000929Lanzhou Huanghe Enterprise Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $250,40 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元970,71 Mn | 元962,92 Mn | 元1,12 Mr | 元1,24 Mr | 元1,30 Mr | 元1,30 Mr | 元1,37 Mr | 元1,38 Mr | 元1,47 Mr | 元1,52 Mr | 元1,59 Mr | 元1,53 Mr | 元1,44 Mr | 元1,40 Mr | 元1,26 Mr | 元1,40 Mr | 元1,21 Mr | 元1,15 Mr | 元1,36 Mr | 元1,26 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元79,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元368,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元598,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元84,96 Mn | 元21,51 Mn | 元3,00 Mn | 元21,00 Mn | 元54,06 Mn | 元100,00 Mn | 元93,39 Mn | 元113,28 Mn | 元103,31 Mn | 元123,77 Mn | 元166,40 Mn | 元170,36 Mn | 元180,50 Mn | 元221,00 Mn | 元169,75 Mn | 元282,50 Mn | 元279,00 Mn | 元213,50 Mn | 元448,19 Mn | 元426,17 Mn |
| Net Borç† | 元5,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元350,41 Mn | 元194,57 Mn | 元225,77 Mn | 元248,35 Mn | 元287,99 Mn | 元281,62 Mn | 元420,59 Mn | 元471,86 Mn | 元553,03 Mn | 元624,41 Mn | 元650,61 Mn | 元732,26 Mn | 元811,82 Mn | 元739,68 Mn | 元697,11 Mn | 元702,04 Mn | 元784,03 Mn | 元993,63 Mn | 元801,27 Mn | 元753,40 Mn |
| Brüt Kâr | 元60,65 Mn | -元3,91 Mn | 元15,99 Mn | 元16,28 Mn | 元29,11 Mn | 元16,60 Mn | 元75,94 Mn | 元113,63 Mn | 元97,32 Mn | 元125,85 Mn | 元181,36 Mn | 元240,69 Mn | 元231,76 Mn | 元194,28 Mn | 元200,71 Mn | 元207,31 Mn | 元225,63 Mn | 元337,75 Mn | 元292,79 Mn | 元263,06 Mn |
| FAVÖK | -元218,46 Mn | -元85,23 Mn | -元43,35 Mn | -元34,85 Mn | -元49,22 Mn | -元47,38 Mn | -元5,85 Mn | 元20,85 Mn | 元31,31 Mn | 元7,38 Mn | 元56,45 Mn | 元101,89 Mn | 元84,43 Mn | 元94,96 Mn | 元65,89 Mn | 元104,24 Mn | 元132,18 Mn | 元161,20 Mn | 元142,55 Mn | 元132,30 Mn |
| Net Kâr | -元90,94 Mn | -元99,87 Mn | -元46,72 Mn | -元29,24 Mn | 元19,11 Mn | -元29,89 Mn | 元15,63 Mn | -元67,55 Mn | 元16,24 Mn | -元25,09 Mn | 元68,82 Mn | 元77,90 Mn | 元25,36 Mn | 元21,74 Mn | -元14,59 Mn | 元101,72 Mn | 元30,42 Mn | 元30,10 Mn | 元8,42 Mn | 元20,68 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,49 | -0,54 | -0,25 | -0,16 | 0,10 | -0,16 | 0,08 | -0,36 | 0,09 | -0,14 | 0,37 | 0,42 | 0,14 | 0,12 | -0,08 | 0,55 | 0,16 | — | — | — |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | 元0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元270,75 Mn | -元52,26 Mn | -元6,09 Mn | 元54,48 Mn | -元203,52 Mn | -元7,77 Mn | 元8,37 Mn | 元27,71 Mn | 元20,68 Mn | 元102,96 Mn | 元24,84 Mn | 元142,53 Mn | 元90,73 Mn | -元15,85 Mn | 元123,80 Mn | 元191,35 Mn | -元46,38 Mn | 元231,37 Mn | -元77,93 Mn | 元50,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元50,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,8% | 2,2% | 0,3% | 1,7% | 4,2% | 7,7% | 6,8% | 8,2% | 7,0% | 8,1% | 10,4% | 11,2% | 12,5% | 15,8% | 13,5% | 20,2% | 23,0% | 18,5% | 33,0% | 33,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,36 | 0,20 | 0,20 | 0,20 | 0,22 | 0,22 | 0,31 | 0,34 | 0,38 | 0,41 | 0,41 | 0,48 | 0,56 | 0,53 | 0,55 | 0,50 | 0,65 | 0,86 | 0,59 | 0,60 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,59 | 0,32 | 0,38 | 0,41 | 0,48 | 0,47 | 0,70 | 0,79 | 0,92 | 1,04 | 1,09 | 1,22 | 1,36 | 1,24 | 1,16 | 1,17 | 1,31 | 1,66 | 1,34 | 1,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,3% | -2,0% | 7,1% | 6,6% | 10,1% | 5,9% | 18,1% | 24,1% | 17,6% | 20,2% | 27,9% | 32,9% | 28,5% | 26,3% | 28,8% | 29,5% | 28,8% | 34,0% | 36,5% | 34,9% |
| FAVÖK Marjı | -62,3% | -43,8% | -19,2% | -14,0% | -17,1% | -16,8% | -1,4% | 4,4% | 5,7% | 1,2% | 8,7% | 13,9% | 10,4% | 12,8% | 9,5% | 14,8% | 16,9% | 16,2% | 17,8% | 17,6% |
| Net Kâr Marjı | -26,0% | -51,3% | -20,7% | -11,8% | 6,6% | -10,6% | 3,7% | -14,3% | 2,9% | -4,0% | 10,6% | 10,6% | 3,1% | 2,9% | -2,1% | 14,5% | 3,9% | 3,0% | 1,1% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -77,3% | -26,9% | -2,7% | 21,9% | -70,7% | -2,8% | 2,0% | 5,9% | 3,7% | 16,5% | 3,8% | 19,5% | 11,2% | -2,1% | 17,8% | 27,3% | -5,9% | 23,3% | -9,7% | 6,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 273,18 | -%2,48 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 656,24 | -%5,29 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,26 | -%0,22 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 83,52 | -%0,22 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 306,10 | -%7,47 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 584,65 | -%0,37 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 43,62 | -%2,94 |