000928Sinosteel Engineering & Technology Co., Ltd. Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,16 Mr (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元27,30 Mr | 元27,47 Mr | 元30,00 Mr | 元26,67 Mr | 元24,29 Mr | 元19,76 Mr | 元18,33 Mr | 元15,85 Mr | 元13,87 Mr | 元13,72 Mr | 元13,51 Mr | 元10,71 Mr | 元2,11 Mr | 元2,45 Mr | 元2,48 Mr | 元2,42 Mr | 元2,50 Mr | 元2,58 Mr | 元2,67 Mr | 元2,20 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元10,63 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元18,61 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元8,68 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元5,12 Mr | 元5,10 Mr | 元5,94 Mr | 元7,05 Mr | 元6,07 Mr | 元5,48 Mr | 元4,37 Mr | 元2,82 Mr | 元2,60 Mr | 元2,25 Mr | 元2,96 Mr | 元1,39 Mr | 元1,35 Mr | 元1,29 Mr | 元1,24 Mr | 元1,10 Mr | 元1,10 Mr | 元1,10 Mr | 元1,01 Mr | 元832,99 Mn |
| Net Borç† | -元5,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元13,90 Mr | 元17,62 Mr | 元26,34 Mr | 元18,70 Mr | 元15,85 Mr | 元14,81 Mr | 元13,40 Mr | 元8,36 Mr | 元8,04 Mr | 元9,43 Mr | 元9,73 Mr | 元11,03 Mr | 元1,43 Mr | 元1,49 Mr | 元1,65 Mr | 元1,57 Mr | 元1,39 Mr | 元2,10 Mr | 元2,42 Mr | 元1,82 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,83 Mr | 元2,47 Mr | 元2,23 Mr | 元1,66 Mr | 元1,23 Mr | 元1,59 Mr | 元1,64 Mr | 元947,46 Mn | 元1,04 Mr | 元1,67 Mr | 元1,34 Mr | 元1,26 Mr | -元124,64 Mn | 元105,32 Mn | 元290,81 Mn | 元231,88 Mn | 元149,21 Mn | 元468,83 Mn | 元212,44 Mn | 元173,98 Mn |
| FAVÖK | 元798,77 Mn | 元1,39 Mr | 元1,11 Mr | 元996,06 Mn | 元614,53 Mn | 元873,48 Mn | 元752,06 Mn | 元652,49 Mn | 元530,67 Mn | 元722,68 Mn | 元669,89 Mn | 元513,81 Mn | -元277,11 Mn | -元29,70 Mn | 元129,82 Mn | 元101,71 Mn | 元48,49 Mn | 元325,24 Mn | 元128,87 Mn | 元150,77 Mn |
| Net Kâr | 元485,24 Mn | 元835,24 Mn | 元761,48 Mn | 元631,51 Mn | 元648,90 Mn | 元602,00 Mn | 元534,71 Mn | 元431,18 Mn | 元432,26 Mn | 元513,17 Mn | 元471,64 Mn | 元182,48 Mn | -元397,83 Mn | -元179,97 Mn | 元1,61 Mn | 元4,91 Mn | 元2,20 Mn | 元12,33 Mn | 元3,89 Mn | 元8,11 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,34 | 0,58 | 0,58 | 0,47 | 0,49 | 0,48 | 0,43 | 0,34 | 0,34 | 0,41 | 0,41 | 0,19 | -0,78 | -0,35 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元337,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | 元1,34 Mr | 元1,49 Mr | 元1,38 Mr | 元1,15 Mr | 元677,64 Mn | 元1,54 Mr | 元761,39 Mn | 元1,22 Mr | 元750,72 Mn | -元1,45 Mr | 元512,05 Mn | 元536,37 Mn | -元128,30 Mn | 元56,89 Mn | -元139,44 Mn | -元75,15 Mn | 元36,29 Mn | 元73,69 Mn | -元238,73 Mn | 元11,84 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元29,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,8% | 18,6% | 19,8% | 26,4% | 25,0% | 27,7% | 23,8% | 17,8% | 18,8% | 16,4% | 21,9% | 13,0% | 63,8% | 52,6% | 50,1% | 45,6% | 44,0% | 42,6% | 37,9% | 37,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,51 | 0,64 | 0,88 | 0,70 | 0,65 | 0,75 | 0,73 | 0,53 | 0,58 | 0,69 | 0,72 | 1,03 | 0,68 | 0,61 | 0,67 | 0,65 | 0,56 | 0,81 | 0,91 | 0,83 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,60 | 2,03 | 3,03 | 2,15 | 1,83 | 1,71 | 1,54 | 0,96 | 0,93 | 1,09 | 1,12 | 1,27 | 0,16 | 0,17 | 0,19 | 0,18 | 0,16 | 0,24 | 0,28 | 0,21 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 13,2% | 14,0% | 8,5% | 8,9% | 7,8% | 10,7% | 12,3% | 11,3% | 12,9% | 17,7% | 13,8% | 11,4% | -8,7% | 7,1% | 17,6% | 14,8% | 10,7% | 22,3% | 8,8% | 9,6% |
| FAVÖK Marjı | 5,7% | 7,9% | 4,2% | 5,3% | 3,9% | 5,9% | 5,6% | 7,8% | 6,6% | 7,7% | 6,9% | 4,7% | -19,4% | -2,0% | 7,9% | 6,5% | 3,5% | 15,5% | 5,3% | 8,3% |
| Net Kâr Marjı | 3,5% | 4,7% | 2,9% | 3,4% | 4,1% | 4,1% | 4,0% | 5,2% | 5,4% | 5,4% | 4,8% | 1,7% | -27,9% | -12,1% | 0,1% | 0,3% | 0,2% | 0,6% | 0,2% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,7% | 8,5% | 5,2% | 6,1% | 4,3% | 10,4% | 5,7% | 14,6% | 9,3% | -15,3% | 5,3% | 4,9% | -9,0% | 3,8% | -8,5% | -4,8% | 2,6% | 3,5% | -9,9% | 0,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 276,35 | -%1,35 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 660,37 | -%4,69 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,79 | +%0,43 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,74 | +%1,24 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 308,61 | -%6,71 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 595,27 | +%1,44 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,40 | -%1,20 |