000931Beijing Centergate Technologies (Holding) Co., Ltd Class A
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar CNY · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $498,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | 元4,00 Mr | 元3,71 Mr | 元3,78 Mr | 元3,64 Mr | 元3,70 Mr | 元3,55 Mr | 元3,58 Mr | 元3,53 Mr | 元3,65 Mr | 元3,15 Mr | 元2,76 Mr | 元2,51 Mr | 元4,35 Mr | 元4,20 Mr | 元4,33 Mr | 元4,01 Mr | 元3,81 Mr | 元4,02 Mr | 元4,71 Mr | 元7,73 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | 元139,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | 元2,10 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | 元1,86 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | 元1,16 Mr | 元933,01 Mn | 元982,40 Mn | 元1,01 Mr | 元1,05 Mr | 元918,96 Mn | 元903,36 Mn | 元776,97 Mn | 元787,21 Mn | 元902,73 Mn | 元708,40 Mn | 元398,24 Mn | 元551,90 Mn | 元943,60 Mn | 元528,45 Mn | 元431,28 Mn | 元503,45 Mn | 元615,01 Mn | 元909,69 Mn | 元1,77 Mr |
| Net Borç† | 元1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | 元2,42 Mr | 元2,50 Mr | 元2,24 Mr | 元2,04 Mr | 元1,90 Mr | 元1,75 Mr | 元2,12 Mr | 元1,75 Mr | 元1,72 Mr | 元1,46 Mr | 元1,08 Mr | 元2,95 Mr | 元3,50 Mr | 元3,17 Mr | 元3,20 Mr | 元2,54 Mr | 元2,27 Mr | 元2,00 Mr | 元2,16 Mr | 元2,75 Mr |
| Brüt Kâr | 元1,38 Mr | 元1,38 Mr | 元1,21 Mr | 元1,11 Mr | 元907,07 Mn | 元920,68 Mn | 元1,11 Mr | 元881,37 Mn | 元782,82 Mn | 元640,57 Mn | 元438,97 Mn | 元402,72 Mn | 元427,81 Mn | 元430,82 Mn | 元449,01 Mn | 元364,71 Mn | 元480,35 Mn | 元467,70 Mn | 元384,20 Mn | 元316,58 Mn |
| FAVÖK | 元340,35 Mn | 元394,60 Mn | 元350,13 Mn | 元217,09 Mn | 元131,41 Mn | 元237,88 Mn | 元267,46 Mn | 元219,67 Mn | 元181,70 Mn | 元191,78 Mn | 元107,53 Mn | 元92,22 Mn | -元13,43 Mn | 元131,59 Mn | 元120,11 Mn | 元105,15 Mn | 元143,47 Mn | 元183,05 Mn | 元78,53 Mn | 元14,31 Mn |
| Net Kâr | 元47,89 Mn | 元53,59 Mn | 元48,57 Mn | -元39,58 Mn | -元113,93 Mn | 元25,43 Mn | 元95,22 Mn | 元93,14 Mn | 元14,26 Mn | 元27,36 Mn | 元152,39 Mn | 元13,75 Mn | -元196,93 Mn | 元29,89 Mn | 元41,64 Mn | 元10,46 Mn | 元49,92 Mn | 元60,53 Mn | 元89,02 Mn | 元3,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,06 | 0,07 | 0,06 | -0,05 | -0,15 | 0,03 | 0,13 | 0,12 | 0,02 | 0,04 | 0,23 | 0,02 | -0,29 | 0,04 | 0,06 | 0,02 | 0,07 | 0,09 | 0,13 | 0,00 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -元96,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -元60,61 Mn | 元12,16 Mn | 元149,51 Mn | 元117,85 Mn | 元191,75 Mn | 元57,41 Mn | 元17,53 Mn | 元70,10 Mn | 元28,01 Mn | -元87,53 Mn | -元87,31 Mn | -元446,87 Mn | 元463,73 Mn | -元82,45 Mn | 元215,29 Mn | 元158,46 Mn | 元160,58 Mn | 元180,16 Mn | 元699,66 Mn | -元132,06 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -元99,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,1% | 25,1% | 26,0% | 27,6% | 28,4% | 25,9% | 25,2% | 22,0% | 21,6% | 28,7% | 25,7% | 15,8% | 12,7% | 22,5% | 12,2% | 10,8% | 13,2% | 15,3% | 19,3% | 22,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,61 | 0,67 | 0,59 | 0,56 | 0,51 | 0,49 | 0,59 | 0,50 | 0,47 | 0,46 | 0,39 | 1,17 | 0,81 | 0,76 | 0,74 | 0,63 | 0,60 | 0,50 | 0,46 | 0,36 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,30 | 1,35 | 1,21 | 1,10 | 1,02 | 0,94 | 1,14 | 0,95 | 0,93 | 0,79 | 0,58 | 1,59 | 1,89 | 1,71 | 1,72 | 1,37 | 1,23 | 1,08 | 1,17 | 1,48 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar CNY · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 57,1% | 55,3% | 54,1% | 54,5% | 47,7% | 52,6% | 52,3% | 50,2% | 45,4% | 43,9% | 40,7% | 13,7% | 12,2% | 13,6% | 14,0% | 14,4% | 21,1% | 23,4% | 17,7% | 11,5% |
| FAVÖK Marjı | 14,1% | 15,8% | 15,6% | 10,6% | 6,9% | 13,6% | 12,6% | 12,5% | 10,5% | 13,1% | 10,0% | 3,1% | -0,4% | 4,2% | 3,8% | 4,1% | 6,3% | 9,2% | 3,6% | 0,5% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 2,1% | 2,2% | -1,9% | -6,0% | 1,5% | 4,5% | 5,3% | 0,8% | 1,9% | 14,1% | 0,5% | -5,6% | 0,9% | 1,3% | 0,4% | 2,2% | 3,0% | 4,1% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -2,5% | 0,5% | 6,7% | 5,8% | 10,1% | 3,3% | 0,8% | 4,0% | 1,6% | -6,0% | -8,1% | -15,2% | 13,3% | -2,6% | 6,7% | 6,2% | 7,1% | 9,0% | 32,3% | -4,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
| Contemporary Amperex Technology Co., Limited Class A | 274,85 | -%1,88 | |
| Zhongji Innolight Co., Ltd. Class A | 648,12 | -%6,46 | |
| BYD Company Limited Class A | 81,47 | +%0,04 | |
| Midea Group Co. Ltd. Class A | 84,65 | +%1,14 | |
| Eoptolink Technology Inc., Ltd. Class A | 300,99 | -%9,01 | |
| NAURA Technology Group Co Ltd Class A | 591,06 | +%0,72 | |
| Luxshare Precision Industry Co., Ltd. Class A | 44,08 | -%1,91 |