000912Sichuan Lutianhua Company Limited By Shares Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $943,24 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元9,41 Mr | 元10,89 Mr | 元10,39 Mr | 元10,46 Mr | 元9,69 Mr | 元8,19 Mr | 元6,78 Mr | 元7,07 Mr | 元5,96 Mr | 元7,66 Mr | 元8,29 Mr | 元12,64 Mr | 元13,36 Mr | 元13,11 Mr | 元9,32 Mr | 元7,32 Mr | 元7,41 Mr | 元7,83 Mr | 元5,35 Mr | 元5,13 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元1,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,93 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元6,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,82 Mr | 元2,78 Mr | 元2,91 Mr | 元3,23 Mr | 元3,05 Mr | 元2,06 Mr | 元1,06 Mr | 元1,30 Mr | 元5,95 Mr | 元6,02 Mr | 元6,45 Mr | 元9,86 Mr | 元9,82 Mr | 元9,19 Mr | 元5,02 Mr | 元3,12 Mr | 元2,53 Mr | 元3,28 Mr | 元1,46 Mr | 元1,53 Mr |
| Net Borç† | -元478,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,49 Mr | 元5,06 Mr | 元6,41 Mr | 元7,52 Mr | 元6,74 Mr | 元5,61 Mr | 元5,46 Mr | 元4,39 Mr | 元3,71 Mr | 元3,05 Mr | 元3,02 Mr | 元4,00 Mr | 元4,06 Mr | 元4,16 Mr | 元3,84 Mr | 元3,50 Mr | 元4,74 Mr | 元5,76 Mr | 元5,88 Mr | 元4,80 Mr |
| Brüt Kâr | 元334,19 Mn | 元378,45 Mn | 元887,22 Mn | 元1,27 Mr | 元1,25 Mr | 元687,15 Mn | 元622,58 Mn | 元913,16 Mn | 元369,55 Mn | 元1,84 Mn | 元231,60 Mn | 元20,06 Mn | 元470,86 Mn | 元689,60 Mn | 元626,42 Mn | 元394,59 Mn | 元683,76 Mn | 元1,23 Mr | 元1,14 Mr | 元1,05 Mr |
| FAVÖK | 元281,00 Mn | 元280,13 Mn | 元500,93 Mn | 元835,58 Mn | 元828,64 Mn | 元532,48 Mn | 元525,34 Mn | 元711,41 Mn | 元422,38 Mn | -元2,12 Mn | 元147,54 Mn | -元7,62 Mn | 元252,75 Mn | 元510,47 Mn | 元400,92 Mn | 元246,82 Mn | 元546,80 Mn | 元970,63 Mn | 元924,94 Mn | 元836,86 Mn |
| Net Kâr | 元31,79 Mn | 元21,16 Mn | 元150,04 Mn | 元367,27 Mn | 元446,16 Mn | 元380,85 Mn | 元283,27 Mn | 元351,60 Mn | -元1,49 Mr | -元637,20 Mn | 元18,27 Mn | -元1,14 Mr | -元297,51 Mn | 元15,85 Mn | 元15,34 Mn | -元167,01 Mn | 元111,00 Mn | 元298,64 Mn | 元454,13 Mn | 元449,04 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,01 | 0,10 | 0,23 | 0,28 | 0,24 | 0,18 | 0,35 | -2,54 | -1,09 | 0,03 | -1,95 | -0,51 | 0,03 | 0,03 | -0,29 | 0,19 | 0,51 | 0,78 | 0,77 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元48,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元334,30 Mn | 元32,20 Mn | 元662,42 Mn | 元749,17 Mn | 元520,42 Mn | 元116,77 Mn | 元75,22 Mn | 元308,06 Mn | 元236,52 Mn | 元243,33 Mn | 元34,49 Mn | -元450,69 Mn | -元994,86 Mn | -元3,41 Mr | -元1,03 Mr | -元1,55 Mr | 元746,49 Mn | -元994,23 Mn | 元400,93 Mn | 元344,32 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元587,76 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 19,4% | 25,5% | 28,0% | 30,9% | 31,5% | 25,2% | 15,6% | 18,4% | 100,0% | 78,6% | 77,8% | 78,0% | 73,5% | 70,1% | 53,9% | 42,6% | 34,1% | 41,9% | 27,3% | 29,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,46 | 0,62 | 0,72 | 0,70 | 0,68 | 0,81 | 0,62 | 0,62 | 0,40 | 0,36 | 0,32 | 0,30 | 0,32 | 0,41 | 0,48 | 0,64 | 0,74 | 1,10 | 0,93 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,71 | 0,80 | 1,01 | 1,18 | 1,06 | 0,88 | 0,86 | 0,69 | 0,58 | 0,48 | 0,48 | 0,63 | 0,64 | 0,66 | 0,60 | 0,55 | 0,75 | 0,91 | 0,93 | 0,76 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 7,4% | 7,5% | 13,8% | 16,9% | 18,6% | 12,2% | 11,4% | 20,8% | 10,0% | 0,1% | 7,7% | 0,5% | 11,6% | 16,6% | 16,3% | 11,3% | 14,4% | 21,3% | 19,4% | 22,0% |
| FAVÖK Marjı | 6,3% | 5,5% | 7,8% | 11,1% | 12,3% | 9,5% | 9,6% | 16,2% | 11,4% | -0,1% | 4,9% | -0,2% | 6,2% | 12,3% | 10,4% | 7,0% | 11,5% | 16,8% | 15,7% | 17,4% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 0,4% | 2,3% | 4,9% | 6,6% | 6,8% | 5,2% | 8,0% | -40,1% | -20,9% | 0,6% | -28,5% | -7,3% | 0,4% | 0,4% | -4,8% | 2,3% | 5,2% | 7,7% | 9,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -7,4% | 0,6% | 10,3% | 10,0% | 7,7% | 2,1% | 1,4% | 7,0% | 6,4% | 8,0% | 1,1% | -11,3% | -24,5% | -81,9% | -26,8% | -44,2% | 15,7% | -17,3% | 6,8% | 7,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |