000920Vontron Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $928,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元2,95 Mr | 元2,78 Mr | 元2,47 Mr | 元2,92 Mr | 元2,46 Mr | 元2,52 Mr | 元2,18 Mr | 元2,11 Mr | 元1,82 Mr | 元1,79 Mr | 元1,67 Mr | 元1,57 Mr | 元2,47 Mr | 元2,00 Mr | 元1,87 Mr | 元1,46 Mr | 元1,57 Mr | 元1,42 Mr | 元1,97 Mr | 元1,29 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元941,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元718,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元2,18 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元136,80 Mn | 元181,21 Mn | 元117,38 Mn | 元592,14 Mn | 元702,62 Mn | 元665,88 Mn | 元544,73 Mn | 元631,05 Mn | 元369,92 Mn | 元269,19 Mn | 元144,26 Mn | 元95,60 Mn | 元474,08 Mn | 元215,52 Mn | 元178,32 Mn | 元81,31 Mn | 元101,87 Mn | 元234,83 Mn | 元265,13 Mn | 元340,11 Mn |
| Net Borç† | -元804,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,01 Mr | 元1,74 Mr | 元1,70 Mr | 元1,45 Mr | 元1,37 Mr | 元1,25 Mr | 元1,13 Mr | 元1,09 Mr | 元1,07 Mr | 元1,00 Mr | 元898,20 Mn | 元2,05 Mr | 元2,27 Mr | 元2,20 Mr | 元1,76 Mr | 元1,45 Mr | 元1,01 Mr | 元1,39 Mr | 元1,34 Mr | 元1,12 Mr |
| Brüt Kâr | 元709,67 Mn | 元603,13 Mn | 元577,30 Mn | 元496,83 Mn | 元472,60 Mn | 元435,21 Mn | 元342,08 Mn | 元411,28 Mn | 元417,70 Mn | 元419,65 Mn | 元385,11 Mn | 元439,04 Mn | 元406,92 Mn | 元418,44 Mn | 元358,17 Mn | 元279,78 Mn | 元171,60 Mn | 元242,43 Mn | 元189,27 Mn | 元128,44 Mn |
| FAVÖK | 元327,56 Mn | 元250,03 Mn | 元221,53 Mn | 元193,42 Mn | 元205,99 Mn | 元181,44 Mn | 元118,22 Mn | 元200,11 Mn | 元192,16 Mn | 元163,49 Mn | 元160,96 Mn | 元153,07 Mn | 元183,12 Mn | 元2,26 Mr | 元150,72 Mn | 元95,15 Mn | 元18,73 Mn | 元94,49 Mn | 元100,17 Mn | 元10,28 Mn |
| Net Kâr | 元220,55 Mn | 元197,68 Mn | 元164,74 Mn | 元144,97 Mn | 元121,38 Mn | 元105,95 Mn | 元92,32 Mn | 元88,03 Mn | 元114,45 Mn | 元98,66 Mn | 元84,11 Mn | 元182,45 Mn | 元65,16 Mn | 元59,17 Mn | 元58,06 Mn | 元57,77 Mn | 元33,60 Mn | 元23,83 Mn | 元12,75 Mn | -元133,12 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,47 | 0,42 | 0,35 | 0,34 | 0,29 | 0,25 | 0,22 | 0,21 | 0,27 | 0,23 | 0,20 | 0,43 | 0,15 | 0,14 | 0,14 | 0,14 | 0,08 | 0,06 | 0,03 | -0,32 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元129,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元269,65 Mn | 元213,02 Mn | 元113,21 Mn | 元184,08 Mn | 元151,96 Mn | 元134,77 Mn | 元138,01 Mn | -元81,77 Mn | 元71,16 Mn | 元86,78 Mn | 元89,16 Mn | -元187,65 Mn | -元105,72 Mn | -元60,73 Mn | 元89,26 Mn | 元130,52 Mn | -元108,87 Mn | 元84,54 Mn | 元234,27 Mn | 元56,98 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元37,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 4,6% | 6,5% | 4,8% | 20,3% | 28,6% | 26,4% | 25,0% | 29,9% | 20,3% | 15,1% | 8,6% | 6,1% | 19,2% | 10,8% | 9,5% | 5,6% | 6,5% | 16,6% | 13,5% | 26,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,68 | 0,62 | 0,69 | 0,50 | 0,56 | 0,49 | 0,52 | 0,52 | 0,59 | 0,56 | 0,54 | 1,31 | 0,92 | 1,10 | 0,94 | 0,99 | 0,64 | 0,98 | 0,68 | 0,87 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,92 | 0,80 | 0,78 | 0,67 | 0,63 | 0,57 | 0,52 | 0,50 | 0,49 | 0,46 | 0,41 | 0,94 | 1,04 | 1,01 | 0,81 | 0,66 | 0,46 | 0,64 | 0,61 | 0,51 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,4% | 34,7% | 34,0% | 34,1% | 34,4% | 34,9% | 30,3% | 37,7% | 39,1% | 41,9% | 42,9% | 21,4% | 17,9% | 19,0% | 20,3% | 19,4% | 17,1% | 17,5% | 14,2% | 11,5% |
| FAVÖK Marjı | 16,3% | 14,4% | 13,1% | 13,3% | 15,0% | 14,5% | 10,5% | 18,3% | 18,0% | 16,3% | 17,9% | 7,5% | 8,1% | 102,8% | 8,5% | 6,6% | 1,9% | 6,8% | 7,5% | 0,9% |
| Net Kâr Marjı | 11,0% | 11,4% | 9,7% | 10,0% | 8,8% | 8,5% | 8,2% | 8,1% | 10,7% | 9,8% | 9,4% | 8,9% | 2,9% | 2,7% | 3,3% | 4,0% | 3,3% | 1,7% | 1,0% | -11,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,4% | 12,3% | 6,7% | 12,7% | 11,1% | 10,8% | 12,2% | -7,5% | 6,7% | 8,7% | 9,9% | -9,1% | -4,6% | -2,8% | 5,1% | 9,0% | -10,8% | 6,1% | 17,5% | 5,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,95 | -%0,20 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 673,50 | +%2,52 | |
| BYD Company Limited Class A | 83,06 | +%1,00 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,87 | +%0,19 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 310,25 | +%1,39 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 606,32 | -%0,60 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 45,19 | +%1,21 |