000922Harbin Electric Corp. Jiamusi Electric Machine Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,49 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元10,12 Mr | 元10,04 Mr | 元9,64 Mr | 元9,72 Mr | 元5,47 Mr | 元4,75 Mr | 元3,57 Mr | 元3,23 Mr | 元2,75 Mr | 元2,81 Mr | 元3,25 Mr | 元3,95 Mr | 元2,93 Mr | 元2,83 Mr | 元2,91 Mr | 元333,60 Mn | 元340,43 Mn | 元384,78 Mn | 元507,71 Mn | 元491,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元2,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元4,77 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元5,22 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,18 Mr | 元2,71 Mr | 元2,74 Mr | 元2,74 Mr | 元1,15 Mr | 元629,71 Mn | 元37,71 Mn | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元0,00 | 元135,70 Mn | 元10,00 Mn | 元50,84 Mn | 元121,81 Mn | 元63,17 Mn | 元68,43 Mn | 元69,96 Mn | 元97,13 Mn | 元97,30 Mn |
| Net Borç† | -元1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元4,91 Mr | 元4,89 Mr | 元5,30 Mr | 元4,54 Mr | 元3,04 Mr | 元2,36 Mr | 元2,09 Mr | 元1,93 Mr | 元1,58 Mr | 元1,26 Mr | 元1,50 Mr | 元2,05 Mr | 元2,66 Mr | 元2,94 Mr | 元2,77 Mr | 元150,69 Mn | 元125,44 Mn | 元124,27 Mn | 元155,20 Mn | 元230,18 Mn |
| Brüt Kâr | 元1,06 Mr | 元1,06 Mr | 元1,21 Mr | 元1,02 Mr | 元579,06 Mn | 元690,04 Mn | 元688,38 Mn | 元700,37 Mn | 元428,11 Mn | 元179,46 Mn | 元4,12 Mn | 元367,80 Mn | 元530,89 Mn | 元658,00 Mn | 元666,16 Mn | 元32,36 Mn | 元12,44 Mn | 元9,77 Mn | 元20,90 Mn | -元11,89 Mn |
| FAVÖK | 元541,10 Mn | 元544,15 Mn | 元598,49 Mn | 元510,31 Mn | 元230,61 Mn | 元410,97 Mn | 元398,75 Mn | 元405,59 Mn | 元129,72 Mn | -元409,95 Mn | -元437,65 Mn | 元41,00 Mn | 元224,39 Mn | 元251,17 Mn | 元258,84 Mn | -元1,98 Mn | -元31,38 Mn | -元30,82 Mn | -元30,31 Mn | -元91,33 Mn |
| Net Kâr | 元254,07 Mn | 元256,48 Mn | 元399,38 Mn | 元381,28 Mn | 元213,40 Mn | 元407,83 Mn | 元344,78 Mn | 元278,69 Mn | 元120,50 Mn | -元436,67 Mn | -元446,97 Mn | 元5,65 Mn | 元169,50 Mn | 元191,30 Mn | 元185,60 Mn | 元3,33 Mn | -元55,58 Mn | -元54,37 Mn | 元6,40 Mn | -元40,33 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,31 | 0,36 | 0,56 | 0,54 | 0,30 | 0,58 | 0,49 | 0,40 | 0,15 | -0,56 | -0,54 | 0,01 | 0,22 | 0,33 | 0,43 | 0,01 | -0,13 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元139,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元67,51 Mn | 元216,62 Mn | 元408,20 Mn | 元448,47 Mn | 元67,17 Mn | 元462,90 Mn | 元220,11 Mn | 元117,88 Mn | -元9,46 Mn | 元29,55 Mn | -元86,26 Mn | -元239,14 Mn | 元68,57 Mn | 元7,68 Mn | -元66,57 Mn | -元25,69 Mn | -元14,38 Mn | -元9,76 Mn | 元76,89 Mn | -元6,11 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元368,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 11,7% | 27,0% | 28,4% | 28,3% | 21,1% | 13,2% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 3,4% | 0,3% | 1,8% | 4,2% | 18,9% | 20,1% | 18,2% | 19,1% | 19,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,49 | 0,55 | 0,47 | 0,56 | 0,50 | 0,59 | 0,60 | 0,57 | 0,45 | 0,46 | 0,52 | 0,91 | 1,04 | 0,95 | 0,45 | 0,37 | 0,32 | 0,31 | 0,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,94 | 0,94 | 1,02 | 0,87 | 0,58 | 0,45 | 0,40 | 0,37 | 0,30 | 0,24 | 0,29 | 0,39 | 0,51 | 0,56 | 0,53 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,04 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,6% | 21,6% | 22,9% | 22,4% | 19,1% | 29,2% | 32,9% | 36,2% | 27,1% | 14,2% | 0,3% | 18,0% | 19,9% | 22,4% | 24,0% | 21,5% | 9,9% | 7,9% | 13,5% | -5,2% |
| FAVÖK Marjı | 11,0% | 11,1% | 11,3% | 11,2% | 7,6% | 17,4% | 19,1% | 21,0% | 8,2% | -32,5% | -29,2% | 2,0% | 8,4% | 8,6% | 9,3% | -1,3% | -25,0% | -24,8% | -19,5% | -39,7% |
| Net Kâr Marjı | 5,2% | 5,2% | 7,5% | 8,4% | 7,0% | 17,3% | 16,5% | 14,4% | 7,6% | -34,7% | -29,9% | 0,3% | 6,4% | 6,5% | 6,7% | 2,2% | -44,3% | -43,8% | 4,1% | -17,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,4% | 4,4% | 7,7% | 9,9% | 2,2% | 19,6% | 10,5% | 6,1% | -0,6% | 2,3% | -5,8% | -11,7% | 2,6% | 0,3% | -2,4% | -17,0% | -11,5% | -7,9% | 49,5% | -2,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 277,32 | -%1,00 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 655,96 | -%5,33 | |
| BYD Company Limited Class A | 82,15 | +%0,87 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,83 | +%1,35 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 304,50 | -%7,95 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 607,22 | +%3,48 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,74 | -%0,45 |