000895Henan Shuanghui Investment & Development Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,04 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元39,57 Mr | 元37,42 Mr | 元36,83 Mr | 元36,69 Mr | 元33,98 Mr | 元34,89 Mr | 元28,63 Mr | 元22,87 Mr | 元23,11 Mr | 元21,35 Mr | 元22,88 Mr | 元21,98 Mr | 元19,75 Mr | 元16,70 Mr | 元7,84 Mr | 元6,68 Mr | 元5,74 Mr | 元4,44 Mr | 元4,03 Mr | 元3,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元4,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元17,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元21,57 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元10,52 Mr | 元8,22 Mr | 元7,22 Mr | 元3,89 Mr | 元3,54 Mr | 元3,41 Mr | 元4,06 Mr | 元3,95 Mr | 元3,27 Mr | 元1,40 Mr | 元610,26 Mn | 元306,88 Mn | 元195,19 Mn | 元378,75 Mn | 元917,06 Mn | 元10,83 Mn | 元11,41 Mn | 元11,42 Mn | 元27,00 Mn | 元41,23 Mn |
| Net Borç† | -元583,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元59,27 Mr | 元59,53 Mr | 元59,76 Mr | 元62,57 Mr | 元66,65 Mr | 元73,77 Mr | 元60,22 Mr | 元48,71 Mr | 元50,40 Mr | 元51,85 Mr | 元44,51 Mr | 元45,51 Mr | 元44,76 Mr | 元39,50 Mr | 元37,59 Mr | 元36,72 Mr | 元28,33 Mr | 元25,99 Mr | 元21,84 Mr | 元15,43 Mr |
| Brüt Kâr | 元10,53 Mr | 元10,31 Mr | 元9,85 Mr | 元10,08 Mr | 元10,06 Mr | 元11,49 Mr | 元11,07 Mr | 元10,33 Mr | 元9,35 Mr | 元9,24 Mr | 元8,90 Mr | 元8,81 Mr | 元8,45 Mr | 元6,84 Mr | 元2,67 Mr | -元55,27 Mn | 元2,75 Mr | 元2,36 Mr | 元1,93 Mr | 元1,84 Mr |
| FAVÖK | 元8,17 Mr | 元8,27 Mr | 元7,81 Mr | 元7,83 Mr | 元6,68 Mr | 元8,47 Mr | 元7,58 Mr | 元7,02 Mr | 元6,41 Mr | 元6,39 Mr | 元6,12 Mr | 元5,60 Mr | 元5,46 Mr | 元4,26 Mr | 元903,15 Mn | 元1,69 Mr | 元1,40 Mr | 元1,17 Mr | 元927,85 Mn | 元893,77 Mn |
| Net Kâr | 元5,10 Mr | 元4,99 Mr | 元5,05 Mr | 元5,62 Mr | 元4,87 Mr | 元6,26 Mr | 元5,44 Mr | 元4,91 Mr | 元4,32 Mr | 元4,41 Mr | 元4,26 Mr | 元4,04 Mr | 元3,86 Mr | 元2,89 Mr | 元564,89 Mn | 元1,09 Mr | 元910,66 Mn | 元698,89 Mn | 元561,88 Mn | 元467,52 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,47 | 1,44 | 1,46 | 1,62 | 1,40 | 1,81 | 1,64 | 1,49 | 1,31 | 1,34 | 1,29 | 1,22 | 1,17 | 0,87 | 0,31 | 0,60 | 0,50 | 0,38 | 0,31 | 0,26 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元162,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元6,59 Mr | 元7,17 Mr | 元1,18 Mr | 元4,14 Mr | 元2,30 Mr | 元7,88 Mr | 元3,90 Mr | 元4,52 Mr | 元5,17 Mr | 元4,75 Mr | 元3,67 Mr | 元2,38 Mr | 元2,61 Mr | 元3,40 Mr | 元582,81 Mn | 元1,06 Mr | 元1,04 Mr | 元858,98 Mn | 元594,23 Mn | 元531,80 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元900,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 26,6% | 22,0% | 19,6% | 10,6% | 10,4% | 9,8% | 14,2% | 17,3% | 14,1% | 6,5% | 2,7% | 1,4% | 1,0% | 2,3% | 11,7% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,7% | 1,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,50 | 1,59 | 1,62 | 1,71 | 1,96 | 2,11 | 2,10 | 2,13 | 2,18 | 2,43 | 1,94 | 2,07 | 2,27 | 2,37 | 4,79 | 5,49 | 4,93 | 5,85 | 5,43 | 4,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,75 | 2,76 | 2,77 | 2,90 | 3,09 | 3,42 | 2,79 | 2,26 | 2,34 | 2,40 | 2,06 | 2,11 | 2,08 | 1,83 | 1,74 | 1,70 | 1,31 | 1,21 | 1,01 | 0,72 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,8% | 17,3% | 16,5% | 16,1% | 15,1% | 15,6% | 18,4% | 21,2% | 18,6% | 17,8% | 20,0% | 19,4% | 18,9% | 17,3% | 7,1% | -0,2% | 9,7% | 9,1% | 8,8% | 11,9% |
| FAVÖK Marjı | 13,8% | 13,9% | 13,1% | 12,5% | 10,0% | 11,5% | 12,6% | 14,4% | 12,7% | 12,3% | 13,8% | 12,3% | 12,2% | 10,8% | 2,4% | 4,6% | 4,9% | 4,5% | 4,2% | 5,8% |
| Net Kâr Marjı | 8,6% | 8,4% | 8,5% | 9,0% | 7,3% | 8,5% | 9,0% | 10,1% | 8,6% | 8,5% | 9,6% | 8,9% | 8,6% | 7,3% | 1,5% | 3,0% | 3,2% | 2,7% | 2,6% | 3,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,1% | 12,0% | 2,0% | 6,6% | 3,5% | 10,7% | 6,5% | 9,3% | 10,3% | 9,2% | 8,2% | 5,2% | 5,8% | 8,6% | 1,6% | 2,9% | 3,7% | 3,3% | 2,7% | 3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 289,61 | -%2,94 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 733,73 | +%1,28 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,19 | -%2,85 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 82,75 | -%0,90 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 351,58 | +%1,15 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 592,55 | +%0,78 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 46,02 | -%0,65 |