 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,38 | -%0,97 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,61 | +%0,99 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 337,47 | -%3,94 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,56 | +%0,26 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,64 | -%1,11 |