000890Jiangsu Fasten Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $480,92 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元944,87 Mn | 元1,05 Mr | 元1,55 Mr | 元1,84 Mr | 元1,96 Mr | 元932,14 Mn | 元4,79 Mr | 元7,49 Mr | 元9,69 Mr | 元8,79 Mr | 元2,98 Mr | 元3,11 Mr | 元3,24 Mr | 元2,95 Mr | 元3,32 Mr | 元3,38 Mr | 元3,03 Mr | 元3,05 Mr | 元3,72 Mr | 元3,80 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元69,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元870,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元73,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元723,41 Mn | 元822,70 Mn | 元1,16 Mr | 元1,32 Mr | 元1,23 Mr | 元839,56 Mn | 元3,73 Mr | 元5,70 Mr | 元5,41 Mr | 元6,91 Mr | 元1,29 Mr | 元1,58 Mr | 元1,80 Mr | 元1,37 Mr | 元1,78 Mr | 元1,70 Mr | 元1,53 Mr | 元1,48 Mr | 元2,03 Mr | 元2,05 Mr |
| Net Borç† | 元653,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元309,54 Mn | 元312,04 Mn | 元441,31 Mn | 元674,39 Mn | 元666,35 Mn | 元465,84 Mn | 元997,08 Mn | 元1,69 Mr | 元1,99 Mr | 元1,88 Mr | 元1,42 Mr | 元1,54 Mr | 元1,56 Mr | 元1,75 Mr | 元1,80 Mr | 元1,68 Mr | 元1,49 Mr | 元2,05 Mr | 元2,18 Mr | 元1,96 Mr |
| Brüt Kâr | 元14,59 Mn | -元15,74 Mn | 元35,42 Mn | 元80,44 Mn | 元111,49 Mn | -元79,57 Mn | -元351,75 Mn | 元199,91 Mn | 元322,57 Mn | 元258,63 Mn | 元175,07 Mn | 元199,71 Mn | 元242,06 Mn | 元240,33 Mn | 元203,26 Mn | 元231,38 Mn | 元202,98 Mn | 元262,52 Mn | 元297,43 Mn | 元259,63 Mn |
| FAVÖK | -元5,04 Mn | -元37,66 Mn | 元35,94 Mn | 元87,42 Mn | 元105,93 Mn | -元77,04 Mn | -元751,03 Mn | 元164,70 Mn | 元236,33 Mn | 元182,61 Mn | 元136,88 Mn | 元188,20 Mn | 元230,39 Mn | 元199,11 Mn | 元184,29 Mn | 元197,45 Mn | 元209,18 Mn | 元240,18 Mn | 元285,41 Mn | 元259,47 Mn |
| Net Kâr | -元67,67 Mn | -元105,93 Mn | 元11,44 Mn | -元11,30 Mn | 元40,01 Mn | 元15,96 Mn | -元777,56 Mn | -元145,23 Mn | 元143,14 Mn | 元141,35 Mn | 元5,53 Mn | 元5,21 Mn | 元6,40 Mn | 元10,42 Mn | 元13,43 Mn | 元12,87 Mn | 元12,35 Mn | 元10,28 Mn | 元15,40 Mn | 元26,62 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,16 | -0,25 | 0,03 | -0,03 | 0,10 | 0,04 | -2,05 | -0,38 | 0,38 | 0,37 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,03 | — | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元3,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元32,11 Mn | 元18,54 Mn | 元20,85 Mn | 元25,18 Mn | -元198,98 Mn | 元2,06 Mr | 元1,66 Mr | 元1,30 Mr | -元838,56 Mn | -元2,49 Mr | -元11,97 Mn | 元217,63 Mn | -元141,15 Mn | 元320,72 Mn | -元609,04 Mn | -元141,26 Mn | -元78,87 Mn | -元107,58 Mn | 元26,16 Mn | 元93,45 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元13,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 76,6% | 78,7% | 74,9% | 71,6% | 62,9% | 90,1% | 77,9% | 76,0% | 55,9% | 78,6% | 43,4% | 50,7% | 55,5% | 46,4% | 53,6% | 50,1% | 50,6% | 48,4% | 54,5% | 54,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,33 | 0,30 | 0,29 | 0,37 | 0,34 | 0,50 | 0,21 | 0,23 | 0,21 | 0,21 | 0,48 | 0,50 | 0,48 | 0,59 | 0,54 | 0,50 | 0,49 | 0,67 | 0,59 | 0,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,21 | 4,24 | 6,00 | 9,17 | 9,06 | 6,34 | 13,56 | 22,97 | 27,08 | 25,61 | 19,31 | 20,99 | 21,20 | 23,82 | 24,53 | 22,88 | 20,21 | 27,90 | 29,61 | 26,65 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,7% | -5,0% | 8,0% | 11,9% | 16,7% | -17,1% | -35,3% | 11,8% | 16,2% | 13,7% | 12,3% | 12,9% | 15,5% | 13,7% | 11,3% | 13,8% | 13,7% | 12,8% | 13,7% | 13,3% |
| FAVÖK Marjı | -1,6% | -12,1% | 8,1% | 13,0% | 15,9% | -16,5% | -75,3% | 9,8% | 11,9% | 9,7% | 9,6% | 12,2% | 14,8% | 11,4% | 10,2% | 11,7% | 14,1% | 11,7% | 13,1% | 13,2% |
| Net Kâr Marjı | -21,9% | -33,9% | 2,6% | -1,7% | 6,0% | 3,4% | -78,0% | -8,6% | 7,2% | 7,5% | 0,4% | 0,3% | 0,4% | 0,6% | 0,7% | 0,8% | 0,8% | 0,5% | 0,7% | 1,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,4% | 5,9% | 4,7% | 3,7% | -29,9% | 442,5% | 166,2% | 76,9% | -42,1% | -132,4% | -0,8% | 14,1% | -9,1% | 18,3% | -33,8% | -8,4% | -5,3% | -5,2% | 1,2% | 4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,10 | -%3,11 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 735,00 | +%1,45 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,18 | -%2,86 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,79 | -%0,85 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,30 | +%1,06 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,00 | +%0,51 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,15 | -%0,37 |